RoadBardzo dobre te wieści od naszych żywieckich sąsiadów! Kubalonka także gotowa! Pięknie położony asfalt na odcinku z Kubalonki do Wisły już sam narzuca przebieg trasy 2010.

Na trasie: Istebna-Kubalonka-Wisła-Salmpol-Szczyrk-Godziszka-Radziechowy-Węgierska-Milówka-Ochodzita-Koniaków-Istebna mamy już teraz naprawdę dobre nawierzchnie. Praktycznie gorsze nawierzchnie zniknęły, zostały wyeliminowane.

Piękny czarny asfalt na Kubalonce cieszy serca szosowców na nadchodzący powoli sezon 2010. Droga nie jest jeszcze oddana do użytku, (wiadomo, wykończenia i biurokracja), ale przejazd rowerem w te i z powrotem nie budzi większych emocji wśród pracujących tam drogowców. Emocje wielkie to jednak dla nas, uczestników maratonu PĘTLA BESKIDZKA i etapowego BESKIDY ROAD MARATHON bo wiemy już gdzie – na jakich odcinkach – na pewno zaświszczą nasze opony w lipcu i sierpniu 2010!! Przełomowy moment dziejów – Kubalonka szosówką jak po stole!!

Jechałem sam ze średnią 30km/h. Od Milówki w końcówce zaczęło brakować sił, wiadomo, listopad, brak wytrenowania. Ale dojechałem. Fotografi nie zrobiłem bo tak byłem podniecony asfalcikiem i piękną słoneczna pogodą, że zaniechałem pstrykania. Niemniej jednak – śledźcie uważnie naszą stronę, fotografie wkrótce!

Pozdrawiam

Wiesiek Legierski

Źródło: www.supermaraton.org

Foto: www.petlabeskidzka.pl

Poprzedni artykułSkład Radioshack w 2010 roku
Następny artykułRadioshack i Skil-Shimano walczą o Beppu
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments