Kibicujesz polskim kolarzom startującym w Tour de France? Pokaż to na zdjęciu, weź udział w konkursie i przetestuj rowery Lampre-Merida, grupy Przemysława Niemca. Potrenujesz na nich z 6. kolarzem Giro d’Italia, jeśli pozwolą mu na to plany startowe. Konkurs „Najlepszy kibic Tour de France” potrwa od 5 do 23 lipca na profilu Merida Polska na Facebooku.

Konkurs

O tym, jak ważne jest wsparcie kibiców, wie każdy kolarz startujący w Tour de France. Potrzebuje go także trójka Polaków, która ściga się właśnie w tym wyścigu. Od 5 lipca kibicowanie naszym zawodnikom może przynieść cenne nagrody. Tego dnia na profilu Merida Polska na Facebooku wystartował konkurs „Najlepszy kibic Tour de France”, który potrwa do 23 lipca. Jest on dostępny pod adresem http://on.fb.me/12KDEAi.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy uwiecznić swoje emocje podczas wspierania Przemysława Niemca, Michała Kwiatkowskiego czy Macieja Bodnara i przesłać zdjęcie do aplikacji konkursowej. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone udziałem w zamkniętych wrześniowych testach rowerów Lampre-Merida. Jeśli tylko pozwolą na to plany startowe Przemysława Niemca, zwycięzcy konkursu potrenują na rowerach włoskiej grupy razem z 6. kolarzem tegorocznego Giro d’Italia.

Najlepsi kibice Polaków otrzymają też inne cenne nagrody, m.in. koszulkę kolarską Lampre-Merida z podpisami Przemysława Niemca i jego kolegów z ekipy czy komplet wysokiej klasy opon szosowych Maxxis Courchevel. Konkursem zainteresowani mogą być nie tylko wielbiciele kolarstwa szosowego – najlepsi będą mogli przetestować także pozostałe rowery Merida Polska z kolekcji 2014. Znajdą się wśród nich m.in. premierowe 27,5” modele Meridy czy maszyny mistrzów świata z Multivan Merida Biking Teamu, w tym 29” Big.Nine, na którym Gunn-Rita Dahle Flesjaa została w tym roku mistrzynią świata po raz 9. w karierze.

Rowery jak z Giro

Zwycięzcy konkursu będą mogli przetestować modele rowerów, na których Przemysław Niemiec zajął 6. miejsce w Giro d’Italia, naMerida_Reacto_Evo_2jlepsze w historii polskiego kolarstwa. Będzie to Merida Scultura SL, która pomogła mu dwa razy z rzędu zająć miejsce na podium etapowym Giro, i model aero Reacto Evo, wykorzystywany przez niego na wielu szybkich trasach. – Czuć, że ten rower jest bardzo sztywny i daje przewagę na płaskim. Jest agresywny i bardzo zrywny – mówi o nim ambasador Meridy w Polsce. Testy rowerów dla zwycięzców konkursu odbędą się w górach. Znakomity polski specjalista od jazdy w tym terenie najtrudniejsze podjazdy pokonuje na modelu Scultura SL. Czasopismo „Tour”, które dla wielu jest wyrocznią w kwestii sprzętu, uznało jego ramę za 2. najlepszą szosową na świecie.

Kolarze w góry, kibice na wyżyny

Trzecim modelem Lampre-Merida dostępnym dla zwycięzców konkursu będzie Ride. Został on przygotowany specjalnie na ekstremalne warunki wyścigu Paryż-Roubaix i kluczowe są w nim elementy zwiększające komfort jazdy w trudnym terenie. Aby sprawdzić go na polskich szosach, wystarczy wziąć udział w konkursie „Najlepszy kibic Tour de France”. Jego organizatorem jest Merida Polska, dystrybutor jednej z czołowych marek rowerów na świecie.

Patronami konkursu są: „bikeBoard”, naszosie.pl oraz pro-cycling.org. Zapraszamy do wspierania polskich kolarzy startujących w Tour de France i dzielenia się swoimi emocjami z innymi. Podobne jak przy trasie Wielkiej Pętli, także w konkursie na Facebooku będzie się liczyć pomysłowość w kibicowaniu. Polscy kolarze wjeżdżają na Tour de France w góry – czas, by ich kibice wznieśli się na wyżyny!

Poprzedni artykułDaryl Impey – szczęściarz z RPA
Następny artykułTour of Austria: Ciolek najszybszy w Poysdorf, lider poturbowany na finiszu
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments