Lloret de Mar jest od lat miejscem przygotowań kolarzy Mróz ActiveJet. Historia pokazuje, że właśnie w Hiszpanii można świetnie przygotować się do sezonu i odbyć treningi, które skutkują później dobrymi wynikami. Temperatura oscyluje w granicy 15-20 stopni.

– Mija pierwszy tydzień zgrupowania, z którego jestem bardzo zadowolony. Młodzi zawodnicy bardzo dobrze zintegrowali się z pozostałymi i sumiennie trenują pod okiem bardziej doświadczonych kolegów. Kolarze jeżdżą na szosie, przebywając na rowerze od 2 do 5 godzin – powiedział dyrektor sportowy Piotr Kosmala.

Zadowolenia z warunków nie kryją również zawodnicy. – Mamy tutaj wszystko co do szczęścia nam potrzeba. Tereny są urozmaicone, więc można wykonać każdy trening. Pogoda sprzyja, a po treningu korzystamy z odnowy biologicznej. Warto wspomnieć również o serwowanym tutaj jedzeniu. Śródziemnomorska dieta jest idealna dla kolarza – dodał Rafał Suszko, jedyny młodzieżowiec w zespole.

Zgrupowanie w Lloret de Mar potrwa jeszcze tydzień. Wraz z kolarzami Mróz ActiveJet trenują przebywający tym samym miejscu zawodnicy BDC Team. Oba zespoły w sezonie 2011 będą zarejestrowani w gronie zawodowych grup MTB.

Źródło: www.mroz-activejet.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments