Już po raz czwarty Fundacja Elektrowni Rybnik oraz Amatorska Grupa Kolarska RYBNIK organizują wyjątkowy wyścig kolarski.

Organizatorzy kładą szczególny nacisk na promocję nie tylko w środowisku kolarskim, ale przede wszystkim poza nim. Wszystko to powoduje, że prestiż, renoma i znaczenie imprezy z roku na rok rosną, a chętnych do udziału nie brakuje. Już można zapisywać się do wyścigów OPEN. W związku z ograniczoną liczbą miejsc zachęcamy do zapisów już teraz! Kto pierwszy ten lepszy! Decyduje kolejność wpłat!

Zapisywać mogą się wszyscy chętni, którzy mają zamiar wystartować w wyścigach OPEN. Tegoroczna edycja obejmuje dwa wyścigi OPEN. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla kobiet od 16 lat oraz zawodników kat. Masters. Dystans do pokonania wynosi 31 km (6 x 5,2 km). Drugi wyścig przeznaczony jest dla zawodników kat. Junior, Orlik, Elita.  W tym przypadku dystans jest dłuższy i wynosi 52 km (10 x 5,2 km). Dodatkowo podczas wyścigu drugiego zawodnicy będą rywalizować na premiach lotnych walcząc tym samym o koszulkę najaktywniejszego kolarza. Szczegóły w regulaminie wyścigu.

Nowością w tegorocznej edycji wyścigu jest wyścig dla kolarzy kat. Orlik oraz Elita, którzy posiadają licencję kolarską. Wyścig ten zgłoszony został do oficjalnych kalendarzy imprez ŚlZKol – jako wyścig punktowany oraz PZKol – jako wyścig niepunktowany. Zapisy do wyścigu licencjonowanego rozpoczną się po zaakceptowaniu przez PZKol regulaminu imprezy.

Podczas trwania imprezy dla kibiców będzie przygotowany konkurs z nagrodami. Do wygrania będą 2 rowery górskie ufundowane przez tytularnego sponsora Tour de Rybnik – firmę Banaszek Duda Company.

Przypominamy, że portal Naszosie.pl już od 3 lat jest oficjalnym patronem medialnym wyscigu.

Więcej informacji w prezentacji wyścigu, już wkrótce!

OFICJALNA STRONA WYŚCIGU

 

Regulamin

Formularz zapisów

 

Facebook fanpage

Facebook wydarzenie

 

 

Do rozpoczęcia imprezy pozostało