Wyniki wyścigu Tour of Turkey z dnia 14.04.2010, Marmare-Pamukkale, dystans 209 km

1 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 5:46:10
2 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia
3 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
4 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:00:02
5 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto 0:00:05
6 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:33
7 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:02:46
8 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 0:04:28
9 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
10 Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox
11 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
12 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:04:30
13 Gianluca Mirenda (Ita) ISD – Neri
14 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
15 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia 0:04:32
16 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
17 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia
18 Andrei Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
19 Feng Han (Chn) Skil – Shimano
20 Philipp Ludescher (Aut) Vorarlberg – Corratec
21 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano
22 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
23 Alberto Fernandez Sainz (Spa) Xacobeo Galicia
24 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri
25 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini
26 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
27 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
28 Nelson Oliveira (Por) Xacobeo Galicia
29 Gustavo Rodriguez Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
30 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
31 Johnny Walker (Aus) Footon-Servetto
32 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
33 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec
34 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
35 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano
36 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini
37 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
38 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
39 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:04:41
40 Oleg Berdos (Mol) De Rosa – Stac Plastic
41 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:04:47
42 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia
43 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
44 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia 0:04:50
45 Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto 0:04:54
46 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 0:04:56
47 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo
48 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
49 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox
50 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini
51 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC
52 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri 0:05:00
53 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:05:06
54 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:19
55 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
56 Diego Caccia (Ita) ISD – Neri
57 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox
58 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri
59 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:18:16
60 Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano
61 Andréa Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini
62 Mustafa Sayar (Tur) Turkey
63 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg – Corratec
64 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Xacobeo Galicia
65 Jose Alberto De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia
66 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
67 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
68 David Gutiérrez Palacios (Spa) Footon-Servetto
69 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Stac Plastic
70 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
71 Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto
72 Francesco Tizza (Ita) Carmiooro NGC
73 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro NGC
74 Raffaele Ferrara (Ita) Carmiooro NGC 0:18:21
75 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:21:51
76 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo 0:27:13
77 Giorgio Brambila (Ita) De Rosa – Stac Plastic
78 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto
79 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
80 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
81 Fatih Harmanci (Tur) Turkey
82 Fabio Negri (Ita) De Rosa – Stac Plastic
83 Krzysztof Jezowski (Pol) CCC Polsat Polkowice
84 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice
85 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano
86 Job Vissers (Ned) Skil – Shimano
87 Mark Renshaw (Aus) Team HTC – Columbia
88 Claudio Cucinotta (Ita) De Rosa – Stac Plastic
89 Nilceu Aparecido Santos (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
90 Sébastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
91 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia
92 Daniel Walter Rogelin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
93 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
94 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
95 Soelito Gohr (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
96 Robson Ribeiro Dias (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
97 Francisco Chamorro Paiva (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
98 David Deroo (Fra) Skil – Shimano
HD Selçuk Türkçetin (Tur) Turkey
HD Ahmet Akdilek (Tur) Turkey
DNF Noè Gianetti (Swi) Footon-Servetto
DNF Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
DNF Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC
DNF Emanuele Vona (Ita) ISD – Neri
DNF Mirac Kal (Tur) Turkey
DNS Thomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice

Klasyfikacja generalna po 4 etapach:

1 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 14:57:48
2 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia 0:00:16
3 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:27
4 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto 0:00:48
5 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:42
6 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:02:46
7 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:03:45
8 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 0:04:43
9 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:04:59
10 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano 0:05:03
11 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
12 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri 0:05:07
13 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
14 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano 0:05:12
15 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:05:14
16 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:05:15
17 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia 0:05:18
18 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:05:23
19 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
20 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
21 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:05:26
22 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:28
23 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo
24 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:05:31
25 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:05:34
26 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
27 Andrei Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:05:38
28 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:05:45
29 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:06:01
30 Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:06:08
31 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:06:10
32 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia 0:06:15
33 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:06:34
34 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:06:42
35 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:06:55
36 Nelson Oliveira (Por) Xacobeo Galicia 0:07:00
37 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:07:11
38 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:07:32
39 Gustavo Rodriguez Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia 0:07:33
40 Johnny Walker (Aus) Footon-Servetto 0:07:46
41 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri 0:07:50
42 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:07:51
43 Alberto Fernandez Sainz (Spa) Xacobeo Galicia 0:08:03
44 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia 0:08:14
45 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri
46 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:08:39
47 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 0:08:41
48 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia 0:08:46
49 Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto 0:08:58
50 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:09:24
51 Gianluca Mirenda (Ita) ISD – Neri 0:10:27
52 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:11:34
53 Oleg Berdos (Mol) De Rosa – Stac Plastic 0:11:52
54 Feng Han (Chn) Skil – Shimano 0:11:55
55 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC 0:13:19
56 Philipp Ludescher (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:13:58
57 Diego Caccia (Ita) ISD – Neri 0:14:07
58 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:15:15
59 Jose Alberto De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia 0:19:01
60 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Xacobeo Galicia 0:19:09
61 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:20:40
62 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:21:25
63 Andréa Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:22:43
64 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Stac Plastic
65 Francesco Tizza (Ita) Carmiooro NGC 0:22:52
66 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro NGC 0:22:53
67 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:22:54
68 Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto
69 David Gutiérrez Palacios (Spa) Footon-Servetto 0:22:56
70 Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano 0:24:31
71 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:27:11
72 Mustafa Sayar (Tur) Turkey 0:29:03
73 Mark Renshaw (Aus) Team HTC – Columbia 0:30:04
74 Claudio Cucinotta (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:30:27
75 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo 0:31:28
76 Sébastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC 0:31:32
77 David Deroo (Fra) Skil – Shimano
78 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:31:33
79 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox 0:31:34
80 Krzysztof Jezowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:31:43
81 Giorgio Brambila (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:31:44
82 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:32:04
83 Fabio Negri (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:32:12
84 Daniel Walter Rogelin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:32:13
85 Raffaele Ferrara (Ita) Carmiooro NGC 0:32:19
86 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia 0:33:28
87 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:35:37
88 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:35:51
89 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto 0:36:28
90 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:39:09
91 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 0:44:46
92 Job Vissers (Ned) Skil – Shimano 0:45:12
93 Nilceu Aparecido Santos (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:45:40
94 Robson Ribeiro Dias (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:47:46
95 Soelito Gohr (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:49:18
96 Fatih Harmanci (Tur) Turkey 0:49:46
97 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 0:51:19
98 Francisco Chamorro Paiva (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:51:39