Mróz ActiveJetMróz ActiveJet, bo tak w sezonie 2010 brzmi nazwa zespołu, będzie się ścigał w tzw. III dywizji, czyli w gronie UCI Continental Teams. Pomimo rozczarowania związanego z nie przyznaniem przez Międzynarodową Unię Kolarską licencji Professional Continental Teams, liczymy na bardzo udany sezon.

Tytularnym sponsorem został ActiveJet, który zastąpił firmę Action. Nie są to jednak duże zmiany, gdyż produkty ActiveJet są sprzedawane przez grupę kapitałową Action, która od wielu lat wspiera naszą ekipę.

W sezonie 2010 kolarze naszego zespołu będą się ścigać na rowerach marki Corratec z osprzętem Shimano Dura Ace. Pierwsze zgrupowanie planowane jest w połowie lutego, a następne w marcu. Zawodnicy przygotowywać się będą w Hiszpanii, a dokładny termin będzie podporządkowany zagranicznym startom, które poprzedzą sezon w Polsce.

W związku z nie przyznaniem licencji Professional Continental Teams, z żalem musieliśmy rozstać się z Mateuszem Mrozem oraz Wojciechem Dyblem. Zespół niestety nie jest w stanie zagwarantować im odpowiedniej liczby startów oraz warunków, które odpowiadałyby obu stronom.

W wyścigach na szosie startować będą: Jacek Morajko, Mariusz Witecki, Mateusz Taciak, Paweł Cieślik, Błażej Janiaczyk, Piotr Osiński, Piotr Krajewski i Mateusz Komar. W wyścigach MTB, Mróz ActiveJet reprezentować będą: Krzysztof Krzywy, Robert Banach, Łukasz Osiecki, Bartosz Banach i Wojciech Halejak, którzy z powodzeniem mogą również startować na szosie.

Źródło: www.actionteam.pl


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments