Adam PierzgaAdam Pierzga (BDC MarcPol) po samotnym ataku został triumfatorem XVII Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Przeciszów. To dziś kolejny triumf ekipy BDC MarcPol.

Kolarze elity do pokonania mieli cztery okrążenia, każde po 33,2 km, w sumie 129 kilometrów, wokół miejscowości Przeciszów. Wyścig zaliczany do Pucharu Polski zgromadził na starcie przedstawicieli zawodowych ekip, m.in. BDC MarcPol oraz Bank BGŻ Team.

Najszybciej ten dystans pokonał Adam Pierzga, który samotnie przekroczył linię mety. Na drugim miejscu uplasował się Mieszko Bulik (Bank BGŻ Team), na trzecim zaś Damian Walczak (BDC MarcPol).

Po wygranym dziś przez ekipę BDC MarcPol Wyścigu dookoła Mazowsza, kolarze Dariusza Banaszka odnieśli kolejny sukces.