Tom Veelers (Skil-Shimano), dzięki zwycięstwu na 3. etapie został nowym liderem Circuit Franco-Belge. Polacy daleko.

Trzeci dzień rywalizacji to odcinek z Anoing do Ichtegem o długości 153.3km. Przez ponad 100 kilometrów, na czele kręcili: Alessandro Ballan (BMC), Diego Caccia (Farnese Vini-Neri), William Clarke (Leopard Trek), Ronan Van Zandbeek (Skil-Shimano) oraz Sebastien Delfosse (Landbouwkrediet). Najdłużej na czele utrzymali się Ballan i Zandebeek, jednak były mistrz świata i jego współtowarzysz ucieczki  zostali skasowani na 10 kilometrów przed metą.

W emocjonującym finale, rewanż wziął Holender Veelers, który pokonał wczorajszego triumfatora Chrisa Suttona (Sky). Trzeci był Sebastian Chavanel (Europcar). Dotychczasowy lider, Robbie McEwen (RadioShack) był dziś czwarty i stracił tym samym prowadzenie w wyścigu.

Wyniki:

1 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano 3:21:17
2 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling
3 Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar
4 Robbie Mcewen (Aus) Team RadioShack
5 Rudiger Selig (Ger) Leopard Trek
6 Adam Blyth (GBr) Omega Pharma-Lotto
7 Christophe Laborie (Fra) Saur – Sojasun
8 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
9 Daniel Summerhill (USA) Chipotle Development Team
10 Michaël Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
11 Stefan Van Dijk (Ned) Veranda’s Willems – Accent
12 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ
13 Andreas Stauff (Ger) Quickstep Cycling Team
14 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
15 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
16 Gijs Van Hoecke (Bel) Belgiu
17 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ
18 Jonas Vangenechten (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
19 Coen Vermeltfoort (Ned) Rabobank Cycling Team
20 Aidis Kruopis (Ltu) Landbouwkrediet
21 Jens Keukeleire (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
22 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling
23 Steven Caethoven (Bel) Veranda’s Willems – Accent
24 Kurt Hovelynck (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly
25 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
26 Cyril Lemoine (Fra) Saur – Sojasun
27 Arnaud Coyot (Fra) Saur – Sojasun
28 Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale
29 Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet
30 Gert Steegmans (Bel) Quickstep Cycling Team
31 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard
32 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team
33 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
34 James Vanlandschoot (Bel) Veranda’s Willems – Accent
35 Frédéric Guesdon (Fra) FDJ
36 Tom Dernies (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
37 Kort Koen De (Ned) Skil – Shimano
38 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team
39 Bertjan Lindeman (Ned) Cyclingteam Jo Piels
40 Gilles Devillers (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
41 Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team
42 Frédérique Robert (Bel) Quickstep Cycling Team
43 Julien Vermote (Bel) Quickstep Cycling Team
44 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Quickstep Cycling Team
45 Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
46 Benjamin Verraes (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht
47 Gorik Gardeyn (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
48 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
49 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack
50 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale
51 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
52 Saïd Haddou (Fra) Team Europcar
53 Russell Downing (GBr) Sky Procycling
54 Rony Martias (Fra) Saur – Sojasun
55 Zico Waeytens (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
56 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack
57 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
58 Grégory Rast (Swi) Team RadioShack
59 Sven Vandousselaere (Bel) Omega Pharma-Lotto
60 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek
61 Roger Kluge (Ger) Skil – Shimano
62 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo
63 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
64 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
65 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar
66 Daniel Lloyd (GBr) Team Garmin-Cervelo
67 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
68 Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team
69 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team
70 Andr Steensen (Den) Saxo Bank Sungard
71 Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
72 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
73 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard
74 Kevin Hulsmans (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly
75 Sean De Bie (Bel) Belgiu
76 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
77 Fabio Polazzi (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
78 Gabriel Rasch (Nor) Team Garmin-Cervelo
79 Jonathan Dufrasne (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
80 Philippe Legrand (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
81 Roger Hammond (GBr) Team Garmin-Cervelo
82 Yoann Offredo (Fra) FDJ
83 Thomas Damuseau (Fra) Skil – Shimano
84 Ronan Van Zandbeek (Ned) Skil – Shimano
85 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale
86 Michal Kwiatkowski (Pol) Team RadioShack
87 Romain Lemarchand (Fra) AG2R La Mondiale
88 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
89 Marcello Pavarin (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
90 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team
91 Christophe Premont (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
92 Wilfried Cretskens (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly
93 Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team
94 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
95 Florent Barle (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
96 Joeri Stallaert (Bel) Landbouwkrediet
97 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
98 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
99 Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard
100 Eliot Lietaer (Bel) Belgiu
101 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard
102 Vreese Laurens De (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
103 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team
104 Huub Duyn (Ned) Donckers Koffie – Jelly Belly
105 Dominique Rollin (Can) FDJ
106 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
107 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo
108 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
109 Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard
110 Thomas Degand (Bel) Veranda’s Willems – Accent
111 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
112 Jean-Lou Paiani (Fra) Saur – Sojasun
113 Jürgen Van Goolen (Bel) Veranda’s Willems – Accent
114 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
115 Moreno De Pauw (Bel) Belgiu
116 Egidijus Juodvalkis (Ltu) Landbouwkrediet
117 Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
118 Boris Dron (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
119 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
120 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
121 Frederik Willems (Bel) Omega Pharma-Lotto
122 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
123 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
124 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale
125 Dominic Klemme (Ger) Leopard Trek
126 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
127 Edwig Cammaerts (Bel) Landbouwkrediet
128 David Veilleux (Can) Team Europcar
129 Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team
130 Jonathan Breyne (Bel) Landbouwkrediet
131 Kevin De Jonghe (Bel) Belgiu
132 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard
133 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling
134 Arnaud Gerard (Fra) FDJ
135 Matthieu Sprick (Fra) Skil – Shimano
136 Antoine Demoitie (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
137 Maxime Daniel (Fra) Saur – Sojasun
138 Jetse Bol (Ned) Rabobank Continental Team
139 Laurent Evrard (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
140 Jeroem Lepla (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht
141 Willem Wauters (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
142 Ran Margaliot (Isr) Saxo Bank Sungard
143 Vocht Wim De (Bel) Veranda’s Willems – Accent
144 Brice Feillu (Fra) Leopard Trek
145 Maxime Anciaux (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
146 Negri Pier Paolo De (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
147 Justin Van Hoecke (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
148 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling
149 Jonathan Dewitte (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
150 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
151 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling
152 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
153 Cédric Pineau (Fra) FDJ
154 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto
155 Kévin Thome (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
156 Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) Katusha Team
157 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto
158 Florent Serry (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon 0:00:31
159 Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:00:37
160 Sébastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet 0:00:39
161 Baptiste Plackaert (Bel) Landbouwkrediet 0:00:49
162 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
163 Benoît Naert (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
164 Evgeny Shalunov (Rus) Team RadioShack
165 Jesse Sergent (NZl) Team RadioShack 0:00:57
166 Poortere Ingmar De (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly
167 Wilde Sjef De (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:01:03
168 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
169 Martijn Maaskant (Ned) Team Garmin-Cervelo 0:01:14
170 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:01:29
171 Jochen Deweer (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly 0:01:31
172 Francesco Van Coppernolle (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht
173 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano 0:01:34
174 Backer Bert De (Bel) Skil – Shimano
175 Takashi Miyazawa (Jpn) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:01:58
176 Walle Jurgen Van De (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:06
177 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur – Sojasun 0:03:06
178 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:07:06
179 William Clarke (Aus) Leopard Trek 0:09:06
180 Graeme Brown (Aus) Rabobank Cycling Team
DNF Steve Schets (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly
DNF Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne
DNF Sam Bewley (NZl) Team RadioShack
DNF Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling
DNF Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
DNF David Boucher (Fra) Omega Pharma-Lotto
DNS Alexander Mironov (Rus) Katusha Team
DNS Grégory Habeaux (Bel) Veranda’s Willems – Accent
DNS Nicky Cocquyt (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly

