W dniach 7 i 8 maja na ziemi brodnickiej odbędą się dwa wyścigu: II Ogólnopolskie Kryterium Uliczne O Puchar Restauracji COBA i nagrodę Dyrektora BGŻ oraz IV Wyścig o Puchar Wójta Gminy Bobrowo. W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy.

Zapraszam 7 maja 2011 r do Brodnicy (kuj.pom) na II Ogólnopolskie Kryterium O Puchar Banku BGŻ oraz Nagrodę Firmy Zalmet. Wyścig poprowadzony zostanie podobnie jak przed rokiem ulicami pięknej ,brodnickiej starówki.

Po wyścigu,na kibiców jak również zawodników, czekają dodatkowe atrakcje w postaci dwóch loterii fantowych. W pierwszej przeznaczonej (dla kibiców) do wygrania będzie rower MTB Author Impulse W drugiej dedykowanej zawodnikom nagrodami głównymi będą koła Shimano 105, kask Bell Sweep R oraz siodło San Marco Concor Light!Pula nagród w loteriach przekracza 4 tys tys zł!!! Wyścig uświetnią swoimi osobami doskonali przed laty zawodnicy:
Grzegorz Piwowarski,olimpijczyk z Barcelony oraz Dorota Czynszak, brązowa medalistka torowych MŚ z 1998 r w wyścigu punktowym.

Dzień po Kryterium odbędzie się czwarty Ogólnopolski Wyścig o Puchar Wójta Gminy Bobrowo. Podobnie jak przed rokiem o trofea rywalizować będą najlepsi mastersi w kraju. Trasa została nieco zmodyfikowana i jest
jeszcze bardziej malownicza i szybka jak w latach poprzednich!

Więcej informacji na temat obydwu wyścigów na www.memorialpoplawski.pl

Zapraszam serdecznie

Arkadiusz Popławski