Reprezentacja PolskiMartin Mortensen (Concordia Forsikring – Riwal) po finiszu z większej grupy wygrał 4. etap Tour de Slovaquie (2.2 UCI). Na 9. miejscu finiszował Dominik Oborski (Reprezentacja Polski).

Czwarty odcinek wyścigu Dookoła Słowacji to krótki, lecz intensywny 60 kilometrowy etap z Trencina do Hlohoveca. Na metę wpadła 50. osobowa grupa z której najszybciej finiszował Duńczyk Martin Mortensen, który pokonał Joaquina Sorbino (SP Tableware). Trzeci był Belgia Jorne Carolus. W pierwszej dziesiątce na 9. miejscu finiszował Dominik Oborski, a trzy pozycje za nim znalazł się Paweł Franczak (Wibatech Brzeg).

W klasyfikacji generalnej wciąż prowadzi Petr Vakoc (Etixx-Ihned). Najleszy z Polaków – Emanuel Piaskowy (Reprezentacja Polski) jest 39.

Poprzedni artykułBank BGŻ Team na mem. Grundmana i Wizowskiego
Następny artykułRiga – Jurmala Grand Prix: Francesco Chicchi najszybszy. Konrad Dąbkowski 7.