Lampre – ISD jest kolejnym zespołem który ogłosił swój skład na rozpoczynający się 14 sierpnia Classica San Sebastian . Kapitanem zespołu będzie Damiano Cunego. Dla Włocha będzie to powrót na szosę po miesięcznej przerwie w startach.

31 latek nigdy nie osiągnął dobrego rezultatu w hiszpańskim klasyku. W tegorocznej odsłonie będzie chciał to zmienić i powalczy o jak najlepsze miejsce. W 2009 roku był 22. a rok później ukończył rywalizację na 25. pozycji.

W wyścigu pojedzie także Polak Przemysław Niemiec, który wraz z Marco Marzano mają pomagać swojemu kapitanowi na Alto de Jaizkibel. Natomiast Cimoai i Kvachuk będą wspierać drużynę na płaskich odcinkach.

Sklad Lampre – ISD na Classica San Sebastian 2012:

Winner Anacona, Davide Cimolai, Damiano Cunego, Oleksandr Kvachuk, Marco Marzano, Przemysław Niemiec, Morris Possoni i Diego Ulissi.

Asia

Poprzedni artykułJan Tratnik mistrzem Europy. Kamil Gradek uciekał.
Następny artykułUltrakolarz w drodze do Austrii!
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments