Paulina Brzeźna-Bentkowska (LKS Atom BoxMet Dzierżoniów) jak na razie nie ma sobie równych na krajowym podwórku! Dziś Paulina przed własną publicznością triumfowała w „Ślężańskim Mnichu”.

Kategoria kobiet open, podczas XXI Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Ślężański Mnich”, do pokonania miały 4 okrążenia po 12 kilometrów każde. Przez pierwsze rundy Panie spokojnym tempem przemierzały trasę, jednak na dwóch ostatnich rantach zawodniczki CCC Polkowice próbowały „przyrantować” na najbardziej wietrznych odcinkach.

Podopieczne Marka Galińskiego nie poradziły sobie jednak z Brzeźną-Bentkowską, która podobnie jak wczoraj w Dzierżoniowie odniosła pewne zwycięstwo. Druga była Aleksandra Dawidowicz, a trzecia Anna Szafraniec (obie CCC Polkowice).

Pełne wyniki > tutaj

Andrzej

Poprzedni artykułEcha „Ślężańskiego Mnicha”
Następny artykułFabian Cancellara złamał obojczyk! (video)
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Seba
Seba

Gratulacje dla Pauliny!