Informujemy, że po dekoracji zwycięzców Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej, wśród uczestników zostaną rozlosowane rowery Felt  (10 szt.) oraz koła MAVIC. Sponsorem nagród jest firma Harfa-Harryson.

Ponadto organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale ze specjalną dedykacją “Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą – Tour de Pologne Amatorów 2010”. Medale, które będę stanowić wspaniałą pamiątkę dla każdego uczestnika, będą wręczane po przekroczeniu linii mety pierwszym 150-ciu zawodnikom wyścigu na dystansie Fitness i pierwszym 150-ciu zawodnikom wyścigu na dystansie Sport.

Dodatkowo uczestnicy Tour de Pologne Amatorów otrzymają w pakiecie startowym t-shirt upamiętniający ten wyjątkowy wyścig, z którego dochód przeznaczony jest przecież na bardzo szczytny cel.

Serdecznie zapraszamy także do licytacji trzech pierwszych numerów startowych na wyścig Tour de Pologne Amatorów. Numery startowe 1., 2. i 3. można licytować tylko do 30 lipca, więc radzimy nie czekać. Cena wyjściowa wynosi tylko – 100 PLN za każdy numer.

Tour de Pologne Amatorów zostanie rozegrany 6 sierpnia na trasie z Nowego Targu do Bukowiny Tatrzańskiej, z dochodem na fundację Ewy Błaszczyk “Akogo?”.

Więcej informacji na stronach www.tourdepologneamatorow.pl i www.akogo.pl

(Biuro Prasowe LangTeam)