Ubiegłoroczny triumfator “Ślężańskiego Mnicha” – Łukasz Bodnar (Bank BGŻ Team) podzielił się z nami swoimi przemyśleniami, przed rozpoczęciem tegorocznej odsłony wyścigu w Sobótce.

“Mam trochę mieszane uczucia przed tym startem, ponieważ jeszcze przygotowujemy się do sezonu  i forma nie jest rewelacyjna. Wczoraj wyścig w Dzierżoniowie pokazał namiastkę tego, co jesteśmy w stanie pokazać, jednak dziś będzie zupełnie inny wyścig. Dziś się okaże, które zespoły są dobrze przygotowane do sezonu. Wczoraj nie do końca było to widać, przez te bardzo trudne warunki. Większość zawodników po prostu zjechała z trasy, no ale cóż, będziemy walczyć o zwycięstwo“. powiedział.

“Na razie mam przejechane tylko pięć dni wyścigowych, rok temu było inaczej bo miałem już około 20 startów. Dużo też będzie zależało od pogody, jeśli będzie zła to na pewno nie będziemy ryzykować. Szczyt formy chcemy mieć na Wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich, dziś chcemy się pokazać i dobrze potrenować. Mamy bardzo zgrany zespół. Aż trzech naszych kolarzy wygrywało już w Sobótce“, zakończył “Bodi”.

Przypominamy, że od 14:00 przeprowadzimy tekstową relację na żywo z wyścigu elity! Zapraszamy.