W związku z nowymi kategoriami wiekowymi, które otworzył Polski Związek Kolarski organizatorzy wyścigów dodają je do swoich programów.  Kategorie Żak i Cyklosport, uwzględniono w regulaminie wyścigu w Sobótce.

„Idąc za wprowadzeniem przez PZKol nowych kategorii licencji, organizator wyścigu „Ślężański Mnich” postanowił dokonać zmian w regulaminie. W reakcji na duże zainteresowanie startem w zawodach kategorii cyklosport i żak wyścigi dla tych zawodników znajdą się również w programie imprezy”, powiedział organizator – Przemysław Bednarek.

Przypominamy, że do „polskiego Milan – San Remo” został już niecały miesiąc. XXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski „ŚLĘŻAŃSKI MNICH” Rozpoczęcie Sezonu Kolarskiego 2012 odbędzie się 1 kwietnia.

Nowy regulamin gdzie mogą Państwo znaleźć dystanse dla nowych kategorii znajduje się tutaj > Reg_Sobotka_I_Mnich

Andrzej

 

Poprzedni artykułTdL: Andrea Guardini po raz czwarty
Następny artykułDriedaagse van West-Vlaanderen: Michał Kwiatkowski wygrywa prolog!!!
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments