Team BGŻZawodowa grupa kolarska Bank BGŻ w składzie Mariusz Witecki, Tomasz Smoleń, Łukasz Bodnar, Paweł Cieślik, Błażej Janiaczyk, Paweł Brylowski, Adam Stachowiak, Konrad Czajkowski, Michał Podlaski, Mieszko Bulik, Dariusz Batek, Adrian Tekliński, Mateusz Nowaczek i Patryk Komisarek, zakończyła pierwsze swoje zgrupowanie na sezon 2013.

Tak jak powiedział podczas ostatniej kolacji dyrektor sportowy Zbigniew Szczepkowski, przez 11 dni 14 zawodników ekipy trenowało i integrowało się w Krynicy Zdrój w gościnnych progach pensjonatu Witoldówka.

Przez ten czas kolarze skorzystali z dobrodziejstw tamtejszych wód zdrojowych, trenowali na siłowni, sali gimnastycznej oraz basenie. W programie zgrupowania nie zabrakło również marszobiegów i treningów na rowerach oczywiście.

Nowi zawodnicy Bank BGŻ Team zdążyli już zaaklimatyzować się i wszyscy zgodnie twierdzą, że zostali świetnie przyjęci przez kolegów, a atmosfera w grupie jest naprawdę przyjazna. Potwierdzała to choćby wesoła atmosfera panująca na wspólnych posiłkach.

Zdradzimy także, że podczas tego zgrupowania powstawał film o grupie autorstwa Krzysztofa Rybarczyka. Efekty będzie można zobaczyć zaraz po Nowym Roku.

Teraz zawodnicy i członkowie grupy przygotowują się do rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Jednak nie ma tu mowy o zbytnim szaleństwie kulinarnym i sylwestrowym także, ponieważ kolejne zgrupowanie ekipy kierowanej przez Zbigniewa Szczepkowskiego rozpocznie się już 10 stycznia 2013. No, chyba, że 21 grudnia 2012… 😉

Źródło: Team BGŻ

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
Roman

Normalnie Majorka ;)i jadą na zimówkach ;)ciekawe czy buty mają z wkładkami podgrzewanymi sidi