Mróz ActionMiło nam poinformować, że zespół Mróz Action w sezonie 2010 będzie należał do grona zespołów tzw. II dywizji czyli Professional Teams. Umożliwi to ekipie start między innymi w największym polskim wyścigu Tour de Pologne oraz otworzy drzwi do startów w całej Europie.

Dzięki hojności sponsorów oraz działaniom całego sztabu zespołu, Mróz Action ponownie zagości wśród ekip Professional Teams. W najbliższych dniach zostanie potwierdzona rejestracja przez Międzynarodową Unię Kolarską (UCI). Kończą się również działania organizacyjne przygotowujące zespół do sezonu 2010. Przed zawodnikami ostatni start w tym roku. Kolarze wezmą udział w wyścigu Tour of Hainan kategorii 2.HC.

W roku 2010, Mróz Action będzie widoczny nie tylko na szosie, lecz również w wyścigach kolarstwa górskiego. Do ekipy dołączyli jedni z najlepszych kolarzy górskich, specjalizujących się w maratonach MTB: Bartosz i Robert Banach oraz Krzysztof Krzywy. Nowym nabytkiem jest również Wojciech Halejak, który dobrze sobie radzi zarówno na rowerze górskim jak i szosowym. Od kilku lat zespół daje szanse młodym kolarzom. Potwierdzeniem tego jest angaż utalentowanego sprintera Piotra Krajewskiego oraz górala Łukasza Osieckiego. W zespole znajdzie się również Mateusz Komar.

Mróz Action na sezon 2010:
* Paweł Cieślik
* Wojciech Dybel
* Błażej Janiaczyk
* Jacek Morajko
* Mateusz Mróz
* Piotr Osiński
* Mateusz Taciak
* Mariusz Witecki
* Bartosz Banach
* Robert Banach
* Wojciech Halejak
* Mateusz Komar
* Piotr Krajewski
* Krzysztof Krzywy
* Łukasz Osiecki

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Źródło: www.actionteam.pl

Foto: naszosie.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments