TC Chrobry Lasocki Głogów małeJuż w niedzielę 19 maja 2013 roku ekipa w składzie: Damian Fornalski, Konrad Tomasiak, Bartosz Zając oraz Konrad Zatorski stanie na starcie do wyścigu etapowego „Bałtyk-Karkonosze”. Trasa wyścigu jest podzielona na 8 etapów plus prolog i liczy łącznie 886,5 kilometrów. Wyścig jest zaliczany do cyklu Pro Liga, w której prowadzona jest również klasyfikacja młodzieżowców.

Po zakończeniu wyścigu „Bałtyk-Karkonosze” wszyscy zawodnicy TC Chrobry Lasocki Głogów wystartują w kryterium w Szprotawie, w tym również Jakub Kantek, Norbert Krakowiak, Damian Lasota, Jakub Pytka, Łukasz Marcinkowski i Piotr Skrzeszewski, którzy w maju „startują” w bardzo ważnych zawodach – MATURA 2013.  Trzymamy kciuki za chłopaków. Połamania piór.

Po dużej ilości startów w okresie rozpoczęcia sezonu chwilę odpoczynku ma Patryk Stosz, który już w następny weekend, 25-26.05.2013, wystartuje w Wyścigu Pokoju U-23 w Czechach. Patryk został powołany przez trenera Kadry Narodowej Zbigniewa Piątka do Reprezentacji Polski.

 

Informacja Prasowa

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments