Logotyp TdR 1

Już 20.09.2009 odbędzie się II edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Tour de Rybnik 2009. Portal naszosie.pl został Patronem Medialnym imprezy.

2. Międzynarodowy Wyścig Kolarski TOUR de RYBNIK 2009 jest imprezą, która ma za zadanie zbliżenie kolarstwa do ludzi i ludzi do kolarstwa. Wyścig ma to do siebie, że organizowany jest na wzór zawodowych wyścigów, jednak na nasze amatorskie możliwości. Z roku na rok nabywamy doświadczenia i staramy się organizować jeszcze lepszą imprezę. W tym roku nowością będą elektroniczny pomiar czasu, profesjonalna obsługa sędziowska, lotne finisze, patronat honorowy, gość specjalny, a także szereg atrakcji towarzyszących.

Trasa wyścigu jest taka sama jak w zeszłym roku, jednak START oraz META będą usytuowane w innych miejscach, dodatkową atrakcją dla przybyłych kibiców będą LOTNE PREMIE, a zarazem będzie to okazja dla kolarzy do pokazania się przed rybnicka publiką. Kolarze do pokonania będą mieli 57 kilometrów (11 pętli po ok. 5,2 km).

Liczymy, że wyścig odbije się szerokim echem w regionie oraz środowisku, a także, że przyczyni się w znaczący sposób do wzrostu popularności kolarstwa, a co za tym idzie zwiększy się liczba osób czynnie uprawiających tą dyscyplinę sportu.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich pasjonatów kolarstwa szosowego do rywalizacji na rybnickich szosach.

Regulamin wyścigu, mapę, program wyścigu znajdziesz > tutaj

Więcej na: www.tourderybnik.pl

plakat2009_tour de rybnik

.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz

Bardzo profesjonalny wyścig jak na nasze mozliwości ,szybki, trasa doskonała .Jedno ale M-grupy pomylone wiekowo taki mały błąd .Ocena końcowa 5