Klasyfikacja generalna:

1 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano 3:21:17
2 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling
3 Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar
4 Robbie Mcewen (Aus) Team RadioShack
5 Rudiger Selig (Ger) Leopard Trek
6 Adam Blyth (GBr) Omega Pharma-Lotto
7 Christophe Laborie (Fra) Saur – Sojasun
8 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
9 Daniel Summerhill (USA) Chipotle Development Team
10 Michaël Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
11 Stefan Van Dijk (Ned) Veranda’s Willems – Accent
12 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ
13 Andreas Stauff (Ger) Quickstep Cycling Team
14 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
15 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
16 Gijs Van Hoecke (Bel) Belgiu
17 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ
18 Jonas Vangenechten (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
19 Coen Vermeltfoort (Ned) Rabobank Cycling Team
20 Aidis Kruopis (Ltu) Landbouwkrediet
21 Jens Keukeleire (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
22 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling
23 Steven Caethoven (Bel) Veranda’s Willems – Accent
24 Kurt Hovelynck (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly
25 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
26 Cyril Lemoine (Fra) Saur – Sojasun
27 Arnaud Coyot (Fra) Saur – Sojasun
28 Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale
29 Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet
30 Gert Steegmans (Bel) Quickstep Cycling Team
31 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard
32 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team
33 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
34 James Vanlandschoot (Bel) Veranda’s Willems – Accent
35 Frédéric Guesdon (Fra) FDJ
36 Tom Dernies (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
37 Kort Koen De (Ned) Skil – Shimano
38 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team
39 Bertjan Lindeman (Ned) Cyclingteam Jo Piels
40 Gilles Devillers (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
41 Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team
42 Frédérique Robert (Bel) Quickstep Cycling Team
43 Julien Vermote (Bel) Quickstep Cycling Team
44 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Quickstep Cycling Team
45 Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
46 Benjamin Verraes (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht
47 Gorik Gardeyn (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
48 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
49 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack
50 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale
51 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
52 Saïd Haddou (Fra) Team Europcar
53 Russell Downing (GBr) Sky Procycling
54 Rony Martias (Fra) Saur – Sojasun
55 Zico Waeytens (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
56 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack
57 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
58 Grégory Rast (Swi) Team RadioShack
59 Sven Vandousselaere (Bel) Omega Pharma-Lotto
60 Davide Vigano (Ita) Leopard Trek
61 Roger Kluge (Ger) Skil – Shimano
62 Sep Vanmarcke (Bel) Team Garmin-Cervelo
63 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
64 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
65 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar
66 Daniel Lloyd (GBr) Team Garmin-Cervelo
67 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
68 Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team
69 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team
70 Andr Steensen (Den) Saxo Bank Sungard
71 Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
72 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
73 Jaroslaw Marycz (Pol) Saxo Bank Sungard
74 Kevin Hulsmans (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly
75 Sean De Bie (Bel) Belgiu
76 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
77 Fabio Polazzi (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
78 Gabriel Rasch (Nor) Team Garmin-Cervelo
79 Jonathan Dufrasne (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
80 Philippe Legrand (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
81 Roger Hammond (GBr) Team Garmin-Cervelo
82 Yoann Offredo (Fra) FDJ
83 Thomas Damuseau (Fra) Skil – Shimano
84 Ronan Van Zandbeek (Ned) Skil – Shimano
85 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale
86 Michal Kwiatkowski (Pol) Team RadioShack
87 Romain Lemarchand (Fra) AG2R La Mondiale
88 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne
89 Marcello Pavarin (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
90 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team
91 Christophe Premont (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
92 Wilfried Cretskens (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly
93 Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team
94 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
95 Florent Barle (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
96 Joeri Stallaert (Bel) Landbouwkrediet
97 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
98 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
99 Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard
100 Eliot Lietaer (Bel) Belgiu
101 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard
102 Vreese Laurens De (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
103 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team
104 Huub Duyn (Ned) Donckers Koffie – Jelly Belly
105 Dominique Rollin (Can) FDJ
106 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
107 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo
108 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
109 Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard
110 Thomas Degand (Bel) Veranda’s Willems – Accent
111 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
112 Jean-Lou Paiani (Fra) Saur – Sojasun
113 Jürgen Van Goolen (Bel) Veranda’s Willems – Accent
114 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
115 Moreno De Pauw (Bel) Belgiu
116 Egidijus Juodvalkis (Ltu) Landbouwkrediet
117 Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
118 Boris Dron (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
119 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
120 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
121 Frederik Willems (Bel) Omega Pharma-Lotto
122 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
123 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
124 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale
125 Dominic Klemme (Ger) Leopard Trek
126 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
127 Edwig Cammaerts (Bel) Landbouwkrediet
128 David Veilleux (Can) Team Europcar
129 Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team
130 Jonathan Breyne (Bel) Landbouwkrediet
131 Kevin De Jonghe (Bel) Belgiu
132 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard
133 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling
134 Arnaud Gerard (Fra) FDJ
135 Matthieu Sprick (Fra) Skil – Shimano
136 Antoine Demoitie (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
137 Maxime Daniel (Fra) Saur – Sojasun
138 Jetse Bol (Ned) Rabobank Continental Team
139 Laurent Evrard (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
140 Jeroem Lepla (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht
141 Willem Wauters (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
142 Ran Margaliot (Isr) Saxo Bank Sungard
143 Vocht Wim De (Bel) Veranda’s Willems – Accent
144 Brice Feillu (Fra) Leopard Trek
145 Maxime Anciaux (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
146 Negri Pier Paolo De (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
147 Justin Van Hoecke (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
148 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling
149 Jonathan Dewitte (Bel) Wallonie Bruxelles – Credit Agricole
150 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
151 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling
152 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
153 Cédric Pineau (Fra) FDJ
154 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto
155 Kévin Thome (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
156 Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) Katusha Team
157 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto
158 Florent Serry (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon 0:00:31
159 Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:00:37
160 Sébastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet 0:00:39
161 Baptiste Plackaert (Bel) Landbouwkrediet 0:00:49
162 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
163 Benoît Naert (Bel) Lotto – Bodysol Pole Continental Wallon
164 Evgeny Shalunov (Rus) Team RadioShack
165 Jesse Sergent (NZl) Team RadioShack 0:00:57
166 Poortere Ingmar De (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly
167 Wilde Sjef De (Bel) Veranda’s Willems – Accent 0:01:03
168 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
169 Martijn Maaskant (Ned) Team Garmin-Cervelo 0:01:14
170 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:01:29
171 Jochen Deweer (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly 0:01:31
172 Francesco Van Coppernolle (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht
173 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano 0:01:34
174 Backer Bert De (Bel) Skil – Shimano
175 Takashi Miyazawa (Jpn) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:01:58
176 Walle Jurgen Van De (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:06
177 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur – Sojasun 0:03:06
178 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:07:06
179 William Clarke (Aus) Leopard Trek 0:09:06
180 Graeme Brown (Aus) Rabobank Cycling Team
DNF Steve Schets (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly
DNF Aleksejs Saramotins (Lat) Cofidis, Le Credit En Ligne
DNF Sam Bewley (NZl) Team RadioShack
DNF Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling
DNF Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
DNF David Boucher (Fra) Omega Pharma-Lotto
DNS Alexander Mironov (Rus) Katusha Team
DNS Grégory Habeaux (Bel) Veranda’s Willems – Accent
DNS Nicky Cocquyt (Bel) Donckers Koffie – Jelly Belly

Andrzej

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments