Igor Boev (Itera-Katusha) po finiszu z peletonu wygrał 2. etap wyścigu Tour du Loir-et-Cher (2.2 UCI). Dobrze spisał się Błażej Janiaczyk (Bank BGŻ Team), który uplasował się na 10. miejscu. Liderem pozostał Mike Northey (Node 4 – Giordana Racing Team).

Drugi odcinek francuskiej etapówki to bardzo szybki etap wyścigu. Mimo wielu prób odjazdów, doszło do finiszu rozerwanej grupy. Na metę wpadło kilkudziesięciu zawodników i najbycszy okazał się 23-letni Igor Boev. Dla Rosjanina to drugie zwycięstwo w sezonie. Dziś pokonał Steve`a Schetsa (Jong Vlaanderen Cycling Team) oraz Sondre Holsta Engera (Plussbank-BMC). Błażej Janiaczyk finiszował na 10. miejscu.

W klasyfikacji generalnej wciąż prowadzi Nowozelandczyk Mike Northey. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem jest Marcin Białobłocki (Node 4 – Giordana Racing Team), który zajmuje 13. miejsce ze stratą 3 minut i 20 sekund do lidera.

Jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników – powiedział po etapie dyrektor sportowy Bank BGŻ Team Zbigniew Szczepkowski – Rzeczywiście mieliśmy dziś pecha. Najpierw defekt miał Paweł Cieślik i musiał gonić peleton, a później Łukasz Bodnar połamał w kraksie koła i przerzutkę. Po zmianie roweru udało mu się dojść do grupy zasadniczej po około 10 km pogoni. Etap rozgrywany był w pofałdowanym terenie, ale tempo było bardzo mocne i cały czas następowała selekcja. Na dystansie 210 km przeciętna prędkość wyniosła 45 km/h, co najlepiej świadczy o poziomie rywalizacji. Wydawało się, że atak na rundach Janiaczyka będzie skuteczny, a o zwycięstwie zadecyduje finisz z ucieczki, ale peleton był bardzo rozpędzony i uciekającym zawodnikom zabrakło 500 metrów.

Wyniki:

1 BOEV Igor Itera – Katusha RUS les 210.5 km en 04h40’30” (moy. 45.03 km/h) (10”)
2 SCHETS Steve Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h40’30” (6”)
3 * HOLST ENGER Sondre Plussbank BMC NOR 04h40’30” (4”)
4 * ALAFACI Eugénio Leopard – Trek C.T. ITA 04h40’30”
5 BRAMBILLA Giorgio Leopard – Trek C.T. ITA 04h40’30”
6 VON HOFF Steele Chipotle – First Solar Dev. Team AUS 04h40’30”
7 PLÖTNER Nils Raiko Stölting GER 04h40’30”
8 OLLEGAARD Morten Team Concordia Forsikring – Hi DEN 04h40’30”
9 SIMON Mathieu C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h40’30”
10 JANIACZYK Blazej Bank BGZ POL 04h40’30”
11 BROGE Rolf Nyborg Blue Water Cycling DEN 04h40’30”
12 * MALDONADO Anthony Martigues Sport Cyclisme FRA 04h40’30”
13 * SKJERPING Kristoffer Joker Merida NOR 04h40’30”
14 VAN LUIJK Sven Cyclingteam Jo Piels NED 04h40’30”
15 PLIUSCHIN Alexandr Leopard – Trek C.T. MDA 04h40’30”
16 ATZORI Umberto Metec Cont. Cyclingteam NED 04h40’30”
17 DE BOER Joris Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h40’30”
18 VERWAEST Kévin Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h40’30”
19 DE VRIES Berden Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h40’30”
20 KERN Julian Leopard – Trek C.T. GER 04h40’30”
21 * VIMPERE Théo C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h40’30”
22 BUCHACEK Tomas Whirlpool – Author CZE 04h40’30”
23 RACAULT Ceneric C.G. Orléans FRA 04h40’30”
24 BISSINGER Florian Team Vorarlberg GER 04h40’30”
25 NIELSEN Jacob Blue Water Cycling DEN 04h40’30”
26 OELERICH Jan Raiko Stölting GER 04h40’30”
27 SOLOMENNIKOV Andréi Itera – Katusha RUS 04h40’30”
28 KOCHETKOV Pavel Itera – Katusha RUS 04h40’30”
29 SØRTVEIT Sondre-Gjerdevik Joker Merida NOR 04h40’30”
30 * LINDSAY Sam Team Vulco – Vaulx-en-velin NED 04h40’30”
31 NORTHEY Mike Node 4 – Giordana Racing NZL 04h40’30”
32 BIALOBLOCKI Marcin Node 4 – Giordana Racing POL 04h40’30”
33 OOSTLANDER Sander Cyclingteam Jo Piels NED 04h40’30”
34 ASJES Jelmer Koga Cycling Team NED 04h40’30”
35 LEBAS Thomas Bridgestone Anchor FRA 04h40’30”
36 BORGERSEN Reidar Bohlin Joker Merida NOR 04h40’30”
37 VAN DEN BERG Pim Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h40’30”
38 KUZNETSOV Viacheslav Itera – Katusha RUS 04h40’30”
39 DE BEER Pim Cyclingteam Jo Piels NED 04h40’30”
40 SUMMERHILL Daniel Chipotle – First Solar Dev. Team USA 04h40’30”
41 HAGENAARS Luc Metec Cont. Cyclingteam NED 04h40’30”
42 VRECER Robert Team Vorarlberg SLO 04h40’30”
43 KRASILNIKAU Andréi Chipotle – First Solar Dev. Team BLR 04h40’30”
44 PEDERSEN Soren Pugdahi Blue Water Cycling DEN 04h40’30”
45 LAENGEN Øystein-Stake Plussbank BMC NOR 04h40’30”
46 SMOLEN Tomasz Bank BGZ POL 04h40’30”
47 * VAN COPPERNOLLE Francesco Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h40’30”
48 HORRING Lars Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h40’30”
49 GUILLOUX Fréddie U.C. Chollet 49 FRA 04h40’30”
50 BALCK Sebastian Team Concordia Forsikring – Hi SWE 04h40’30”
51 * FIEK Arnold Team Rothaus GER 04h40’45” 15”
52 HOLLANDERS Dries Metec Cont. Cyclingteam BEL 04h40’45” ”
53 * ROOSEN Jsors Cyclingteam Jo Piels NED 04h40’45” ”
54 AISTRUP Nikola Team Concordia Forsikring – Hi DEN 04h40’47” 17”
55 * VANDENBOGAERDE Jens Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h40’48” 18”
56 CIESLIK Pawel Bank BGZ POL 04h40’48” ”
57 WITECKI Mariusz Bank BGZ POL 04h40’48” ”
58 81 CZE19880119 PADOUR Frantisek Whirlpool – Author CZE 04h40’48” ”
59 WEBER Marcel Team Rothaus GER 04h40’48” ”
60 CRONSHAW Matt Node 4 – Giordana Racing GBR 04h40’48” ”
61 * DANACIK Tomas Whirlpool – Author CZE 04h40’48” ”
62 LESSCHAEVE Rudy Team Vulco – Vaulx-en-velin FRA 04h40’48” ”
63 112 FRA19850405 CASSINI Grégory Team Vulco – Vaulx-en-velin FRA 04h40’55” 25”
64 96 FRA19891218 YSSAAD Mehdi C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h40’55” ”
65 ARIESEN Johim Koga Cycling Team NED 04h41’01” 31”
66 PRISHPETNYY Alexandr Itera – Katusha RUS 04h41’04” 34”
67 SCHRÖDER Bjorn Raiko Stölting GER 04h41’18” 48”
68 CLAIN Médéric C.G. Orléans FRA 04h41’22” 52”
69 BOURLOT Pierre Team Vulco – Vaulx-en-velin FRA 04h41’22” ”
70 * JARLSETH Erik Kasa Joker Merida NOR 04h41’22” ”
71 83 SVK19840808 JURCO Matej Whirlpool – Author SVK 04h41’22” ”
72 * KOEP Thomas Raiko Stölting GER 04h41’22” ”
73 POKIDOV Maxim Itera – Katusha RUS 04h41’28” 58”
74 * BOUCHER Jonathan C.G. Orléans FRA 04h41’36” 01’06”
75 * MAZOYER Victor Martigues Sport Cyclisme FRA 04h41’36” ”
76 * JENSEN Christer Joker Merida NOR 04h41’36” ”
77 * NESSET Sigurd Regional Team Oslo NOR 04h41’36” ”
78 * VAN LERBERGHE Bert Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h40’30”
79 VERMEULEN Jeff Metec Cont. Cyclingteam NED 04h41’58” 01’28”
80 * DE HAAN Binne-Pier Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h42’08” 01’38”
81 RAHAT Ayal Vélo Club d`Israël ISR 04h42’08” ”
82 * ORSET Jonas Regional Team Oslo NOR 04h42’08” ”
83 VAN WINDEN Stéfan Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h42’11” 01’41”
84 * TOUZEAU Florian C.G. Orléans FRA 04h42’11” ”
85 MIDLARSKY Mike Chipotle – First Solar Dev. Team USA 04h42’13” 01’43”
86 * DUPE Bastien U.C. Chollet 49 FRA 04h42’13” ”
87 FABIO Jérémy Martigues Sport Cyclisme FRA 04h42’13” ”
88 * MERK Max Team Rothaus GER 04h42’13” ”
89 * MERCIER Alexandre Team Vulco – Vaulx-en-velin SUI 04h42’13” ”
90 JEZOWSKI Krzysztof Bank BGZ POL 04h42’15” 01’45”
91 ZANGERLE Joël Leopard – Trek C.T. LUX 04h42’15” ”
92 KOZUBEK Stanislav Whirlpool – Author CZE 04h42’15” ”
93 * KAUZ Johannes Team Rothaus GER 04h42’15” ”
94 * FRIVOLD Cristian Plussbank BMC NOR 04h42’15” ”
95 WILLIAMS Peter Node 4 – Giordana Racing GBR 04h42’15” ”
96 SCHREURS Mark Cyclingteam Jo Piels NED 04h42’15” ”
97 SMIT Dennis Metec Cont. Cyclingteam NED 04h42’15” ”
98 AASVOLD Lorents Ola Plussbank BMC NOR 04h42’15” ”
99 BOURGEOIS Guillaume Team Vorarlberg SUI 04h42’15” ”
100 ÅKVIK Niklas Plussbank BMC NOR 04h42’15” ”
101 BOTMAN Wim Koga Cycling Team NED 04h42’15” ”
102 HUENDERS Mitchell Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h42’15” ”
103 * ISERABLE Michael C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h42’15” ”
104 YOSHIDA Hayato Bridgestone Anchor JPN 04h42’15” ”
105 BODNAR Lukasz Bank BGZ POL 04h42’18” 01’48”
106 * GOLDSTEIN Roy Vélo Club d`Israël ISR 04h42’53” 02’23”
107 SYS Klaas Bridgestone Anchor BEL 04h42’53” ”
108 * TAL Gabay Vélo Club d`Israël ISR 04h42’56” 02’26”
109 Team AUT19871012 Vorarlberg AUT 04h42’58” 02’28”
110 * BEUSICHEM Thip Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h42’58” ”
111 * LAVERY Philip Node 4 – Giordana Racing IRL 04h43’27” 02’57”
112 BELKA Mathias Raiko Stölting GER 04h43’33” 03’03”
113 * RIGAULT Valentin C.G. Orléans FRA 04h43’33” ”
114 BENETSEDER Josef Team Vorarlberg AUT 04h43’44” 03’14”
115 * LEBLOND Alliaume C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h43’59” 03’29”
116 JONKMAN Geert Jan Koga Cycling Team NED 04h43’59” ”
117 * COHEN Noam Vélo Club d`Israël ISR 04h44’08” 03’38”
118 ROGERS Rico Node 4 – Giordana Racing NZL 04h44’37” 04’07”
119 LARSEN Morten Blue Water Cycling DEN 04h44’39” 04’09”
120 * PINTO Benoit C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h44’39” ”
121 * EZQUERRA Jesus Leopard – Trek C.T. ESP 04h44’39” ”
122 * PRETE Joshua Whirlpool – Author AUS 04h44’39” ”
123 * LEIBOVITZ Adam Chipotle – First Solar Dev. Team USA 04h44’39” ”
124 * KVÅLSVOLL Sebastian Plussbank BMC NOR 04h44’39” ”
125 SUNDHAGEN Tord Regional Team Oslo NOR 04h44’39” ”
126 INOUE Kazuo Bridgestone Anchor JPN 04h44’39” ”
127 HRINKOW Dominik Team Vorarlberg AUT 04h44’39” ”
128 DUPONT Timothy Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h44’39” ”
129 * KUSCH Emanuel Team Rothaus GER 04h44’39” ”
130 * SCULLY Thomas Chipotle – First Solar Dev. Team NZL 04h44’39” ”
131 MAINGOT Julian C.G. Orléans FRA 04h44’39” ”
132 * VAN BREDA Rick Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h46’00” 05’30”
133 EEFTING Roy Koga Cycling Team NED 04h46’00” ”
134 * KRAUWEL Bras Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h46’00” ”
135 * BAL Tom Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h46’00” ”
136 NIELSEN Philip Team Concordia Forsikring – Hi DEN 04h46’06” 05’36”
137 HOBERG Morten Team Concordia Forsikring – Hi DEN 04h46’06” ”
138 ROEGGEN Martin Regional Team Oslo NOR 04h46’06” ”
139 * JENSEN Christian Jersild Blue Water Cycling DEN 04h46’06” ”
140 DE JONGE Maarten Raiko Stölting NED 04h46’24” 05’54”
141 HESTER Marc Team Concordia Forsikring – Hi DEN 04h48’36” 08’06”
142 ITAMI Kenii Bridgestone Anchor JPN 04h48’49” 08’19”
143 * RUFFINENGO Bastien Team Vulco – Vaulx-en-velin FRA 04h49’20” 08’50”

Non-partants :
NIELSEN Jesper Odgaard – Blue Water Cycling
TE STROET Rens – Cyclingteam Jo Piels

Abandons :
DELALAIRE Jason – Martigues Sport Cyclisme
SAUVAL Maxime – Martigues Sport Cyclisme
KUIPER Bouke – Koga Cycling Team
GUILBAUD Florent – U.C. Cholet 49
DE VREEDE Tom – Restore EBH Elshof Cycling Team
LANDA Knut – Regional Team Oslo

Classement général :
1 NORTHEY Mike NGR NZL les 396.5 km en 08h39’09” (moy. 45.81 km/h)
2 OLOMENNIKOV Andréi TIK RUS 08h39’19” 10”
3 BROGE Rolf Nyborg BWC DEN 08h39’28” 19”
4 PLIUSCHIN Alexandr LET MDA 08h39’28” ”
5 KERN Julian LET GER 08h39’28” ”
6 KOCHETKOV Pavel TIK RUS 08h39’28” ”
7 OOSTLANDER Sander CJP NED 08h39’28” ”
8 * VAN LERBERGHE Bert JVB BEL 08h39’28” ”
9 CRONSHAW Matt NGR GBR 08h39’40” 31”
10 AISTRUP Nikola VPC DEN 08h39’42” 33”
11 SMIT Dennis MET NED 08h41’13” 02’04”
12 BORGERSEN Reidar Bohlin TJM NOR 08h42’28” 03’19”
13 BIALOBLOCKI Marcin NGR POL 08h42’29” 03’20”
14 VAN LUIJK Sven CJP NED 08h42’31” 03’22”
15 DE VRIES Berden RDW NED 08h42’31” ”
16 OELERICH Jan TTR GER 08h42’31” ”
17 ASJES Jelmer KOG NED 08h42’31” ”
18 282 NED19870727 HAGENAARS Luc MET NED 08h42’31” ”
19 DE BEER Pim CJP NED 08h42’31” ”
20 VRECER Robert VBG SLO 08h42’35” 03’26”
21 HORRING Lars RDW NED 08h42’35” ”
22 BOEV Igor TIK RUS 08h43’01” 03’52”
23 102 BEL19840420 SCHETS Steve JVB BEL 08h43’05” 03’56”
24 * HOLST ENGER Sondre PBC NOR 08h43’07” 03’58”
25 * MALDONADO Anthony MSC FRA 08h43’11” 04’02”
26 VON HOFF Steele CDT AUS 08h43’11” ”
27 DE BOER Joris RDW NED 08h43’11” ”
28 * SKJERPING Kristoffer TJM NOR 08h43’11” ”
29 BISSINGER Florian VBG GER 08h43’11” ”
30 42 FRA19820529 RACAULT Ceneric CGO FRA 08h43’11” ”
31 * ALAFACI Eugénio LET ITA 08h43’11” ”
32 SIMON Mathieu A93 FRA 08h43’11” ”
33 BUCHACEK Tomas WHI CZE 08h43’11” ”
34 SØRTVEIT Sondre-Gjerdevik TJM NOR 08h43’11” ”
35 BRAMBILLA Giorgio LET ITA 08h43’11” ”
36 NIELSEN Jacob BWC DEN 08h43’11” ”
37 JANIACZYK Blazej BGZ POL 08h43’11” ”
38 SUMMERHILL Daniel CDT USA 08h43’11” ”
39 OLLEGAARD Morten VPC DEN 08h43’11” ”
40 * VAN COPPERNOLLE Francesco JVB BEL 08h43’11” ”
41 SMOLEN Tomasz BGZ POL 08h43’11” ”
42 LEBAS Thomas BGT FRA 08h43’11” ”
43 KRASILNIKAU Andréi CDT BLR 08h43’11” ”
44 * LINDSAY Sam VAU NED 08h43’11” ”
45 VERWAEST Kévin JVB BEL 08h43’11” ”
46 * VIMPERE Théo A93 FRA 08h43’11” ”
47 VAN DEN BERG Pim RDW NED 08h43’11” ”
48 ATZORI Umberto MET NED 08h43’11” ”
49 PEDERSEN Soren Pugdahi BWC DEN 08h43’11” ”
50 Viacheslav RUS19890624 TIK RUS 08h43’11” ”
51 GUILLOUX Fréddie CHO FRA 08h43’11” ”
52 BALCK Sebastian VPC SWE 08h43’11” ”
53 LAENGEN Øystein-Stake PBC NOR 08h43’11” ”
54 * FIEK Arnold TRO GER 08h43’26” 04’17”
55 * ROOSEN Jsors CJP NED 08h43’26” ”
56 HOLLANDERS Dries MET BEL 08h43’26” ”
57 * KOEP Thomas TTR GER 08h43’27” 04’18”
58 * VANDENBOGAERDE Jens JVB BEL 08h43’29” 04’20”
59 PADOUR Frantisek WHI CZE 08h43’29” ”
60 CIESLIK Pawel BGZ POL 08h43’29” ”
61 WITECKI Mariusz BGZ POL 08h43’29” ”
62 * DANACIK Tomas WHI CZE 08h43’29” ”
63 WEBER Marcel TRO GER 08h43’29” ”
64 LESSCHAEVE Rudy VAU FRA 08h43’29” ”
65 YSSAAD Mehdi A93 FRA 08h43’36” 04’27”
66 CASSINI Grégory VAU FRA 08h43’36” ”
67 ARIESEN Johim KOG NED 08h43’42” 04’33”
68 PRISHPETNYY Alexandr TIK RUS 08h43’45” 04’36”
69 PLÖTNER Nils TTR GER 08h43’47” 04’38”
70 SCHRÖDER Bjorn TTR GER 08h43’59” 04’50”
71 * JARLSETH Erik Kasa TJM NOR 08h44’03” 04’54”
72 JURCO Matej WHI SVK 08h44’03” ”
73 CLAIN Médéric CGO FRA 08h44’03” ”
74 BOURLOT Pierre VAU FRA 08h44’03” ”
75 * ORSET Jonas RTO NOR 08h44’09” 05’00”
76 POKIDOV Maxim TIK RUS 08h44’09” ”
77 ZANGERLE Joël LET LUX 08h44’16” 05’07”
78 * NESSET Sigurd RTO NOR 08h44’17” 05’08”
79 * JENSEN Christer TJM NOR 08h44’17” ”
80 * BOUCHER Jonathan CGO FRA 08h44’17” ”
81 * MAZOYER Victor MSC FRA 08h44’17” ”
82 VERMEULEN Jeff MET NED 08h44’39” 05’30”
83 RAHAT Ayal VCI ISR 08h44’49” 05’40”
84 VAN WINDEN Stéfan EBH NED 08h44’52” 05’43”
85 * TOUZEAU Florian CGO FRA 08h44’52” ”
86 * MERCIER Alexandre VAU SUI 08h44’54” 05’45”
87 * MERK Max TRO GER 08h44’54” ”
88 MIDLARSKY Mike CDT USA 08h44’54” ”
89 * DUPE Bastien CHO FRA 08h44’54” ”
90 FABIO Jérémy MSC FRA 08h44’54” ”
91 WILLIAMS Peter NGR GBR 08h44’55” 05’46”
92 * ISERABLE Michael A93 FRA 08h44’56” 05’47”
93 JEZOWSKI Krzysztof BGZ POL 08h44’56” ”
94 YOSHIDA Hayato BGT JPN 08h44’56” ”
95 * FRIVOLD Cristian PBC NOR 08h44’56” ”
96 * KAUZ Johannes TRO GER 08h44’56” ”
97 AASVOLD Lorents Ola PBC NOR 08h44’56” ”
98 SCHREURS Mark CJP NED 08h44’56” ”
99 BOURGEOIS Guillaume VBG SUI 08h44’56” ”
100 KOZUBEK Stanislav WHI CZE 08h44’56” ”
101 ÅKVIK Niklas PBC NOR 08h44’56” ”
102 BOTMAN Wim KOG NED 08h44’56” ”
103 BODNAR Lukasz BGZ POL 08h44’59” 05’50”
104 HUENDERS Mitchell RDW NED 08h45’24” 06’15”
105 SYS Klaas BGT BEL 08h45’34” 06’25”
106 * TAL Gabay VCI ISR 08h45’37” 06’28”
107 JENNY Tobias VBG AUT 08h45’39” 06’30”
108 * BEUSICHEM Thip EBH NED 08h45’39” ”
109 * LAVERY Philip NGR IRL 08h46’08” 06’59”
110 BENETSEDER Josef VBG AUT 08h46’25” 07’16”
111 DUPONT Timothy JVB BEL 08h46’40” 07’31”
112 * LEBLOND Alliaume A93 FRA 08h46’40” ”
113 * SCULLY Thomas CDT NZL 08h46’44” 07’35”
114 * COHEN Noam VCI ISR 08h46’49” 07’40”
115 BELKA Mathias TTR GER 08h46’50” 07’41”
116 JONKMAN Geert Jan KOG NED 08h47’00” 07’51”
117 * RIGAULT Valentin CGO FRA 08h47’02” 07’53”
118 ROGERS Rico NGR NZL 08h47’18” 08’09”
119 * PRETE Joshua WHI AUS 08h47’20” 08’11”
120 * EZQUERRA Jesus LET ESP 08h47’20” ”
121 * PINTO Benoit A93 FRA 08h47’20” ”
122 * LEIBOVITZ Adam CDT USA 08h47’20” ”
123 LARSEN Morten BWC DEN 08h47’20” ”
124 MAINGOT Julian CGO FRA 08h47’20” ”
125 HRINKOW Dominik VBG AUT 08h47’20” ”
126 INOUE Kazuo BGT JPN 08h47’20” ”
127 * KVÅLSVOLL Sebastian PBC NOR 08h47’20” ”
128 SUNDHAGEN Tord RTO NOR 08h47’20” ”
129 * KUSCH Emanuel TRO GER 08h47’20” ”
130 EEFTING Roy KOG NED 08h48’41” 09’32”
131 * KRAUWEL Bras EBH NED 08h48’41” ”
132 * BAL Tom EBH NED 08h48’41” ”
133 * VAN BREDA Rick RDW NED 08h48’41” ”
134 * JENSEN Christian Jersild BWC DEN 08h48’47” 09’38”
135 ROEGGEN Martin RTO NOR 08h48’47” ”
136 HOBERG Morten VPC DEN 08h48’47” ”
137 NIELSEN Philip VPC DEN 08h48’47” ”
138 DE JONGE Maarten TTR NED 08h49’05” 09’56”
139 ITAMI Kenii BGT JPN 08h51’30” 12’21”
140 * RUFFINENGO Bastien VAU FRA 08h52’01” 12’52”
141 * DE HAAN Binne-Pier EBH NED 08h56’08” 16’59”
142 * GOLDSTEIN Roy VCI ISR 08h56’53” 17’44”
143 HESTER Marc VPC DEN 09h06’21” 27’12”

Andrzej