Najlepszy Polak ostatniego Tour de Pologne, Marek Rutkiewicz, będzie w sezonie 2010 reprezentował barwy Mróz Active Jet. Po roku spędzonym w DHL-Author, 29-letni kolarz wraca pod skrzydła Piotra Kosmali.

– We wrześniu byłem już dogadany z Piotrem Kosmalą, ale prowadziłem rozmowy z ekipami Pro Tour. Piotr po starej znajomości trzymał dla mnie miejsce aż do tej pory – powiedział Marek Rutkiewicz.

Szósty zawodnik wyścigu Tour de Pologne, od 2004 roku związany jest z ekipą prowadzoną przez Piotra Kosmalę. Wyjątkiem jest rok 2009, gdzie spróbował swoich sił w barwach DHL-Author.

Rutkiewicz, który z pewnością poradziłby sobie na największych wyścigach na świecie, miał być “16” zawodnikiem Mróz Active Jet, gdy ekipa starała się o licencję pro-kontynentalną. Wciąż prowadził jednak rozmowy z zagranicznymi grupami, które zakończyły się niestety niepowodzeniem, dlatego jego przyjście dopiero teraz możemy oficjalnie potwierdzić.

Skład Mróz Active Jet na sezon 2010:

Marek Rutkiewicz, Jacek Morajko, Mariusz Witecki, Mateusz Taciak, Paweł Cieślik, Błażej Janiaczyk, Piotr Osiński, Piotr Krajewski, Mateusz Komar, Krzysztof Krzywy, Robert Banach, Łukasz Osiecki, Bartosz Banach i Wojciech Halejak.

Źródło: www.actionteam.pl

Foto: naszosie.pl

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
ron
ron

Rutek – kolarz jednego wyscigu…