Wyniki wyścigu Tour of Turkey z dnia 12.04.2010, Kusadasi – Turgutreis, dystans 181 km

1 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 4:40:33
2 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini
3 Claudio Cucinotta (Ita) De Rosa – Stac Plastic
4 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
5 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
6 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto
7 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Xacobeo Galicia
8 Giorgio Brambila (Ita) De Rosa – Stac Plastic
9 Krzysztof Jezowski (Pol) CCC Polsat Polkowice
10 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
11 Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto
12 Job Vissers (Ned) Skil – Shimano
13 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri
14 David Deroo (Fra) Skil – Shimano
15 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg – Corratec
16 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
17 Johnny Walker (Aus) Footon-Servetto
18 Jose Alberto De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia
19 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia
20 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia
21 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano
22 Nilceu Aparecido Santos (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
23 Nelson Oliveira (Por) Xacobeo Galicia
24 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox
25 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini
26 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri
27 Andréa Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini
28 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini
29 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia
30 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo
31 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice
32 Mark Renshaw (Aus) Team HTC – Columbia
33 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
34 Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox
35 Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano
36 Gianluca Mirenda (Ita) ISD – Neri
37 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
38 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
39 Thomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
40 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini
41 Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto
42 Mustafa Sayar (Tur) Turkey
43 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec
44 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
45 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
46 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
47 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano
48 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri
49 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
50 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia
51 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro NGC
52 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
53 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
54 Noè Gianetti (Swi) Footon-Servetto
55 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic
56 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
57 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia
58 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
59 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
60 Andrei Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
61 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
62 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto
63 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo
64 Philipp Ludescher (Aut) Vorarlberg – Corratec
65 Fabio Negri (Ita) De Rosa – Stac Plastic
66 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri
67 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
68 David Gutiérrez Palacios (Spa) Footon-Servetto
69 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
70 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
71 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
72 Gustavo Rodriguez Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
73 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
74 Sébastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
75 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
76 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
77 Alberto Fernandez Sainz (Spa) Xacobeo Galicia
78 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo
79 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Stac Plastic
80 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
81 Diego Caccia (Ita) ISD – Neri
82 Francesco Tizza (Ita) Carmiooro NGC
83 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
84 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:13
85 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:26
86 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:28
87 Daniel Walter Rogelin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:00:37
88 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia 0:00:43
89 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:01:04
90 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:14
91 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia 0:02:26
92 Robson Ribeiro Dias (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:02:43
93 Selçuk Türkçetin (Tur) Turkey
94 Feng Han (Chn) Skil – Shimano
95 Ismail Aksoy (Tur) Turkey 0:04:08
96 Fatih Harmanci (Tur) Turkey
97 Paride Grillo (Ita) Carmiooro NGC
98 Oleg Berdos (Mol) De Rosa – Stac Plastic
99 Luciano André Pagliarini Mendanca (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
100 Mirac Kal (Tur) Turkey
101 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
102 Bünyamin Ozdemir (Tur) Turkey
103 Soelito Gohr (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
104 Ahmet Akdilek (Tur) Turkey
105 Raffaele Ferrara (Ita) Carmiooro NGC
106 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC
107 Emanuele Vona (Ita) ISD – Neri
108 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 0:06:26
109 Francisco Chamorro Paiva (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
110 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
DNF Ugur Marmara (Tur) Turkey

Klasyfikacja generalna po 2 etapie:

1 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 4:49:03
2 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia 0:00:16
3 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 0:00:19
4 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:20
5 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:00:21
6 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano 0:00:25
7 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
8 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:26
9 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo
10 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:00:27
11 Jose Alberto De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia
12 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:29
13 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri
14 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
15 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:31
16 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:00:32
17 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
18 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:33
19 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano 0:00:34
20 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:36
21 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
22 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia
23 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto 0:00:37
24 Nelson Oliveira (Por) Xacobeo Galicia
25 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:38
26 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Xacobeo Galicia
27 Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto
28 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:00:39
29 Diego Caccia (Ita) ISD – Neri 0:00:40
30 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia
31 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC 0:00:43
32 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:00:44
33 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri
34 Mark Renshaw (Aus) Team HTC – Columbia 0:00:45
35 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
36 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
37 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
38 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:46
39 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:47
40 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg – Corratec
41 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
42 Andrei Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:00:48
43 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
44 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri 0:00:49
45 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo
46 Thomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:50
47 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:51
48 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:52
49 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:00:53
50 Gianluca Mirenda (Ita) ISD – Neri
51 Sébastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
52 David Deroo (Fra) Skil – Shimano
53 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:54
54 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
55 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:55
56 Gustavo Rodriguez Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
57 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 0:00:58
58 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:00
59 Andréa Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:01:01
60 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Stac Plastic
61 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:01:03
62 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
63 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic
64 Krzysztof Jezowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:04
65 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
66 Giorgio Brambila (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:05
67 Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:07
68 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto
69 Johnny Walker (Aus) Footon-Servetto 0:01:08
70 Claudio Cucinotta (Ita) De Rosa – Stac Plastic
71 Francesco Tizza (Ita) Carmiooro NGC 0:01:10
72 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:11
73 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro NGC
74 Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano
75 Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto 0:01:12
76 David Gutiérrez Palacios (Spa) Footon-Servetto 0:01:14
77 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia 0:01:18
78 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
79 Philipp Ludescher (Aut) Vorarlberg – Corratec
80 Mustafa Sayar (Tur) Turkey 0:01:24
81 Job Vissers (Ned) Skil – Shimano
82 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:25
83 Alberto Fernandez Sainz (Spa) Xacobeo Galicia
84 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:01:26
85 Nilceu Aparecido Santos (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:32
86 Fabio Negri (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:33
87 Noè Gianetti (Swi) Footon-Servetto
88 Daniel Walter Rogelin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:34
89 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:49
90 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:02:11
91 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia 0:02:49
92 Feng Han (Chn) Skil – Shimano 0:03:57
93 Robson Ribeiro Dias (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:03:58
94 Selçuk Türkçetin (Tur) Turkey 0:04:37
95 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:04:56
96 Emanuele Vona (Ita) ISD – Neri 0:05:03
97 Oleg Berdos (Mol) De Rosa – Stac Plastic 0:05:05
98 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC 0:05:17
99 Luciano André Pagliarini Mendanca (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:05:24
100 Bünyamin Ozdemir (Tur) Turkey 0:05:25
101 Paride Grillo (Ita) Carmiooro NGC
102 Soelito Gohr (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:05:30
103 Mirac Kal (Tur) Turkey 0:05:42
104 Fatih Harmanci (Tur) Turkey 0:05:48
105 Ismail Aksoy (Tur) Turkey
106 Raffaele Ferrara (Ita) Carmiooro NGC 0:05:50
107 Ahmet Akdilek (Tur) Turkey 0:06:12
108 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 0:07:31
109 Francisco Chamorro Paiva (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:07:51
110 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:08:30