Daniel Moreno (Katusha) po emocjonującej końcówce na krótkim podjeździe wygrał 2. etap Criterium du Dauhpine. Liderem pozostał Bradley Wiggins (Sky Team).

Drugi odcinek francuskiej etapówki, to stosunkowo krótka – 160 kilometrowa przeprawa z miejscowości  Lamastre do Saint-Félicien. Na trasie znajdowało się sześć górskich premii. Również meta znajdowała się na jednej z nich, oznaczonej 4. kategorią.

Do ucieczki, tego dnia zabrali się: Christophe Kern (Europcar), Biel Kadri (Ag2r-La Mondiale), Jose Sarmiento (Liquigas-Cannondale) oraz David Moncoutié (Cofidis). Na 60 kilometrów przed końcem, peleton prowadzone przez Sky Team tracił do czołówki niecałe 3 minuty.

Przygoda uciekinierów zakończyła się na 7 kilometrów przed końcem. Ostatnie 2,5 kilometra unosiło się pod górę. Ataków próbowali m.in: Mikael Cherel (Ag2r-La Mondial) oraz Andrey Amador (Movistar), jednak o wszystkim zadecydował finisz z kilkudziesięcioosobowej grupki.

Najlepszy okazał się Hiszpan, Daniel Moreno. 31-letni zawodnik pokonał Francuzów, 27-letniego Juliena Simona (Saur-Sojasun) oraz 24-letniego Tony`ego Gallopina (RadioShack-Nissan-Trek).

Liderem pozostał Brytyjczyk Wiggins, który zameldował się w pierwszej grupie. Maciej Paterski (Liquigas-Cannondale) był 75.

Wyniki:

1 Daniel MORENO FERNANDEZ KATUSHA TEAM 4:02:38
2 Julien SIMON SAUR-SOJASUN 0:00:00
3 Tony GALLOPIN RADIOSHACK-NISSAN 0:00:00
4 Rinaldo NOCENTINI AG2R LA MONDIALE 0:00:00
5 Jurgen VAN DEN BROECK LOTTO-BELISOL TEAM 0:00:00
6 Luis-Leon SANCHEZ RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
7 Cadel EVANS BMC RACING TEAM 0:00:00
8 Janez BRAJKOVIC ASTANA PRO TEAM 0:00:00
9 Bradley WIGGINS SKY PROCYCLING 0:00:00
10 Thomas VOECKLER TEAM EUROPCAR 0:00:00
11 Tony MARTIN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:00
12 Carlos BARREDO RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
13 Richie PORTE SKY PROCYCLING 0:00:00
14 Vincenzo NIBALI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:00
15 Christopher FROOME SKY PROCYCLING 0:00:00
16 David MILLAR GARMIN – BARRACUDA 0:00:00
17 Michael ROGERS SKY PROCYCLING 0:00:00
18 Andrey KASHECHKIN ASTANA PRO TEAM 0:00:00
19 Jean-Christophe PERAUD AG2R LA MONDIALE 0:00:00
20 Mikel LANDA MEANA EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:00
21 Jérôme COPPEL SAUR-SOJASUN 0:00:00
22 Rob RUIJGH VACANSOLEIL-DCM 0:00:00
23 Haimar ZUBELDIA RADIOSHACK-NISSAN 0:00:00
24 Guillaume LEVARLET SAUR-SOJASUN 0:00:00
25 Daniel NAVARRO TEAM SAXO BANK 0:00:00
26 Philippe GILBERT BMC RACING TEAM 0:00:00
27 Andrey AMADOR MOVISTAR TEAM 0:00:00
28 Dominik NERZ LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:00
29 Wilco KELDERMAN RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
30 Sylvain CHAVANEL OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:00
31 Arthur VICHOT FDJ-BIGMAT 0:00:00
32 Cyril GAUTIER TEAM EUROPCAR 0:00:00
33 Kevin DE WEERT OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:00
34 Pierre ROLLAND TEAM EUROPCAR 0:00:00
35 Pieter WEENING ORICA GREENEDGE 0:00:00
36 Rein TAARAMAE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:00:00
37 Andriy GRIVKO ASTANA PRO TEAM 0:00:00
38 Christophe LE MEVEL GARMIN – BARRACUDA 0:00:00
39 Juan Jose COBO ACEBO MOVISTAR TEAM 0:00:00
40 Bruno PIRES TEAM SAXO BANK 0:00:00
41 Bram TANKINK RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
42 Paul MARTENS RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
43 Brice FEILLU SAUR-SOJASUN 0:00:00
44 Jelle VANENDERT LOTTO-BELISOL TEAM 0:00:00
45 Simone STORTONI LAMPRE – ISD 0:00:15
46 Tiago MACHADO RADIOSHACK-NISSAN 0:00:18
47 Dries DEVENYNS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:18
48 Vasil KIRYIENKA MOVISTAR TEAM 0:00:18
49 Ruben PLAZA MOLINA MOVISTAR TEAM 0:00:18
50 Jorge AZANZA EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:18
51 Markel IRIZAR RADIOSHACK-NISSAN 0:00:18
52 Nicolas EDET COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:00:18
53 Jérôme PINEAU OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:18
54 Egoi MARTINEZ EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:18
55 Kanstantsin SIUTSOU SKY PROCYCLING 0:00:18
56 Marco MARZANO LAMPRE – ISD 0:00:18
57 Gorka VERDUGO EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:18
58 Maxime MEDEREL SAUR-SOJASUN 0:00:18
59 Eduard VORGANOV KATUSHA TEAM 0:00:18
60 Maxime BOUET AG2R LA MONDIALE 0:00:18
61 Tejay VAN GARDEREN BMC RACING TEAM 0:00:24
62 Alberto LOSADA ALGUACIL KATUSHA TEAM 0:00:27
63 Denis MENCHOV KATUSHA TEAM 0:00:27
64 Egor SILIN ASTANA PRO TEAM 0:00:27
65 Fabrice JEANDESBOZ SAUR-SOJASUN 0:00:27
66 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS MOVISTAR TEAM 0:00:27
67 Yury TROFIMOV KATUSHA TEAM 0:00:27
68 Rémy DI GREGORIO COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:00:27
69 Kristjan KOREN LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:27
70 Nicki SORENSEN TEAM SAXO BANK 0:00:27
71 Rémi PAURIOL FDJ-BIGMAT 0:00:27
72 Xavier FLORENCIO CABRE KATUSHA TEAM 0:00:27
73 Daniele RATTO LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:35
74 Maciej PATERSKI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:36
75 Daniele PIETROPOLLI LAMPRE – ISD 0:00:36
76 Johannes FRÖHLINGER TEAM ARGOS-SHIMANO 0:00:36
77 Kasper KLOSTERGAARD-LARSEN TEAM SAXO BANK 0:00:36
78 Davide MALACARNE TEAM EUROPCAR 0:00:47
79 Stephan DENIFL VACANSOLEIL-DCM 0:00:49
80 Blel KADRI AG2R LA MONDIALE 0:01:00
81 Luis Angel MATE MARDONES COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:01:00
82 Murilo Antoniobil FISCHER GARMIN – BARRACUDA 0:01:00
83 Cayetano José SARMIENTO TUNARROSA LIQUIGAS-CANNONDALE 0:01:00
84 Gerald CIOLEK OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:01:10
85 Alexandre GENIEZ TEAM ARGOS-SHIMANO 0:01:13
86 Koldo FERNANDEZ GARMIN – BARRACUDA 0:01:17
87 Matthieu SPRICK TEAM ARGOS-SHIMANO 0:01:17
88 Jesus HERNANDEZ BLAZQUEZ TEAM SAXO BANK 0:01:17
89 Federico CANUTI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:01:17
90 Petr IGNATENKO KATUSHA TEAM 0:01:17
91 Anthony CHARTEAU TEAM EUROPCAR 0:01:42
92 Christian KNEES SKY PROCYCLING 0:01:42
93 Arnold JEANNESSON FDJ-BIGMAT 0:01:47
94 Christophe KERN TEAM EUROPCAR 0:01:47
95 Alessandro VANOTTI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:01:47
96 Matteo CARRARA VACANSOLEIL-DCM 0:01:47
97 Imanol ERVITI MOVISTAR TEAM 0:01:47
98 Yukihiro DOI TEAM ARGOS-SHIMANO 0:01:47
99 Matthieu LADAGNOUS FDJ-BIGMAT 0:01:47
100 Andy SCHLECK RADIOSHACK-NISSAN 0:01:47
101 George HINCAPIE BMC RACING TEAM 0:01:47
102 Kévin REZA TEAM EUROPCAR 0:01:47
103 Yoann BAGOT COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:01:47
104 Sébastien HINAULT AG2R LA MONDIALE 0:01:47
105 Simon GERRANS ORICA GREENEDGE 0:02:05
106 Simon CLARKE ORICA GREENEDGE 0:02:05
107 Ricardo GARCIA AMBROA EUSKALTEL – EUSKADI 0:02:05
108 Matthew LLOYD LAMPRE – ISD 0:02:05
109 Lieuwe WESTRA VACANSOLEIL-DCM 0:02:05
110 Wesley SULZBERGER ORICA GREENEDGE 0:02:05
111 Edvald Boasson HAGEN SKY PROCYCLING 0:02:05
112 Mikael CHEREL AG2R LA MONDIALE 0:02:05
113 Hayden ROULSTON RADIOSHACK-NISSAN 0:02:05
114 Daniel TEKLEHAIMANOT ORICA GREENEDGE 0:02:05
115 Cyril LEMOINE SAUR-SOJASUN 0:02:05
116 Stijn DEVOLDER VACANSOLEIL-DCM 0:02:05
117 Jurgen VAN DE WALLE LOTTO-BELISOL TEAM 0:02:05
118 Frederik VEUCHELEN VACANSOLEIL-DCM 0:02:05
119 Gert DOCKX LOTTO-BELISOL TEAM 0:02:05
120 Michael SCHÄR BMC RACING TEAM 0:02:05
121 Steve MORABITO BMC RACING TEAM 0:02:05
122 Amaël MOINARD BMC RACING TEAM 0:02:05
123 Bert GRABSCH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:02:05
124 John DEGENKOLB TEAM ARGOS-SHIMANO 0:02:05
125 Anthony DELAPLACE SAUR-SOJASUN 0:02:05
126 Alexandre VINOKOUROV ASTANA PRO TEAM 0:02:05
127 Maxim IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 0:02:05
128 Yaroslav POPOVYCH RADIOSHACK-NISSAN 0:02:05
129 Samuel SANCHEZ EUSKALTEL – EUSKADI 0:02:05
130 Manuel QUINZIATO BMC RACING TEAM 0:02:05
131 David TANNER TEAM SAXO BANK 0:02:05
132 David ARROYO MOVISTAR TEAM 0:02:05
133 Maxim BELKOV KATUSHA TEAM 0:02:05
134 Michel KREDER GARMIN – BARRACUDA 0:02:05
135 Borut BOZIC ASTANA PRO TEAM 0:02:05
136 Anthony ROUX FDJ-BIGMAT 0:03:05
137 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:03:20
138 David LOPEZ GARCIA MOVISTAR TEAM 0:03:24
139 Peio BILBAO EUSKALTEL – EUSKADI 0:03:24
140 Nicolas VOGONDY COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:03:51
141 Denys KOSTYUK LAMPRE – ISD 0:04:01
142 Giovanni BERNAUDEAU TEAM EUROPCAR 0:04:39
143 David MONCOUTIE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:04:59
144 Leonardo DUQUE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:04:59
145 Thierry HUPOND TEAM ARGOS-SHIMANO 0:05:08
146 Christophe RIBLON AG2R LA MONDIALE 0:06:08
147 Davide CIMOLAI LAMPRE – ISD 0:10:54
148 Oleksandr KVACHUK LAMPRE – ISD 0:10:54
149 Simon GESCHKE TEAM ARGOS-SHIMANO 0:10:54
150 Joss VAN EMDEN RABOBANK CYCLING TEAM 0:10:54
151 Bertjan LINDEMAN VACANSOLEIL-DCM 0:10:54
152 Dmitriy FOFONOV ASTANA PRO TEAM 0:10:54
153 Daniel MARTIN GARMIN – BARRACUDA 0:10:54
154 Sep VANMARCKE GARMIN – BARRACUDA 0:10:54
155 Sébastien ROSSELER GARMIN – BARRACUDA 0:11:43
156 Frederik WILLEMS LOTTO-BELISOL TEAM 0:11:43
157 Yuriy KRIVTSOV LAMPRE – ISD 0:11:43
158 Tosh VAN DER SANDE LOTTO-BELISOL TEAM 0:11:43
159 Kenny DE HAES LOTTO-BELISOL TEAM 0:11:43
160 Maarten TJALLINGII RABOBANK CYCLING TEAM 0:11:43
161 Luke DURBRIDGE ORICA GREENEDGE 0:11:43
162 Maarten NEYENS LOTTO-BELISOL TEAM 0:11:43
163 Jonathan CANTWELL TEAM SAXO BANK 0:11:43
164 Roger KLUGE TEAM ARGOS-SHIMANO 0:11:43
165 Leigh HOWARD ORICA GREENEDGE 0:11:43
166 Michael MATTHEWS RABOBANK CYCLING TEAM 0:11:43
167 Danny PATE SKY PROCYCLING 0:11:43
168 Alan PEREZ LEZAUN EUSKALTEL – EUSKADI 0:11:43
169 Travis MEYER ORICA GREENEDGE 0:18:50
170 Sylvain GEORGES AG2R LA MONDIALE 0:20:29
171 Nacer BOUHANNI FDJ-BIGMAT 0:20:29
172 Arnaud GERARD FDJ-BIGMAT 0:20:29
Pim LIGTHART VACANSOLEIL-DCM Abandon
Juan Jose HAEDO TEAM SAXO BANK Abandon
Pierrick FEDRIGO FDJ-BIGMAT Abandon

Klasyfikacja generalna:
1 Bradley WIGGINS SKY PROCYCLING 8:45:42
2 Cadel EVANS BMC RACING TEAM 0:00:01
3 Andriy GRIVKO ASTANA PRO TEAM 0:00:02
4 Carlos BARREDO RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:02
5 Tony MARTIN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:04
6 Paul MARTENS RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:04
7 Sylvain CHAVANEL OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:05
8 Jérôme COPPEL SAUR-SOJASUN 0:00:06
9 Andrey AMADOR MOVISTAR TEAM 0:00:06
10 Richie PORTE SKY PROCYCLING 0:00:07
11 Rob RUIJGH VACANSOLEIL-DCM 0:00:08
12 David MILLAR GARMIN – BARRACUDA 0:00:09
13 Luis-Leon SANCHEZ RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:09
14 Bram TANKINK RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:09
15 Vincenzo NIBALI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:09
16 Michael ROGERS SKY PROCYCLING 0:00:09
17 Jurgen VAN DEN BROECK LOTTO-BELISOL TEAM 0:00:10
18 Pieter WEENING ORICA GREENEDGE 0:00:11
19 Tony GALLOPIN RADIOSHACK-NISSAN 0:00:12
20 Philippe GILBERT BMC RACING TEAM 0:00:12
21 Janez BRAJKOVIC ASTANA PRO TEAM 0:00:14
22 Rein TAARAMAE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:00:15
23 Christopher FROOME SKY PROCYCLING 0:00:15
24 Thomas VOECKLER TEAM EUROPCAR 0:00:16
25 Bruno PIRES TEAM SAXO BANK 0:00:16
26 Rinaldo NOCENTINI AG2R LA MONDIALE 0:00:17
27 Daniel NAVARRO TEAM SAXO BANK 0:00:19
28 Andrey KASHECHKIN ASTANA PRO TEAM 0:00:19
29 Wilco KELDERMAN RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:20
30 Haimar ZUBELDIA RADIOSHACK-NISSAN 0:00:21
31 Jelle VANENDERT LOTTO-BELISOL TEAM 0:00:22
32 Julien SIMON SAUR-SOJASUN 0:00:22
33 Jean-Christophe PERAUD AG2R LA MONDIALE 0:00:25
34 Pierre ROLLAND TEAM EUROPCAR 0:00:26
35 Markel IRIZAR RADIOSHACK-NISSAN 0:00:26
36 Juan Jose COBO ACEBO MOVISTAR TEAM 0:00:26
37 Daniel MORENO FERNANDEZ KATUSHA TEAM 0:00:27
38 Vasil KIRYIENKA MOVISTAR TEAM 0:00:28
39 Ruben PLAZA MOLINA MOVISTAR TEAM 0:00:28
40 Guillaume LEVARLET SAUR-SOJASUN 0:00:29
41 Brice FEILLU SAUR-SOJASUN 0:00:30
42 Cyril GAUTIER TEAM EUROPCAR 0:00:32
43 Dominik NERZ LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:32
44 Kevin DE WEERT OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:34
45 Tejay VAN GARDEREN BMC RACING TEAM 0:00:35
46 Gorka VERDUGO EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:35
47 Tiago MACHADO RADIOSHACK-NISSAN 0:00:35
48 Christophe LE MEVEL GARMIN – BARRACUDA 0:00:39
49 Nicki SORENSEN TEAM SAXO BANK 0:00:39
50 Kristjan KOREN LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:40
51 Egor SILIN ASTANA PRO TEAM 0:00:40
52 Denis MENCHOV KATUSHA TEAM 0:00:40
53 Arthur VICHOT FDJ-BIGMAT 0:00:41
54 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS MOVISTAR TEAM 0:00:44
55 Simone STORTONI LAMPRE – ISD 0:00:44
56 Kanstantsin SIUTSOU SKY PROCYCLING 0:00:45
57 Maxime BOUET AG2R LA MONDIALE 0:00:45
58 Mikel LANDA MEANA EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:47
59 Rémi PAURIOL FDJ-BIGMAT 0:00:48
60 Eduard VORGANOV KATUSHA TEAM 0:00:50
61 Maxime MEDEREL SAUR-SOJASUN 0:00:51
62 Alberto LOSADA ALGUACIL KATUSHA TEAM 0:00:54
63 Jérôme PINEAU OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:01:05
64 Egoi MARTINEZ EUSKALTEL – EUSKADI 0:01:07
65 Fabrice JEANDESBOZ SAUR-SOJASUN 0:01:07
66 Rémy DI GREGORIO COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:01:08
67 Daniele RATTO LIQUIGAS-CANNONDALE 0:01:09
68 Blel KADRI AG2R LA MONDIALE 0:01:11
69 Nicolas EDET COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:01:13
70 Xavier FLORENCIO CABRE KATUSHA TEAM 0:01:13
71 Gerald CIOLEK OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:01:18
72 Stephan DENIFL VACANSOLEIL-DCM 0:01:21
73 Marco MARZANO LAMPRE – ISD 0:01:24
74 Jorge AZANZA EUSKALTEL – EUSKADI 0:01:25
75 Murilo Antoniobil FISCHER GARMIN – BARRACUDA 0:01:28
76 Alexandre GENIEZ TEAM ARGOS-SHIMANO 0:01:28
77 Dries DEVENYNS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:01:31
78 Maciej PATERSKI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:01:34
79 Luis Angel MATE MARDONES COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:01:36
80 Yury TROFIMOV KATUSHA TEAM 0:01:37
81 Daniele PIETROPOLLI LAMPRE – ISD 0:01:52
82 Davide MALACARNE TEAM EUROPCAR 0:01:59
83 George HINCAPIE BMC RACING TEAM 0:02:01
84 Christian KNEES SKY PROCYCLING 0:02:04
85 Cayetano José SARMIENTO TUNARROSA LIQUIGAS-CANNONDALE 0:02:06
86 Matthieu LADAGNOUS FDJ-BIGMAT 0:02:07
87 Edvald Boasson HAGEN SKY PROCYCLING 0:02:11
88 Petr IGNATENKO KATUSHA TEAM 0:02:13
89 Cyril LEMOINE SAUR-SOJASUN 0:02:14
90 Yoann BAGOT COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:02:16
91 Anthony CHARTEAU TEAM EUROPCAR 0:02:17
92 Jesus HERNANDEZ BLAZQUEZ TEAM SAXO BANK 0:02:19
93 Matteo CARRARA VACANSOLEIL-DCM 0:02:26
94 Christophe KERN TEAM EUROPCAR 0:02:28
95 Simon GERRANS ORICA GREENEDGE 0:02:32
96 Anthony DELAPLACE SAUR-SOJASUN 0:02:34
97 Imanol ERVITI MOVISTAR TEAM 0:02:37
98 Yaroslav POPOVYCH RADIOSHACK-NISSAN 0:02:39
99 Federico CANUTI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:02:39
100 Borut BOZIC ASTANA PRO TEAM 0:02:41
101 Arnold JEANNESSON FDJ-BIGMAT 0:02:44
102 Kévin REZA TEAM EUROPCAR 0:02:47
103 Amaël MOINARD BMC RACING TEAM 0:02:49
104 Maxim IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 0:02:49
105 Maxim BELKOV KATUSHA TEAM 0:02:51
106 Michael SCHÄR BMC RACING TEAM 0:02:55
107 Mikael CHEREL AG2R LA MONDIALE 0:02:56
108 Gert DOCKX LOTTO-BELISOL TEAM 0:02:57
109 David TANNER TEAM SAXO BANK 0:02:58
110 Alessandro VANOTTI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:03:03
111 Frederik VEUCHELEN VACANSOLEIL-DCM 0:03:12
112 Sébastien HINAULT AG2R LA MONDIALE 0:03:16
113 Anthony ROUX FDJ-BIGMAT 0:04:07
114 Kasper KLOSTERGAARD-LARSEN TEAM SAXO BANK 0:04:15
115 David LOPEZ GARCIA MOVISTAR TEAM 0:04:20
116 Matthew LLOYD LAMPRE – ISD 0:04:32
117 Johannes FRÖHLINGER TEAM ARGOS-SHIMANO 0:04:35
118 Koldo FERNANDEZ GARMIN – BARRACUDA 0:04:46
119 Matthieu SPRICK TEAM ARGOS-SHIMANO 0:04:49
120 Andy SCHLECK RADIOSHACK-NISSAN 0:05:21
121 John DEGENKOLB TEAM ARGOS-SHIMANO 0:05:22
122 Daniel TEKLEHAIMANOT ORICA GREENEDGE 0:05:23
123 Steve MORABITO BMC RACING TEAM 0:05:24
124 Alexandre VINOKOUROV ASTANA PRO TEAM 0:05:29
125 Leonardo DUQUE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:05:29
126 Stijn DEVOLDER VACANSOLEIL-DCM 0:05:30
127 Hayden ROULSTON RADIOSHACK-NISSAN 0:05:32
128 Michel KREDER GARMIN – BARRACUDA 0:05:37
129 Manuel QUINZIATO BMC RACING TEAM 0:05:37
130 Simon CLARKE ORICA GREENEDGE 0:05:49
131 David MONCOUTIE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:05:50
132 Wesley SULZBERGER ORICA GREENEDGE 0:05:55
133 Nicolas VOGONDY COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:05:56
134 David ARROYO MOVISTAR TEAM 0:05:59
135 Lieuwe WESTRA VACANSOLEIL-DCM 0:06:31
136 Denys KOSTYUK LAMPRE – ISD 0:07:51
137 Bert GRABSCH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:08:34
138 Thierry HUPOND TEAM ARGOS-SHIMANO 0:08:36
139 Jurgen VAN DE WALLE LOTTO-BELISOL TEAM 0:08:52
140 Yukihiro DOI TEAM ARGOS-SHIMANO 0:09:23
141 Giovanni BERNAUDEAU TEAM EUROPCAR 0:09:33
142 Christophe RIBLON AG2R LA MONDIALE 0:09:34
143 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:09:55
144 Dmitriy FOFONOV ASTANA PRO TEAM 0:11:44
145 Davide CIMOLAI LAMPRE – ISD 0:11:55
146 Simon GESCHKE TEAM ARGOS-SHIMANO 0:12:03
147 Luke DURBRIDGE ORICA GREENEDGE 0:12:05
148 Michael MATTHEWS RABOBANK CYCLING TEAM 0:12:19
149 Sep VANMARCKE GARMIN – BARRACUDA 0:14:06
150 Bertjan LINDEMAN VACANSOLEIL-DCM 0:14:28
151 Oleksandr KVACHUK LAMPRE – ISD 0:14:38
152 Maarten TJALLINGII RABOBANK CYCLING TEAM 0:14:49
153 Yuriy KRIVTSOV LAMPRE – ISD 0:15:13
154 Frederik WILLEMS LOTTO-BELISOL TEAM 0:15:25
155 Tosh VAN DER SANDE LOTTO-BELISOL TEAM 0:15:30
156 Joss VAN EMDEN RABOBANK CYCLING TEAM 0:15:31
157 Jonathan CANTWELL TEAM SAXO BANK 0:15:32
158 Alan PEREZ LEZAUN EUSKALTEL – EUSKADI 0:16:54
159 Leigh HOWARD ORICA GREENEDGE 0:18:02
160 Roger KLUGE TEAM ARGOS-SHIMANO 0:18:04
161 Sébastien ROSSELER GARMIN – BARRACUDA 0:18:06
162 Danny PATE SKY PROCYCLING 0:18:10
163 Kenny DE HAES LOTTO-BELISOL TEAM 0:18:22
164 Maarten NEYENS LOTTO-BELISOL TEAM 0:18:24
165 Arnaud GERARD FDJ-BIGMAT 0:20:40
166 Nacer BOUHANNI FDJ-BIGMAT 0:20:52
167 Sylvain GEORGES AG2R LA MONDIALE 0:23:51
168 Samuel SANCHEZ EUSKALTEL – EUSKADI 0:26:24
169 Ricardo GARCIA AMBROA EUSKALTEL – EUSKADI 0:26:51
170 Peio BILBAO EUSKALTEL – EUSKADI 0:27:41
171 Travis MEYER ORICA GREENEDGE 0:27:46
172 Daniel MARTIN GARMIN – BARRACUDA 0:28:01

 

Foto: corvospro.com

Andrzej