“Hola Amigos!!!!!! 🙂 Witam się z Wami w tym południowym nastroju, który ostatnimi czasy wypełnia moje dni. Mam już za sobą ponad tydzień ćwiczeń na trasach otaczających Benidorm. Pogoda jak na razie dopisuje ,zdrówko nie zawodzi, wiec również humor jest doskonały :).

Jestem tutaj pierwszy raz w życiu, ale musze przyznać ,że ukształtowanie tras i sam klimat to idealne miejsce na przygotowania do sezonu. Generalnie trenujemy wszyscy razem ,ale jest również możliwość, aby popracować indywidualnie, co pozwala na optymalizacje ćwiczeń.

Wielkie słowa uznania należą się również dla Piotra oraz całej naszej obsługi, która podchodzi profesjonalnie do swojej pracy i robi wszystko, aby niczego nam nie brakowało, co pozwala w stu procentach skoncentrować się nam na wykonywaniu naszych planów. Jeśli chodzi o sprzęt , jestem nim usatysfakcjonowany. Nie tylko rower ,ale również pozostałe komponenty spisują się doskonale.

Już nie długo ,bo za zaledwie dziesięć dni rozpoczynam sezon wyścigiem Rute du Sol. Na dzień dzisiejszy odczucia są w miarę nie złe, a wykonana praca powinna dać swoje rezultaty. Czy tak właśnie będzie przekonamy się już niebawem, ale póki co koncentruję się dalej na swoim planie, nie wybiegając zbyt daleko na przód. Pozdrawiam Wszystkich Kibiców, zapraszam do śledzenia wydarzeń i do wpisów w księdze gości! T.M.”

Źródło: www.tomaszmarczynski.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments