Kapituła statuetek Demes wybrała po 3 finalistów z poszczególnych kategorii do Nagrody Biznesu Sportowego 2011. Wśród nich znalazły się imprezy organizowane przez Czesława Langa. 

68. wyścig Tour de Pologne rywalizuje w kategorii Wydarzenie Roku. Jest to już kolejne wyróżnienie naszego narodowego Touru, który został uznany Najlepszą Imprezą Sportową Roku 2011 Plebiscytu Przeglądu Sportowego. W ścisłym finale kategorii Sportowy Projekt Medialny znalazła się jak zawsze świetnie przygotowana relacja z Tour de Pologne.

Przez kapitułę Demes wyróżniony został również wyścig Nutella Mini Tour de Pologne. Ta wspaniała forma rywalizacji dla najmłodszych, znalazła się w finale kategorii Sport Dzieci i Młodzieży, a profil na facebooku ma szansę na nagrodę w kategorii Nowe Media w Sporcie.

Warto przypomnieć, że w przeszłości Czesław Lang oraz Tour de Pologne otrzymywali już Nagrody Biznesu Sportowego Demes. Rok 2004: Tour de Pologne Wydarzenie Sportowe. W 2006:  Sportowa Marka Tour de Pologne, Wydarzenie Sportowe i Demes Honorowy dla Czesława Langa. 2007 rok: Tour de Pologne Sportowa Marka.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas VIII Gali Sportu i Biznesu, która odbędzie się 22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

źródło: Biuro Prasowe Lang Team