Luke Roberts przedłużył kontrakt z Saxo Bank-SunGard. Australijczyk będzie reprezentował duńską ekipę do końca 2012.r.

„Luke jest w formie przez cały sezon i po raz kolejny pokazał, że jest zarówno silnym jak i wszechstronnym zawodnikiem. Zespół może na niego liczyć w różnego rodzaju wyścigach. Równocześnie, dzieli się swoim doświadczeniem z młodszymi zawodnikami i wprowadza pozytywnego ducha do ekipy. Jestem zadowolony, że zgodził się zostać z nami na kolejny sezon”, wyjaśnił właściciel zespołu Bjarne Riis.

„Jestem bardzo wdzięczny i szczęśliwy, że mogę kontynuować pracę z Bjarne Riisem i jego współpracownikami”, powiedział Roberts. „W mojej opinii, jest to prawdopodobnie najlepszy zespół na świecie w kategorii organizacji i pomocy zawodnikom w celu rozwoju ich kariery”.

34-letni zawodnik, w tym sezonie wygrał klasyfikację górską oraz uplasował się na 10. pozycji w Tour Down Under. Był również 4. na etapie Vuelta a Castilla y Leon.

Andrzej

Poprzedni artykułDowsett będzie walczył o start na IO w Londynie
Następny artykuł„Huzar”: „Jest licencja – spokojnie można trenować”
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments