ISD Neri 2010“W zeszłym roku zaprojektował nasze stroje w tym również rowery nowej linii, firmując je swoim nazwiskiem, kolarski Mistrz wczoraj, projektant i przedsiębiorca dzisiaj – Mario Cipollini, w hotelu Villa Quaranta zaprezentował rowery i stroje w jakich w sezonie 2010 będą się ścigać kolarze grupy ISD – Neri.

Pomysł stworzenia własnej linii rowerów narodził się wspólnie z przedstawicielem DMT i Giordany Federico Zecchetto. Sztab ludzi pracował bardzo ciężko nad zaprojektowaniem ramy, podobnie jak stroje tak i rowery MCipollini robione są w 100% we Włoszech, Tajwan omijamy szerokim łukiem powiedział Zecchetto. Mario udostępnił swoje nazwisko i 30 lat doświadczenia jakie spędził w siodle. Nowa innowacyjna linia rowerów swój pierwszy bojowy sprawdzian przejdzie już na wyścigu Tour di San Luis który dzisiaj zaczyna się w Argentynie.

Prezentację poprowadzili Barbara Pedrotti i Mario Poli, wśród gości byli między innymi prezydent Włoskiego Związku Kolarskiego Renato di Rocco i selekcjoner narodowej reprezentacji Italii Franco Ballerini.

Team Menager Angelo Citracca powiedział: w 2009 roku byliśmy nową grupą ale mieliśmy naprawdę dobry sezon. W tym roku możemy pochwalić się zdobytym doświadczeniem ale i nasze cele się zmieniają, głównym liderem jest Visconti. Sponsorzy wierzą w nas, wszyscy zwiększyli swój budżet i jesteśmy z tego dumni, dodatkowo nas to motywuje bo jest to świadectwo dobrej pracy.

Najważniejsze zaplanowane wyścigi: Milano – Sanremo, Tirreno – Adriatico, Giro d’Italia, Giro di Lombarda, Criterium International, Vuelta a Castilla y Leon.”

Źródło + foto: www.huzarski.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments