Miło nam zakomunikować, że opublikowany został regulamin oraz ruszyły zapisy do 3. edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego TOUR de RYBNIK 2010. Czekamy na Wasze zgłoszenia, liczymy na gości z całej Polski oraz kolarzy zza granicy, bez względu na poziom zaawansowania.


Przypomnijmy, że w wyścigu Tour de Rybnik mogą startować kolarze na rowerach szosowych, w kaskach sztywnych spełniający kryteria wiekowe. Na Tour de Rybnik kolarze mają okazję stanąć ramię w ramię z innymi tworząc prawdziwy kolarski peleton, a wyścig odbywa się na trasie o ograniczonym ruchu pojazdów. Nasza impreza organizowana jest na wzór profesjonalnych imprez kolarskich, także nie zabraknie kolarskich akcji, sprintów z peletonu, ucieczek i rywalizacji na najwyższym poziomie.

Kibiców zagrzewał będzie Adam Giza. Spiker, którego pamiętacie z zeszłorocznej edycji Tour de Rybnik, mamy nadzieje, że rybnicka publiczność nie zawiedzie i podobnie jak to w zeszłym roku tak i w tym, wspólnie będziemy dopingowali kolarzy rywalizujących podczas wyścigu. Ciekawostki z historii kolarstwa przybliżał będzie drugi ze spikerów Tadeusz Majcherek komentujący od 40 lat najważniejsze wyścigi w Polsce (m.in. Wyścigi Pokoju czy Tour de Pologne). Takie zestawienie młodości z doświadczeniem na pewno przypadnie do gustu kibicom. Każdy znajdzie coś dla siebie, dobrą zabawę oraz lekcję historii kolarstwa. Zapraszamy serdecznie! Do zobaczenia 12 września /niedziela/ w dzielnicy Rybnicka Kuźnia.

Serwis naszosie.pl jest Patronem Medialnym wyścigu.

Więcej szczegółów na: www.tourderybnik.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments