Wyniki XVII Ogólnopolskiego Kryterium Ulicznego o “Puchar Karkonoszy”, kat. Masters, Jelenia Góra, 24.04.2010

Kategoria 1
1 POL19710502 BONECKI     Marek     CARBON TEAM LEGNICA
2 POL19721213 KACZMARCZYK Krzysztof KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ŚWID
3 POL19730607 PODESZWA    Tomasz    SOBÓTKA
4 POL19760325 JAŚKIEWICZ  Sławomir  TALVI SPORT JELENIA GÓRA
5 POL19741025 TARASIEWICZ Piotr     RANT TEAM ZIELONA GÓRA
6 POL19770705 KARMELITA   Piotr     JELENIA GÓRA
7 POL19790909 KACZMARCZYK Dariusz   ŚWIDNICA
8 POL19800911 GUZENDA     Tomasz    ŚWIERZAWA
  POL19780118 ANTCZAK     Roman     KKS FORMICKI-BIKE KOSTRZYCA  Aban
  POL19710304 DUSZEŃKO    Andrzej   DANIELO TEAM WROCŁAW         Aban
  POL19740920 STROKA      Robert    SOBÓTKA                      Aban
  POL19740302 POSMYK      Arkadiusz LUBAŃ ŚLĄSKI                 Aban
Zawodnik Posmyk Arkadiusz uleg│ wypadkowi,po udzieleniu pomocy zosta│
odwieziony do szpitala


Kategoria 2
1 POL19690227 GRABUSIŃSKI Piotr      SOBÓTKA
2 POL19650817 ZOK         Bogdan     SK SPARTABOHUMIN CZECHY
3 POL19670331 PAWŁOWSKI   Arkadiusz  RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
4 POL19610613 BARAŃSKI    Artur      KOWARY
5 POL19681116 WOJCZAL     Jarosław   KS KTM RACING TEAM ZłOTY STO
6 POL19701110 GAŁEK       Damian     TALVI SPORT JELENIA GÓRA
  POL19630510 BUJALSKI    Krzysztof. ZIELONA GÓRA                 Aban
  POL19650911 BOROWSKI    Tomasz     MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI     Aban
Kategoria 3
 1 POL19600113 KURKIEWICZ  Bogdan     ZIELONA GÓRA
 2 POL19550329 KRAWCZYK    Zygmunt    HARFA HARYSON
 3 POL19590611 SZCZEPANIAK Zbigniew   ŚWIDNICA
 4 POL19550421 LENKOWSKI   Krzyszstof WROCŁAW
 5 POL19590919 PRASKI      Henryk     CTC CZĘSTOCHOWA
 6 POL19530221 JOWIK       Franciszek PSL WAŁBRZYCH
 7 POL19551105 RAZOWSKI    Stanisław  TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
 8 POL19560418 SOBCZYŃSKI  Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI
 9 POL19550808 PACYNA      Jan        CCC LUBIN
10 POL19560417 SAWKO       Antoni     CHOCIANÓW
   POL19530417 SZPARGAŁA   Lech       JELENIA GÓRA                 Aban


Kategoria 4
1 POL19410416 PATERKA    Stanisław TC CHROBRY FELT GłOGÓW
2 POL19410204 CHUDOBSKI  Tadeusz   WROCŁAW
3 POL19470617 LASCIOLI   Edward    TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
4 POL19500530 NADOLNY    Jan       KS SUDOLE BOPLIGHT
5 POL19500705 STEFAŃSKI  Adam      KS SCOUT CZĘSTOCHOWA
6 POL19440715 BARTKOWIAK Bogdan    PTC POZNAŃ
7 POL19480614 JANCZEWSKI Edward    TC CHROBRY FELT GłOGÓW
8 POL19410512 MARCINIAK  Stanisław CHOCIANÓW


Kategoria 5
1 POL19390711 MISIAK     Józef MIĘKINIA
2 POL19361013 LUDWICZAK  Jan   TC CHROBRY GłOGÓW
3 POL19360101 JANCZEWSKI Jan   LUBIN