Gracjan SzelągMathieu van der Poel (Holandia) umocnił się na prowadzeniu wyścigu GP Rüebliland. Gracjan Szeląg zajął 5. miejsce i awansował na 3. pozycję w klasyfikacji generalnej!

Drugi etap szwajcarskiej etapówki dla juniorów to 63 kilometrowy odcinek ze startem i metą w Leutwil. Kolarz GK Tarnovia Tarnowo Podgórne – Gracjan Szeląg, znów pokazał się z dobrej strony. Dziś zajął piąte miejsce ze stratą 10. sekund do zwycięzcy. Na kresce jako pierwszy zameldował się lider – Mathieu van der Poel.

W klasyfikacji generalnej górski mistrz Polski awansował na trzecie miejsce! 18-latek traci do Holendra 39 sekund.

 

Wyniki:

1 VAN DER POEL Mathieu 20 1:38:39
2 POWER Robert 12 0:03
3 CHERKASOV Nicolay 7 0:06
4 CAVANAGH Ryan 5 0:10
5 SZELAG Gracjan 4 ,,
6 TOOVEY Ayden 3 ,,
7 OOMEN Sam 2 ,,
8 GREGAARD Jonas 1 0:16
9 TERRETTAZ Thomas 0:18
10 MÜLLER Patrick ,,
11 GUNST Davy ,,
12 BAGIOLI Nicola 0:23
13 CORBETTA Nicolň 0:24
14 KOCHUROV Stepan ,,
15 PEDERSEN Mads ,,
16 WIRTGEN Tom 0:29
17 BUDDING Martijn 0:33
18 KURIANOV Stepan 0:36
19 BROKES Rostislav 0:39
20 SCHÄPPI Martin ,,
21 SÜßEMILCH Eric 0:42
22 BRUHLMANN Simon ,,
23 VARRÓ Gregely 0:54
24 BRINTRUP Fabian 0:59
25 STRITZINGER Joshua ,,
26 KAZIMIERCZAK Mateusz 1:04
27 KRUL Stef 1:07
28 KUZNETSOV Igor 2:04
29 VOEVODIN Petr 2:27
30 TIVANI PEREZ German Nicolas 2:29
31 VALVASORI Larry ,,
32 PITA Cristian David 2:32
33 AUERBACHER Adrian 2:35
34 BALLET Alexandre 2:36
35 FITTER Daniel 2:38
36 KRAHEMANN Raphael ,,
37 BOSSENS Julien ,,
38 COLOMBO Eros ,,
39 BRESCIANI Alessandro ,,
40 SELENATI Nico 2:46
41 COVALCIUC Andrei 2:51
42 SPRENGER Michael ,,
43 RUEGG Lukas 2:54
44 WINTER Laurin 2:55
45 CAMINADA Zeno 2:58
46 OGGIONI Nicolo 2:59
47 SALZMANN Jodok ,,
48 DE JONG Jaap 3:02
49 TURCHI Luc 3:04
50 REUTTER Sven 3:07
51 BANZER Gordian 3:09
52 VON BURG Dominic 3:11
53 RÓZSA Balázs 3:13
54 MORICZ Daniel ,,
55 BUSSARD Dimitri ,,
56 MARTINELLI Nicola 3:16
57 BASSI Guido ,,
58 KELLER Chiron 3:20
59 MATTHEIS Oliver 3:23
60 RASMUSSEN Anders 3:27
61 ROUGIER-LAGANE Marie 3:29
62 PALUTA Michal 3:31
63 DELCO Lorenzo 3:32
64 TOMAN Vojtech ,,
65 THANH TUNG Huynh ,,
66 PORZNER Manuel 3:39
67 SANDSTRÖM Thomas 3:41
68 LENGYEL Zoltán 3:43
69 KRUMMENACHER David 3:56
70 FRANZ Marcel 4:06
71 HARNISCH Michael 4:10
72 KUNZ Cyrill 4:13
73 KRZYWDA Patryk 4:58
74 BARKE Marco 5:18
75 FUßNEGGER Moritz ,,
76 STUDER Matthias 5:27
77 HOLZINGER Alexander 5:41
78 NEF Andreas 5:47
79 STEINER Lukas 5:53
80 HAAS Leonard 6:50
81 PEDERSEN Casper 7:28
82 MASTALLER Stefan 8:13
83 WINDISCHBAUER Johannes ,,
84 CORELL Mads 8:16
85 SCHUTZ Carl 8:26
86 GUTEK Mikolaj 8:32
87 KAESLER Thomas 8:34
88 NAGY Oliver 8:38
89 MARCHETTI Marco 8:43
90 BISIAUX Marco 8:45
91 STRITTMATTER Fabian 8:55
92 LUC Weber 9:01
93 JÄGELER Robert 9:03
94 ZILTENER Lino 9:06
95 HASLER Iwan ,,
96 KÖPPEL Noah ,,
97 RUTTKAY Zoltan ,,
98 WENDELSPIESS Diego 9:16
99 KISER Valentin 9:19
100 KUMMER Yannick 9:59
101 WAUCH Tobias 10:05
102 RUTISHAUSER Lukas 10:12
103 BURIAN Stanislav 11:28
104 SIPOS Marek 11:49
105 PAROZ Justin 12:09
106 BAMBA Karamoko 12:22
107 MARCHETTI Dario 12:48
108 RUEGER Tristan 12:57
109 SALDARINI Samuele 13:16
110 FRANZ Fabio 13:59
111 NEF Stephan 14:01

Klasyfikacja generalna:

1 (1) VAN DER POEL Mathieu 4:22:26
2 (2) TOOVEY Ayden 0:12
3 (5) SZELAG Gracjan 0:39
4 (4) PEDERSEN Mads 0:48
5 (7) GUNST Davy 0:54
6 (3) SÜßEMILCH Eric 0:55
7 (8) KOCHUROV Stepan 1:01
8 (10) POWER Robert 2:20
9 (9) TIVANI PEREZ German Nicolas 3:07
10 (6) FITTER Daniel 3:11
11 (11) KURIANOV Stepan 3:16
12 (12) CHERKASOV Nicolay 3:24
13 (14) OOMEN Sam 3:30
14 (15) GREGAARD Jonas 3:43
15 (16) MÜLLER Patrick 3:45
16 (17) TERRETTAZ Thomas 3:51
17 (19) WIRTGEN Tom 4:20
18 (24) BAGIOLI Nicola 4:23
19 (29) CAVANAGH Ryan 4:35
20 (30) BRUHLMANN Simon 5:07
21 (22) KRUL Stef ,,
22 (35) BROKES Rostislav 5:23
23 (34) STRITZINGER Joshua 5:38
24 (13) COLOMBO Eros 5:58
25 (18) PITA Cristian David 6:14
26 (40) CORBETTA Nicolň 6:33
27 (33) KUZNETSOV Igor 6:43
28 (25) OGGIONI Nicolo 6:59
29 (28) WINTER Laurin 7:12
30 (44) BUDDING Martijn 7:32
31 () THANH TUNG Huynh ,,
32 (20) SANDSTRÖM Thomas 7:41
33 (31) MATTHEIS Oliver 7:53
34 (64) SCHÄPPI Martin 7:58
35 (53) VARRÓ Gregely 8:08
36 (36) RASMUSSEN Anders 8:11
37 (50) KAZIMIERCZAK Mateusz 8:15
38 (42) BRESCIANI Alessandro 9:15
39 (21) BARKE Marco 9:18
40 (43) VALVASORI Larry 9:28
41 (45) AUERBACHER Adrian 9:34
42 (51) VOEVODIN Petr 9:41
43 (59) BALLET Alexandre 9:50
44 (46) COVALCIUC Andrei ,,
45 (32) FUßNEGGER Moritz ,,
46 (54) BOSSENS Julien 9:52
47 (60) KRAHEMANN Raphael 9:57
48 (49) SELENATI Nico ,,
49 (39) KRUMMENACHER David 10:01
50 (38) KUNZ Cyrill 10:05
51 (55) RUEGG Lukas 10:08
52 (57) CAMINADA Zeno 10:12
53 (48) BUSSARD Dimitri 10:18
54 (56) BANZER Gordian 10:23
55 (88) BRINTRUP Fabian 10:24
56 (58) RÓZSA Balázs 10:26
57 (66) TURCHI Luc 10:30
58 (63) VON BURG Dominic ,,
59 (65) MARTINELLI Nicola 10:35
60 (69) DE JONG Jaap 10:45
61 (52) PALUTA Michal ,,
62 (74) SPRENGER Michael 10:46
63 (37) KRZYWDA Patryk 10:48
64 (61) DELCO Lorenzo 10:51
65 (68) BASSI Guido 10:56
66 (62) LENGYEL Zoltán 11:02
67 (70) KELLER Chiron 11:03
68 (77) REUTTER Sven 11:06
69 (67) ROUGIER-LAGANE Marie 11:09
70 (78) MORICZ Daniel 11:14
71 (80) TOMAN Vojtech 11:39
72 (72) HARNISCH Michael 12:01
73 (47) HOLZINGER Alexander 12:46
74 (26) GUTEK Mikolaj 12:47
75 (27) KAESLER Thomas 12:49
76 (87) FRANZ Marcel 13:31
77 (41) PEDERSEN Casper 13:37
78 (73) NEF Andreas 13:38
79 (85) STEINER Lukas 14:13
80 (75) HAAS Leonard 14:45
81 (76) SCHUTZ Carl 16:21
82 (71) NAGY Oliver 16:29
83 (93) STUDER Matthias 16:56
84 (82) BISIAUX Marco 17:01
85 (101) PORZNER Manuel 17:06
86 (84) RUTTKAY Zoltan 17:26
87 (83) WENDELSPIESS Diego 17:32
88 (90) MASTALLER Stefan 18:56
89 (89) WINDISCHBAUER Johannes ,,
90 (91) CORELL Mads 19:16
91 (86) RUTISHAUSER Lukas 19:18
92 (81) BURIAN Stanislav 19:35
93 (92) ZILTENER Lino 20:08
94 (79) PAROZ Justin 20:10
95 (105) SALZMANN Jodok 20:31
96 (94) MARCHETTI Marco 20:58
97 (95) KISER Valentin 22:03
98 (100) JÄGELER Robert 22:30
99 (102) LUC Weber 23:10
100 (103) KÖPPEL Noah 23:38
101 (97) BAMBA Karamoko 25:27
102 (104) WAUCH Tobias 25:41
103 (96) MARCHETTI Dario 25:45
104 (99) RUEGER Tristan 26:10
105 (98) SALDARINI Samuele 26:26
106 (107) STRITTMATTER Fabian 26:33
107 (108) HASLER Iwan 27:16
108 (109) KUMMER Yannick 28:20
109 (111) SIPOS Marek 31:33
110 (106) NEF Stephan ,,
111 (110) FRANZ Fabio 33:27

Fot; Robert Słupik

Andrzej

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments