Damiano CunegoDamiano Cunego (Lampre-Merida) wygrał 3. etap wyścigu Settimana Coppi e Bartali. W ucieczce dnia znalazł się Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice), a Davide Rebellin (CCC Polsat Polkowice) był czwarty.

Trzeci etap włoskiej etapówki Coppi e Bartali to 157 kilometrowy, górski odcinek kończący się na podjeździe pod Piane di Mocogno.

W ucieczce kręciło dziś 9. kolarzy. W tym gronie znalazł się także Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice).  Wraz z pojawiającymi się na trasie trudnościami, jej skład cały czas się zmniejszał. Najdłużej na czele zdołał utrzymać się Fabio Felline (Androni Giocattoli). Włoch na 10 km przed kreską miał jeszcze minutę przewagi nad grupką liderów.

Gdy rozpoczął się finałowy podjazd, różnica między uciekającym Felline, a pogonią – zaczęła szybko maleć. Kilkunastoosobowa grupka pościgowa dogoniła kolarza Androni Giocattoli, a na mecie jako pierwszy zameldował się Damiano Cunego (Lampre-Merida).

Drugi był Mauro Santambrogio (Vini Fantini), a trzeci był Matej Mugerli (Adria Mobil). Tuż za podium uplasował się Davide Rebellin (CCC Polsat Polkowice). Najlepszy z Polaków – Bartosz Huzarski (NetApp Endura) był dziś 36.

Koszulkę lidera utrzymał Diego Ulissi (Lampre-Merida).

Wyniki:

1 27 CUNEGO Damiano (ITA) 1981 LAM LAMPRE – MERIDA 4:10’18 10
2 67 SANTAMBROGIO Mauro (ITA) 1984 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 4:10’18 0 6
3 171 MUGERLI Matej (SLO) 1981 ADR ADRIA MOBIL 4:10’18 0 4
4 101 REBELLIN Davide (ITA) 1971 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 4:10’18 0
5 6 CZE19871115 KONIG Leopold (CZE) 1987 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:10’18 0
6 75 COL19841003 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel ( 1984 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4:10’18 0
7 218 AUT19880408 ZOIDL Riccardo (AUT) 1988 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 4:10’18 0
8 58 ITA19900901 BONGIORNO Francesco Manuel (I G 1990 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 4:10’18 0
9 11 BASSO Ivan (ITA) 1977 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 4:10’18 0
10 153 CHALAPUD GOMEZ Robinson Ed 1984 COL COLOMBIA 4:10’18 0
11 28 ULISSI Diego (ITA) 1989 LAM LAMPRE – MERIDA 4:10’18 0
12 154 DUARTE AREVALO Fabio Andres 1986 COL COLOMBIA 4:10’22 4
13 71 PELLIZOTTI Franco (ITA) 1978 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4:10’22 4
14 177 ROGINA Radoslav (CRO) 1979 ADR ADRIA MOBIL 4:10’25 7
15 196 SANTORO Antonio (ITA) 1989 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 4:10’29 11
16 73 SELLA Emanuele (ITA) 1981 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4:10’29 11
17 66 RABOTTINI Matteo (ITA) 1987 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 4:10’29 11
18 134 PARDILLA BELLON Sergio (ESP) 1984 MTN MTN – QHUBEKA 4:10’29 11
19 68 TABORRE Fabio (ITA) 1985 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 4:10’36 18
20 215 PÖSTLBERGER Lukas (AUT) G 1992 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 4:10’42 24
21 7 PIMENTA COSTA MENDES José 1985 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:10’51 33
22 114 DEIGNAN Philip (IRL) 1983 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 4:10’59 41
23 167 KUSZTOR Peter (HUN) 1984 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 4:10’59 41
24 115 EUSER Lucas (USA) 1983 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 4:11’11 53
25 33 KANGERT Tanel (EST) 1987 AST ASTANA PRO TEAM 4:11’11 53
26 1 BARTA Jan (CZE) 1984 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:11’13 55
27 72 FELLINE Fabio (ITA) G 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4:11’19 1’01
28 124 VOGONDY Nicolas (FRA) 1977 AJW ACCENT JOBS – WANTY 4:11’22 1’04
29 54 PAGANI Angelo (ITA) 1988 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 4:11’25 1’07
30 148 SPRENGERS Thomas (BEL) G 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:11’35 1’17
31 244 SVESHNIKOV Kirill (RUS) G 1992 LOK LOKOSPHINX 4:11’35 1’17
32 56 ZARDINI Edoardo (ITA) 1989 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 4:11’41 1’23
33 86 ZAKARIN Ilnur (RUS) 1989 RVL RUSVELO 4:11’41 1’23
34 156 QUINTERO Carlos Julian (COL) 1986 COL COLOMBIA 4:11’41 1’23
35 158 SUAREZ SUAREZ Juan Pablo (COL 1985 COL COLOMBIA 4:11’41 1’23
36 5 HUZARSKI Bartosz (POL) 1980 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:11’44 1’26
37 172 FAJT Kristjan (SLO) 1982 ADR ADRIA MOBIL 4:12’00 1’42
38 166 ZAMPARELLA Marco (ITA) 1987 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 4:12’14 1’56
39 241 ANTONOV Mikhail (RUS) 1986 LOK LOKOSPHINX 4:12’17 1’59
40 91 MEGIAS LEAL Javier (ESP) 1983 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:12’18 2’00
41 246 SHALUNOV Evgeny (RUS) G 1992 LOK LOKOSPHINX 4:12’18 2’00
42 34 PONZI Simone (ITA) 1987 AST ASTANA PRO TEAM 4:12’23 2’05
43 231 DE JONGE Maarten (NED) 1985 VBG TEAM VORARLBERG 4:12’28 2’10
44 53 LOCATELLI Stefano (ITA) 1989 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 4:12’34 2’16
45 195 DAL SANTO Nicola (ITA) 1988 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 4:12’40 2’22
46 122 VAN GOOLEN Jurgen (BEL) 1980 AJW ACCENT JOBS – WANTY 4:12’43 2’25
47 144 HELVEN Sander (BEL) G 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:13’07 2’49
48 93 LOZANO RIBA David (ESP) 1988 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:13’18 3’00
49 17 MASUDA Nariyuki (JPN) 1983 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 4:13’18 3’00
50 232 BROERS Remco (NED) 1988 VBG TEAM VORARLBERG 4:13’18 3’00
51 242 ARGUELYES RODRIGES Arkimed 1988 LOK LOKOSPHINX 4:13’36 3’18
52 141 ARMEE Sander (BEL) 1985 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:13’44 3’26
53 176 PAVLIN Simon (SLO) G 1992 ADR ADRIA MOBIL 4:13’44 3’26
54 41 BELKOV Maxim (RUS) 1985 KAT KATUSHA 4:13’44 3’26
55 173 ROGLIC Primoz (SLO) 1989 ADR ADRIA MOBIL 4:14’04 3’46
56 108 TACIAK Mateusz (POL) 1984 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 4:14’04 3’46
57 74 GIL MARTINEZ Tomas Aurelio (VEN 1977 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4:14’44 4’26
58 211 RABITSCH Stefan (AUT) G 1991 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 4:14’57 4’39
59 111 BAZZANA Alessandro (ITA) 1984 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 4:14’57 4’39
60 212 GROSSSCHARTNER Felix (AUT) G 1993 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 4:15’12 4’54
61 36 LUTSENKO Alexey (KAZ) G 1992 AST ASTANA PRO TEAM 4:15’12 4’54
62 121 COMMEYNE Davy (BEL) 1980 AJW ACCENT JOBS – WANTY 4:15’12 4’54
63 238 REZMAN Bostjan (SLO) 1980 VBG TEAM VORARLBERG 4:15’36 5’18
64 42 CHERNETSKI Sergei (RUS) G 1990 KAT KATUSHA 4:15’36 5’18
65 25 PIETROPOLLI Daniele (ITA) 1980 LAM LAMPRE – MERIDA 4:17’50 7’32
66 24 MALORI Adriano (ITA) 1988 LAM LAMPRE – MERIDA 4:17’50 7’32
67 57 BARBIN Enrico (ITA) G 1990 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 4:17’50 7’32
68 162 ROCCHETTI Frederico (ITA) 1986 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 4:17’50 7’32
69 174 STIMULAK Klemen (SLO) G 1990 ADR ADRIA MOBIL 4:17’50 7’32
70 213 KVASINA Matija (CRO) 1981 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 4:17’50 7’32
71 198 SAVINI Filippo (ITA) 1985 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 4:17’50 7’32
72 155 DUQUE Leonardo Fabio (COL) 1980 COL COLOMBIA 4:17’50 7’32
73 193 ROVNY Ivan (RUS) 1987 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 4:17’50 7’32
74 146 VAN OVERBERGHE Arthur (BEL) G 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:18’47 8’29
75 116 JONES Christopher (USA) 1979 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 4:19’56 9’38
76 186 TOPCHANYUK Artem (UKR) 1989 AMO AMORE & VITA 4:20’26 10’08
77 76 ERMETI Giairo (ITA) 1981 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4:21’06 10’48
78 12 CARUSO Damiano (ITA) 1987 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 4:21’06 10’48
79 62 PRONI Alessandro (ITA) 1982 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 4:21’06 10’48
80 103 RUTKIEWICZ Marek (POL) 1981 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 4:21’06 10’48
81 131 SBARAGLI Kristian (ITA) G 1990 MTN MTN – QHUBEKA 4:21’06 10’48
82 18 BOIVIN Guillaume (CAN) 1989 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 4:21’06 10’48
83 187 LIBNER Niv (ISR) 1987 AMO AMORE & VITA 4:21’06 10’48
84 224 DYRNES Kristian (NOR) G 1992 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:21’06 10’48
85 3 CAMANO ORTUZAR Iker (ESP) 1979 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:21’06 10’48
86 14 AGOSTINI Stefano (ITA) 1989 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 4:21’06 10’48
87 51 BATTAGLIN Enrico (ITA) 1989 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 4:21’06 10’48
88 84 KLIMOV Sergey (RUS) 1980 RVL RUSVELO 4:21’06 10’48
89 92 CALABRIA Fabio (AUS) 1987 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:21’06 10’48
90 112 DAY Benjamin (AUS) 1978 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 4:21’06 10’48
91 87 POMOSHNIKOV Sergei (RUS) G 1990 RVL RUSVELO 4:21’06 10’48
92 81 FIRSANOV Sergey (RUS) 1982 RVL RUSVELO 4:21’06 10’48
93 245 RYBALKIN Aleksey (RUS) G 1993 LOK LOKOSPHINX 4:21’06 10’48
94 44 IGNATENKO Petr (RUS) 1987 KAT KATUSHA 4:21’06 10’48
95 8 ROWSELL Erick (GBR) G 1990 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:21’06 10’48
96 13 MOSER Moreno (ITA) G 1990 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 4:21’06 10’48
97 243 SOKOLOV Dmitry (RUS) 1988 LOK LOKOSPHINX 4:21’06 10’48
98 52 PIRAZZI Stefano (ITA) 1987 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 4:21’06 10’48
99 152 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiade 1989 COL COLOMBIA 4:21’28 11’10
100 31 KESSIAKOFF Fredrik Carl Wilhelm 1980 AST ASTANA PRO TEAM 4:21’44 11’26
101 222 BLIKRA Haavard (NOR) G 1991 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:21’44 11’26
102 233 HRINKOW Dominik (AUT) 1988 VBG TEAM VORARLBERG 4:21’44 11’26
103 161 BOSISIO Gabriele (ITA) 1980 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 4:21’53 11’35
104 2 BENEDETTI Cesare (ITA) 1987 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:23’30 13’12
105 205 KADLEC Milan (CZE) 1974 ADP ASC DUKLA PRAHA 4:23’30 13’12
106 15 KOCH Michel (GER) G 1991 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 4:23’30 13’12
107 194 AMARO Manuel Antures (POR) G 1990 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 4:23’30 13’12
108 104 MATYSIAK Bartlomiej (POL) 1984 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 4:23’30 13’12
109 175 HOCEVAR Aljaz (SLO) G 1991 ADR ADRIA MOBIL 4:25’37 15’19
110 226 JENSEN August (NOR) G 1991 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:28’08 17’50
111 106 KUREK Adrian (POL) 1988 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 4:31’09 20’51
112 105 MARYCZ Jaroslaw (POL) 1987 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 4:31’09 20’51
113 21 BONO Matteo (ITA) 1983 LAM LAMPRE – MERIDA 4:31’09 20’51
114 55 COLEDAN Marco (ITA) 1988 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 4:31’29 21’11
115 65 MONSALVE Jonathan (VEN) 1989 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 4:31’29 21’11
116 208 RYBIN Ondrej (CZE) G 1993 ADP ASC DUKLA PRAHA 4:31’29 21’11
117 217 SOKOL Jan (AUT) G 1990 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 4:31’29 21’11
118 216 RUCKER Stefan (AUT) 1980 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 4:31’29 21’11
119 143 DE JONGHE Kevin (BEL) G 1991 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:31’29 21’11
120 178 MALTAR Bruno (CRO) G 1994 ADR ADRIA MOBIL 4:31’29 21’11
121 95 VERSCHOOR Martijn (NED) 1985 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:31’29 21’11
122 234 HOFER Andreas (AUT) G 1991 VBG TEAM VORARLBERG 4:31’29 21’11
123 96 PERON Andrea (ITA) 1988 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:31’29 21’11
124 164 MAZZI Alessandro (ITA) 1987 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 4:31’29 21’11
125 237 BIEDERMANN Daniel (AUT) G 1993 VBG TEAM VORARLBERG 4:31’29 21’11
126 225 BYSTRØM Sven erik (NOR) G 1992 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:31’29 21’11
127 223 GALTA Fredrik s (NOR) G 1992 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:31’29 21’11
128 188 MIKAILOV Anton (ISR) 1986 AMO AMORE & VITA 4:31’29 21’11
129 197 BAGGIO Filippo (ITA) 1988 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 4:31’29 21’11
130 214 MARIN Matej (SLO) 1980 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 4:31’29 21’11
131 85 ERSHOV Artur (RUS) G 1990 RVL RUSVELO 4:31’29 21’11
132 94 HENTTALA Joonas (FIN) G 1991 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:31’29 21’11
133 163 ZANOTTI Marco (ITA) 1988 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 4:31’29 21’11
134 118 KEOUGH Jacobe (USA) 1987 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 4:31’29 21’11
135 4 MCEVOY Jonathan (GBR) 1989 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:31’29 21’11
136 147 DE BUYST Jasper (BEL) G 1993 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:31’29 21’11
137 185 RÄIM Mihkel (EST) G 1993 AMO AMORE & VITA 4:31’29 21’11
138 151 ARANGO CARVAJAL Juan Esteba 1986 COL COLOMBIA 4:31’29 21’11
139 78 ROSA Diego (ITA) 1989 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4:31’29 21’11
140 117 REIJNEN Kiel (USA) 1986 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 4:31’29 21’11
141 182 DABROWSKI Jaroslaw (POL) 1983 AMO AMORE & VITA 4:31’29 21’11
142 107 STEPNIAK Grzegorz (POL) 1989 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 4:31’29 21’11
143 83 SOLOMENNIKOV Andrei (RUS) 1987 RVL RUSVELO 4:31’29 21’11
144 88 OVECHKIN Artem (RUS) 1986 RVL RUSVELO 4:31’29 21’11
145 43 IGNATYEV Mikhail (RUS) 1985 KAT KATUSHA 4:31’29 21’11
146 184 STARCHYK Volodymyr (UKR) 1980 AMO AMORE & VITA 4:31’29 21’11
147 63 MERLO Michele (ITA) 1984 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 4:31’29 21’11
148 82 RYBAKOV Alexander (RUS) 1988 RVL RUSVELO 4:31’29 21’11
149 133 SONGEZO Jim (RSA) G 1990 MTN MTN – QHUBEKA 4:31’29 21’11
150 192 FEDI Matteo (ITA) 1988 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 4:31’29 21’11
151 201 BLAHA Martin (CZE) 1977 ADP ASC DUKLA PRAHA 4:31’29 21’11
152 206 KANKOVSKY Alois (CZE) 1983 ADP ASC DUKLA PRAHA 4:31’29 21’11
153 191 FEDI Andrea (ITA) G 1991 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 4:31’29 21’11
154 157 QUINTERO ARTUNDUAGA Duber G 1990 COL COLOMBIA 4:31’29 21’11
155 35 KAMYSHEV Arman (KAZ) G 1991 AST ASTANA PRO TEAM 4:31’29 21’11
156 47 PORSEV Alexander (RUS) 1986 KAT KATUSHA 4:31’29 21’11
157 123 ROUTLEY Will (CAN) 1983 AJW ACCENT JOBS – WANTY 4:31’29 21’11
158 247 SHILOV Sergey (RUS) 1988 LOK LOKOSPHINX 4:31’29 21’11
159 227 HAMMERSLAND Nicholas (NOR) G 1993 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:31’29 21’11
160 168 CADOR Rida (HUN) 1981 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 4:31’29 21’11
161 181 BOILY David (CAN) G 1990 AMO AMORE & VITA 4:31’29 21’11
162 48 VOROBYEV Anton (RUS) G 1990 KAT KATUSHA 4:31’29 21’11
163 32 HUFFMAN Evan (USA) G 1990 AST ASTANA PRO TEAM 4:31’29 21’11
164 138 VENTER Jacobus (RSA) 1987 MTN MTN – QHUBEKA 4:31’29 21’11
165 202 HACECKY Martin (CZE) 1988 ADP ASC DUKLA PRAHA 4:31’29 21’11
166 23 FERRARI Roberto (ITA) 1983 LAM LAMPRE – MERIDA 4:31’29 21’11
167 221 EIDSHEIM Filip (NOR) G 1990 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:31’29 21’11
168 248 SHPILEVSKY Boris (RUS) 1982 LOK LOKOSPHINX 4:31’29 21’11
169 45 KRITSKIY Timofey (RUS) 1987 KAT KATUSHA 4:31’29 21’11
170 165 LOMBARDI Omar (ITA) 1989 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 4:31’29 21’11
171 22 WACKERMANN Luca (ITA) G 1992 LAM LAMPRE – MERIDA 4:31’29 21’11
172 77 GAVAZZI Mattia (ITA) 1983 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4:31’54 21’36
173 128 GILBERT Jérôme (BEL) 1984 AJW ACCENT JOBS – WANTY 4:32’08 21’50
174 97 RAEYMAEKERS Thomas (BEL) G 1993 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:32’16 21’58
175 149 VAN STAEYEN Michael (BEL) 1988 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:32’26 22’08
NA 98 CRAVANZOLA Paolo (ITA) 1986 TNN TEAM NOVO NORDISK
NA 142 CORNU Dominique (BEL) 1985 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
NA 183 DI BATTISTA Antonio (ITA) 1986 AMO AMORE & VITA
NA 235 BISSINGER Florian (GER) 1988 VBG TEAM VORARLBERG
NP 16 LONGO BORGHINI Paolo (ITA) 1980 CAN CANNONDALE PRO CYCLING

Klasyfikacja generalna:
1 28 ULISSI Diego (ITA) 1989 LAM LAMPRE – MERIDA 11:19’13
2 75 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel ( 1984 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA11:20’11 58
3 27 CUNEGO Damiano (ITA) 1981 LAM LAMPRE – MERIDA 11:20’20 1’07
4 101 REBELLIN Davide (ITA) 1971 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 11:20’53 1’40
5 6 KONIG Leopold (CZE) 1987 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11:20’55 1’42
6 11 BASSO Ivan (ITA) 1977 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 11:20’55 1’42
7 58 BONGIORNO Francesco Manuel (I G 1990 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 11:20’59 1’46
8 218 ZOIDL Riccardo (AUT) 1988 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 11:21’05 1’52
9 134 PARDILLA BELLON Sergio (ESP) 1984 MTN MTN – QHUBEKA 11:21’30 2’17
10 177 ROGINA Radoslav (CRO) 1979 ADR ADRIA MOBIL 11:22’02 2’49
11 68 TABORRE Fabio (ITA) 1985 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 11:22’05 2’52
12 114 DEIGNAN Philip (IRL) 1983 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 11:22’06 2’53
13 71 PELLIZOTTI Franco (ITA) 1978 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA11:22’28 3’15
14 7 PIMENTA COSTA MENDES José 1985 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11:23’20 4’07
15 73 SELLA Emanuele (ITA) 1981 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA11:23’29 4’16
16 115 EUSER Lucas (USA) 1983 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 11:24’07 4’54
17 1 BARTA Jan (CZE) 1984 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11:24’41 5’28
18 33 KANGERT Tanel (EST) 1987 AST ASTANA PRO TEAM 11:24’49 5’36
19 215 PÖSTLBERGER Lukas (AUT) G 1992 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 11:25’01 5’48
20 72 FELLINE Fabio (ITA) G 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA11:25’05 5’52
21 86 ZAKARIN Ilnur (RUS) 1989 RVL RUSVELO 11:25’20 6’07
22 148 SPRENGERS Thomas (BEL) G 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE11:25’20 6’07
23 5 HUZARSKI Bartosz (POL) 1980 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11:25’23 6’10
24 54 PAGANI Angelo (ITA) 1988 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 11:25’28 6’15
25 196 SANTORO Antonio (ITA) 1989 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 11:25’42 6’29
26 156 QUINTERO Carlos Julian (COL) 1986 COL COLOMBIA 11:25’42 6’29
27 244 SVESHNIKOV Kirill (RUS) G 1992 LOK LOKOSPHINX 11:25’58 6’45
28 166 ZAMPARELLA Marco (ITA) 1987 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 11:26’13 7’00
29 231 DE JONGE Maarten (NED) 1985 VBG TEAM VORARLBERG 11:27’04 7’51
30 172 FAJT Kristjan (SLO) 1982 ADR ADRIA MOBIL 11:27’26 8’13
31 141 ARMEE Sander (BEL) 1985 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE11:27’34 8’21
32 91 MEGIAS LEAL Javier (ESP) 1983 TNN TEAM NOVO NORDISK 11:27’39 8’26
33 41 BELKOV Maxim (RUS) 1985 KAT KATUSHA 11:27’47 8’34
34 232 BROERS Remco (NED) 1988 VBG TEAM VORARLBERG 11:28’39 9’26
35 153 CHALAPUD GOMEZ Robinson Ed 1984 COL COLOMBIA 11:28’48 9’35
36 171 MUGERLI Matej (SLO) 1981 ADR ADRIA MOBIL 11:29’19 10’06
37 213 KVASINA Matija (CRO) 1981 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 11:30’03 10’50
38 25 PIETROPOLLI Daniele (ITA) 1980 LAM LAMPRE – MERIDA 11:30’28 11’15
39 66 RABOTTINI Matteo (ITA) 1987 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 11:30’45 11’32
40 167 KUSZTOR Peter (HUN) 1984 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 11:31’32 12’19
41 158 SUAREZ SUAREZ Juan Pablo (COL 1985 COL COLOMBIA 11:32’40 13’27
42 241 ANTONOV Mikhail (RUS) 1986 LOK LOKOSPHINX 11:32’47 13’34
43 246 SHALUNOV Evgeny (RUS) G 1992 LOK LOKOSPHINX 11:32’48 13’35
44 67 SANTAMBROGIO Mauro (ITA) 1984 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 11:33’04 13’51
45 193 ROVNY Ivan (RUS) 1987 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 11:33’13 14’00
46 146 VAN OVERBERGHE Arthur (BEL) G 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE11:33’19 14’06
47 195 DAL SANTO Nicola (ITA) 1988 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 11:33’39 14’26
48 81 FIRSANOV Sergey (RUS) 1982 RVL RUSVELO 11:34’42 15’29
49 13 MOSER Moreno (ITA) G 1990 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 11:34’52 15’39
50 74 GIL MARTINEZ Tomas Aurelio (VEN 1977 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA11:35’08 15’55
51 111 BAZZANA Alessandro (ITA) 1984 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 11:35’40 16’27
52 52 PIRAZZI Stefano (ITA) 1987 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 11:35’45 16’32
53 53 LOCATELLI Stefano (ITA) 1989 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 11:35’54 16’41
54 36 LUTSENKO Alexey (KAZ) G 1992 AST ASTANA PRO TEAM 11:36’00 16’47
55 17 MASUDA Nariyuki (JPN) 1983 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 11:36’07 16’54
56 176 PAVLIN Simon (SLO) G 1992 ADR ADRIA MOBIL 11:36’48 17’35
57 211 RABITSCH Stefan (AUT) G 1991 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 11:37’53 18’40
58 24 MALORI Adriano (ITA) 1988 LAM LAMPRE – MERIDA 11:37’54 18’41
59 198 SAVINI Filippo (ITA) 1985 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 11:39’02 19’49
60 122 VAN GOOLEN Jurgen (BEL) 1980 AJW ACCENT JOBS – WANTY 11:40’10 20’57
61 116 JONES Christopher (USA) 1979 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 11:40’41 21’28
62 56 ZARDINI Edoardo (ITA) 1989 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 11:40’45 21’32
63 124 VOGONDY Nicolas (FRA) 1977 AJW ACCENT JOBS – WANTY 11:40’47 21’34
64 12 CARUSO Damiano (ITA) 1987 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 11:41’04 21’51
65 14 AGOSTINI Stefano (ITA) 1989 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 11:41’38 22’25
66 31 KESSIAKOFF Fredrik Carl Wilhelm 1980 AST ASTANA PRO TEAM 11:41’58 22’45
67 51 BATTAGLIN Enrico (ITA) 1989 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 11:42’04 22’51
68 93 LOZANO RIBA David (ESP) 1988 TNN TEAM NOVO NORDISK 11:42’07 22’54
69 242 ARGUELYES RODRIGES Arkimed 1988 LOK LOKOSPHINX 11:42’09 22’56
70 108 TACIAK Mateusz (POL) 1984 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 11:42’36 23’23
71 173 ROGLIC Primoz (SLO) 1989 ADR ADRIA MOBIL 11:42’53 23’40
72 154 DUARTE AREVALO Fabio Andres 1986 COL COLOMBIA 11:43’02 23’49
73 42 CHERNETSKI Sergei (RUS) G 1990 KAT KATUSHA 11:43’33 24’20
74 84 KLIMOV Sergey (RUS) 1980 RVL RUSVELO 11:43’49 24’36
75 186 TOPCHANYUK Artem (UKR) 1989 AMO AMORE & VITA 11:44’00 24’47
76 212 GROSSSCHARTNER Felix (AUT) G 1993 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 11:44’06 24’53
77 62 PRONI Alessandro (ITA) 1982 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 11:44’07 24’54
78 155 DUQUE Leonardo Fabio (COL) 1980 COL COLOMBIA 11:46’03 26’50
79 78 ROSA Diego (ITA) 1989 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA11:46’07 26’54
80 144 HELVEN Sander (BEL) G 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE11:46’08 26’55
81 34 PONZI Simone (ITA) 1987 AST ASTANA PRO TEAM 11:46’15 27’02
82 162 ROCCHETTI Frederico (ITA) 1986 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 11:46’25 27’12
83 121 COMMEYNE Davy (BEL) 1980 AJW ACCENT JOBS – WANTY 11:48’40 29’27
84 187 LIBNER Niv (ISR) 1987 AMO AMORE & VITA 11:48’46 29’33
85 238 REZMAN Bostjan (SLO) 1980 VBG TEAM VORARLBERG 11:48’56 29’43
86 3 CAMANO ORTUZAR Iker (ESP) 1979 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11:48’57 29’44
87 112 DAY Benjamin (AUS) 1978 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 11:49’31 30’18
88 87 POMOSHNIKOV Sergei (RUS) G 1990 RVL RUSVELO 11:49’34 30’21
89 245 RYBALKIN Aleksey (RUS) G 1993 LOK LOKOSPHINX 11:49’38 30’25
90 224 DYRNES Kristian (NOR) G 1992 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 11:49’49 30’36
91 131 SBARAGLI Kristian (ITA) G 1990 MTN MTN – QHUBEKA 11:49’59 30’46
92 76 ERMETI Giairo (ITA) 1981 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA11:50’12 30’59
93 174 STIMULAK Klemen (SLO) G 1990 ADR ADRIA MOBIL 11:51’19 32’06
94 247 SHILOV Sergey (RUS) 1988 LOK LOKOSPHINX 11:51’33 32’20
95 57 BARBIN Enrico (ITA) G 1990 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 11:51’33 32’20
96 205 KADLEC Milan (CZE) 1974 ADP ASC DUKLA PRAHA 11:51’54 32’41
97 2 BENEDETTI Cesare (ITA) 1987 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11:52’05 32’52
98 194 AMARO Manuel Antures (POR) G 1990 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 11:52’42 33’29
99 103 RUTKIEWICZ Marek (POL) 1981 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 11:53’17 34’04
100 18 BOIVIN Guillaume (CAN) 1989 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 11:53’42 34’29
101 8 ROWSELL Erick (GBR) G 1990 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11:54’17 35’04
102 223 GALTA Fredrik s (NOR) G 1992 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 11:54’23 35’10
103 143 DE JONGHE Kevin (BEL) G 1991 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE11:54’36 35’23
104 138 VENTER Jacobus (RSA) 1987 MTN MTN – QHUBEKA 11:54’37 35’24
105 44 IGNATENKO Petr (RUS) 1987 KAT KATUSHA 11:54’40 35’27
106 233 HRINKOW Dominik (AUT) 1988 VBG TEAM VORARLBERG 11:55’08 35’55
107 92 CALABRIA Fabio (AUS) 1987 TNN TEAM NOVO NORDISK 11:55’13 36’00
108 15 KOCH Michel (GER) G 1991 CAN CANNONDALE PRO CYCLING 11:55’54 36’41
109 104 MATYSIAK Bartlomiej (POL) 1984 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 11:56’46 37’33
110 243 SOKOLOV Dmitry (RUS) 1988 LOK LOKOSPHINX 11:57’47 38’34
111 222 BLIKRA Haavard (NOR) G 1991 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 11:58’07 38’54
112 152 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiade 1989 COL COLOMBIA 11:58’24 39’11
113 123 ROUTLEY Will (CAN) 1983 AJW ACCENT JOBS – WANTY 11:59’00 39’47
114 161 BOSISIO Gabriele (ITA) 1980 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 11:59’27 40’14
115 234 HOFER Andreas (AUT) G 1991 VBG TEAM VORARLBERG 11:59’58 40’45
116 117 REIJNEN Kiel (USA) 1986 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 12:00’16 41’03
117 133 SONGEZO Jim (RSA) G 1990 MTN MTN – QHUBEKA 12:00’24 41’11
118 45 KRITSKIY Timofey (RUS) 1987 KAT KATUSHA 12:00’26 41’13
119 192 FEDI Matteo (ITA) 1988 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 12:00’43 41’30
120 164 MAZZI Alessandro (ITA) 1987 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 12:00’45 41’32
121 226 JENSEN August (NOR) G 1991 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 12:00’48 41’35
122 65 MONSALVE Jonathan (VEN) 1989 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 12:00’51 41’38
123 182 DABROWSKI Jaroslaw (POL) 1983 AMO AMORE & VITA 12:01’01 41’48
124 175 HOCEVAR Aljaz (SLO) G 1991 ADR ADRIA MOBIL 12:03’08 43’55
125 55 COLEDAN Marco (ITA) 1988 BAR BARDIANI VALVOLE – CSF INOX 12:03’46 44’33
126 225 BYSTRØM Sven erik (NOR) G 1992 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 12:03’47 44’34
127 88 OVECHKIN Artem (RUS) 1986 RVL RUSVELO 12:04’18 45’05
128 216 RUCKER Stefan (AUT) 1980 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 12:04’22 45’09
129 214 MARIN Matej (SLO) 1980 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 12:04’22 45’09
130 106 KUREK Adrian (POL) 1988 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 12:04’25 45’12
131 21 BONO Matteo (ITA) 1983 LAM LAMPRE – MERIDA 12:04’41 45’28
132 181 BOILY David (CAN) G 1990 AMO AMORE & VITA 12:04’52 45’39
133 23 FERRARI Roberto (ITA) 1983 LAM LAMPRE – MERIDA 12:05’01 45’48
134 197 BAGGIO Filippo (ITA) 1988 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 12:05’07 45’54
135 184 STARCHYK Volodymyr (UKR) 1980 AMO AMORE & VITA 12:05’14 46’01
136 77 GAVAZZI Mattia (ITA) 1983 AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA12:05’25 46’12
137 118 KEOUGH Jacobe (USA) 1987 UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 12:05’26 46’13
138 165 LOMBARDI Omar (ITA) 1989 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 12:05’28 46’15
139 191 FEDI Andrea (ITA) G 1991 CEF CERAMICA FLAMINIA – FONDRIEST 12:05’47 46’34
140 22 WACKERMANN Luca (ITA) G 1992 LAM LAMPRE – MERIDA 12:05’49 46’36
141 94 HENTTALA Joonas (FIN) G 1991 TNN TEAM NOVO NORDISK 12:05’56 46’43
142 105 MARYCZ Jaroslaw (POL) 1987 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 12:06’12 46’59
143 147 DE BUYST Jasper (BEL) G 1993 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE12:06’44 47’31
144 149 VAN STAEYEN Michael (BEL) 1988 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE12:07’51 48’38
145 47 PORSEV Alexander (RUS) 1986 KAT KATUSHA 12:07’59 48’46
146 48 VOROBYEV Anton (RUS) G 1990 KAT KATUSHA 12:07’59 48’46
147 128 GILBERT Jérôme (BEL) 1984 AJW ACCENT JOBS – WANTY 12:08’03 48’50
148 248 SHPILEVSKY Boris (RUS) 1982 LOK LOKOSPHINX 12:08’10 48’57
149 83 SOLOMENNIKOV Andrei (RUS) 1987 RVL RUSVELO 12:08’20 49’07

150 206 CZE19830719 KANKOVSKY Alois (CZE) 1983 ADP ASC DUKLA PRAHA 12:08’25 49’12
151 201 CZE19770912 BLAHA Martin (CZE) 1977 ADP ASC DUKLA PRAHA 12:08’25 49’12
152 4 GBR19890802 MCEVOY Jonathan (GBR) 1989 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 12:08’30 49’17
153 151 COL19861009 ARANGO CARVAJAL Juan Esteba 1986 COL COLOMBIA 12:08’36 49’23
154 85 RUS19900307 ERSHOV Artur (RUS) G 1990 RVL RUSVELO 12:08’36 49’23
155 82 RUS19880517 RYBAKOV Alexander (RUS) 1988 RVL RUSVELO 12:08’43 49’30
156 32 USA19900107 HUFFMAN Evan (USA) G 1990 AST ASTANA PRO TEAM 12:08’43 49’30
157 168 HUN19810325 CADOR Rida (HUN) 1981 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 12:08’46 49’33
158 237 AUT19930324 BIEDERMANN Daniel (AUT) G 1993 VBG TEAM VORARLBERG 12:08’49 49’36
159 202 CZE19880724 HACECKY Martin (CZE) 1988 ADP ASC DUKLA PRAHA 12:08’55 49’42
160 157 COL19900823 QUINTERO ARTUNDUAGA Duber G 1990 COL COLOMBIA 12:08’56 49’43
161 178 CRO19941006 MALTAR Bruno (CRO) G 1994 ADR ADRIA MOBIL 12:08’57 49’44
162 35 KAZ19910314 KAMYSHEV Arman (KAZ) G 1991 AST ASTANA PRO TEAM 12:08’58 49’45
163 43 RUS19850507 IGNATYEV Mikhail (RUS) 1985 KAT KATUSHA 12:09’01 49’48
164 107 POL19890324 STEPNIAK Grzegorz (POL) 1989 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 12:09’02 49’49
165 217 AUT19900926 SOKOL Jan (AUT) G 1990 GMS TEAM GOURMETFEIN SIMPLON 12:09’04 49’51
166 208 CZE19930512 RYBIN Ondrej (CZE) G 1993 ADP ASC DUKLA PRAHA 12:09’08 49’55
167 96 ITA19881028 PERON Andrea (ITA) 1988 TNN TEAM NOVO NORDISK 12:09’09 49’56
168 227 NOR19930814 HAMMERSLAND Nicholas (NOR) G 1993 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 12:09’11 49’58
169 185 EST19930703 RÄIM Mihkel (EST) G 1993 AMO AMORE & VITA 12:09’12 49’59
170 188 ISR19860511 MIKAILOV Anton (ISR) 1986 AMO AMORE & VITA 12:09’16 50’03
171 95 NED19850504 VERSCHOOR Martijn (NED) 1985 TNN TEAM NOVO NORDISK 12:09’22 50’09
172 163 ITA19880910 ZANOTTI Marco (ITA) 1988 UNA UTENSILNORD ORA24.EU 12:09’43 50’30
173 63 ITA19840807 MERLO Michele (ITA) 1984 VIN VINI FANTINI – SELLE ITALIA 12:09’44 50’31
174 97 BEL19930522 RAEYMAEKERS Thomas (BEL) G 1993 TNN TEAM NOVO NORDISK 12:11’05 51’52
175 221 NOR19900216 EIDSHEIM Filip (NOR) G 1990 OHR TEAM OSTER HUS – RIDLEY 12:12’49 53’36

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej