Znamy siedmiu z ośmiu zawodników Saxo Bank-SunGard, którzy będą wspierać Alberto Contadora w zdobyciu kolejnego tytułu w Tour de France. Zespół do pełnego składu,musi skompletować jeszcze jednego zawodnika.

Australijczycy Richie Porte i Baden Cooke, Duńczycy Chris Anker Sørensen i Nicki Sørensen, Argentyńczyk Juan Jose Haedo oraz Hiszpanie Jesus Hernandez i Daniel Navarro są pewni swojego miejsca w Wielkiej Pętli.

Rzecznik prasowy zespołu powiedział, że ostateczny skłąd ekipy nie został jeszcze ustalony. „Puzzle nie są jeszcze połączone. Ostateczny skład podamy w środę”, powiedział Anders Damgaard.

„Mamy dobre zaplecze pomocy dla Alberto. Hernandez i Navarro specjalnie przyszli do nas z Astany, jako jego osobiste wsparcie podczas górskich etapów”.

Andrzej

Poprzedni artykułGesink liderem górskiego zespołu Rabobanku na TdF
Następny artykułGadret kolejnym zawodnikiem, który po przejechaniu Giro wystąpi w Tour de France
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments