„Nadszedł czas, by spakować walizki i przygotować się na wyjazd do Francji. W sobotę muszę już o 7.00 opuścić dom, i udać się na lotnisko Alicante, skąd polecę razem z Luisem Sanchez’em i naszym fizykoterapeutą, Luismą do Paryża.

Reszta drużyny ma inny harmonogram podróży – polecą do stolicy Francji z Madrytu. Wszyscy spotkamy się na miejscu w Paryżu. Czuję się świetnie i już nie mogę się doczekać startu w Paryż – Nicea. W wyścigu udział wezmą, oprócz mnie i Luisa Sanchez’a,  także: Juanjo Cobo, Ivan Gutierrez, Vicente Garcia Acosta, Mathieu Perget, Luis Pasamontes i David Lopez. Myślę, że mamy mocny skład i możemy powalczyć o końcowe zwycięstwo.”

4 Marca Alejandro Valverde stał się członkiem honorowym Stowarzyszenia Rzadkich Chorób „D’GENES”, którego celem jest opieka nad ludźmi chorującymi na rzadkie choroby. Alejandro chce poprzez swoje wsparcie dla stowarzyszenia, rozwinąć świadomość społeczną dotyczącą tych chorób. Hiszpan nagrał specjalny film, który będzie jednym z oficjalnych wideo promujących Światowy Dzień Chorób Rzadkich. Ponadto Valverde przekazał towarzystwu swoją złotą koszulkę z Vuelty 2009 oraz trykoty ze swoim autografem.

Galopente

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments