Wyniki wyścigu Tour of Turkey z dnia 11.04.2010, Stambuł, dystans 5,8 km (ITT)

1 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 0:08:40
2 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia 0:00:06
3 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 0:00:09
4 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:10
5 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:00:11
6 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia 0:00:13
7 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano 0:00:15
8 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
9 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:16
10 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo
11 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:00:17
12 Jose Alberto De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia
13 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:19
14 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri
15 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
16 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:21
17 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:00:22
18 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
19 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:23
20 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano 0:00:24
21 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia 0:00:25
22 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox
23 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:26
24 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo
25 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
26 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia
27 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto 0:00:27
28 Nelson Oliveira (Por) Xacobeo Galicia
29 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:28
30 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Xacobeo Galicia
31 Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto
32 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:00:29
33 Diego Caccia (Ita) ISD – Neri 0:00:30
34 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia
35 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:33
36 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
37 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:00:34
38 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri
39 Mark Renshaw (Aus) Team HTC – Columbia 0:00:35
40 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
41 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
42 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
43 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:36
44 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:37
45 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg – Corratec
46 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
47 Andrei Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:00:38
48 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
49 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
50 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri 0:00:39
51 Thomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:40
52 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:41
53 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:42
54 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:00:43
55 Gianluca Mirenda (Ita) ISD – Neri
56 Sébastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
57 David Deroo (Fra) Skil – Shimano
58 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:44
59 Emanuele Vona (Ita) ISD – Neri 0:00:45
60 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
61 Gustavo Rodriguez Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
62 Oleg Berdos (Mol) De Rosa – Stac Plastic 0:00:47
63 Daniel Walter Rogelin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
64 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 0:00:48
65 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:49
66 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:50
67 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini
68 Andréa Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:51
69 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Stac Plastic
70 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:53
71 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
72 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic
73 Krzysztof Jezowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:54
74 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
75 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 0:00:55
76 Giorgio Brambila (Ita) De Rosa – Stac Plastic
77 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:00:57
78 Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox
79 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto
80 Johnny Walker (Aus) Footon-Servetto 0:00:58
81 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC 0:00:59
82 Francesco Tizza (Ita) Carmiooro NGC 0:01:00
83 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro NGC 0:01:01
84 Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano
85 Claudio Cucinotta (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:02
86 Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto
87 Ugur Marmara (Tur) Turkey 0:01:03
88 Feng Han (Chn) Skil – Shimano 0:01:04
89 David Gutiérrez Palacios (Spa) Footon-Servetto
90 Robson Ribeiro Dias (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:05
91 Luciano André Pagliarini Mendanca (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:06
92 Bünyamin Ozdemir (Tur) Turkey 0:01:07
93 Paride Grillo (Ita) Carmiooro NGC
94 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:08
95 Philipp Ludescher (Aut) Vorarlberg – Corratec
96 Soelito Gohr (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:12
97 Mustafa Sayar (Tur) Turkey 0:01:14
98 Job Vissers (Ned) Skil – Shimano
99 Francisco Chamorro Paiva (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:15
100 Alberto Fernandez Sainz (Spa) Xacobeo Galicia
101 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:01:16
102 Nilceu Aparecido Santos (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:22
103 Fabio Negri (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:23
104 Noè Gianetti (Swi) Footon-Servetto
105 Mirac Kal (Tur) Turkey 0:01:24
106 Fatih Harmanci (Tur) Turkey 0:01:30
107 Ismail Aksoy (Tur) Turkey
108 Raffaele Ferrara (Ita) Carmiooro NGC 0:01:32
109 Selçuk Türkçetin (Tur) Turkey 0:01:44
110 Ahmet Akdilek (Tur) Turkey 0:01:54
111 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec

Klasyfikacja generalna po 1 etapie:

1 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 0:08:40
2 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia 0:00:06
3 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 0:00:09
4 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:10
5 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:00:11
6 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia 0:00:13
7 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano 0:00:15
8 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
9 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:16
10 Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo
11 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:00:17
12 Jose Alberto De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia
13 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:19
14 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri
15 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
16 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:21
17 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:00:22
18 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini
19 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:23
20 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano 0:00:24
21 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia 0:00:25
22 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox
23 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:26
24 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo
25 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
26 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia
27 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto 0:00:27
28 Nelson Oliveira (Por) Xacobeo Galicia
29 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:28
30 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Xacobeo Galicia
31 Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto
32 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:00:29
33 Diego Caccia (Ita) ISD – Neri 0:00:30
34 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia
35 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:33
36 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC
37 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:00:34
38 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri
39 Mark Renshaw (Aus) Team HTC – Columbia 0:00:35
40 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
41 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
42 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
43 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:36
44 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:37
45 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg – Corratec
46 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
47 Andrei Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:00:38
48 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
49 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
50 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri 0:00:39
51 Thomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:40
52 Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:41
53 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:42
54 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:00:43
55 Gianluca Mirenda (Ita) ISD – Neri
56 Sébastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC
57 David Deroo (Fra) Skil – Shimano
58 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:44
59 Emanuele Vona (Ita) ISD – Neri 0:00:45
60 Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox
61 Gustavo Rodriguez Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
62 Oleg Berdos (Mol) De Rosa – Stac Plastic 0:00:47
63 Daniel Walter Rogelin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
64 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 0:00:48
65 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:49
66 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:50
67 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini
68 Andréa Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:51
69 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Stac Plastic
70 Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:53
71 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
72 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic
73 Krzysztof Jezowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:54
74 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
75 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 0:00:55
76 Giorgio Brambila (Ita) De Rosa – Stac Plastic
77 Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC 0:00:57
78 Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox
79 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto
80 Johnny Walker (Aus) Footon-Servetto 0:00:58
81 Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC 0:00:59
82 Francesco Tizza (Ita) Carmiooro NGC 0:01:00
83 Aristide Ratti (Ita) Carmiooro NGC 0:01:01
84 Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano
85 Claudio Cucinotta (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:02
86 Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto
87 Ugur Marmara (Tur) Turkey 0:01:03
88 Feng Han (Chn) Skil – Shimano 0:01:04
89 David Gutiérrez Palacios (Spa) Footon-Servetto
90 Robson Ribeiro Dias (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:05
91 Luciano André Pagliarini Mendanca (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:06
92 Bünyamin Ozdemir (Tur) Turkey 0:01:07
93 Paride Grillo (Ita) Carmiooro NGC
94 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:08
95 Philipp Ludescher (Aut) Vorarlberg – Corratec
96 Soelito Gohr (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:12
97 Mustafa Sayar (Tur) Turkey 0:01:14
98 Job Vissers (Ned) Skil – Shimano
99 Francisco Chamorro Paiva (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:15
100 Alberto Fernandez Sainz (Spa) Xacobeo Galicia
101 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:01:16
102 Nilceu Aparecido Santos (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:01:22
103 Fabio Negri (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:23
104 Noè Gianetti (Swi) Footon-Servetto
105 Mirac Kal (Tur) Turkey 0:01:24
106 Fatih Harmanci (Tur) Turkey 0:01:30
107 Ismail Aksoy (Tur) Turkey
108 Raffaele Ferrara (Ita) Carmiooro NGC 0:01:32
109 Selçuk Türkçetin (Tur) Turkey 0:01:44
110 Ahmet Akdilek (Tur) Turkey 0:01:54
111 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec