CerveloJosé Angel Gomez Marchante będzie liderem zespołu Cervelo, w rozpoczynającym się pod koniec sierpnia wyścigu Vuelta a Espana.

Na liście 11 kandydatów na start w Vuelcie znalazł się także Simon Gerrans, który w tym roku zwyciężył etap w Giro d’Italia.

“Za nami dwa niesamowite wielkie toury, w których wygraliśmy kilka etapów, a Thor Hushovd zdobył zieloną koszulkę podczas Tour de France. Nasz zespół jest wciąż bardzo zmotywowany i głodny kolejnych sukcesów” – powiedział menadżer zespołu Thomas Campana.

Celem Cervelo na nadchodzący wyścig jest wygranie kilku etapów oraz pomoc Gomezowi Marchante w zajęciu dobrego miejsca w klasyfikacji generalnej. Hiszpan w 2005 roku zajął piąte miejsce.

Thomas Campana wybrał 11 kolarzy, spośród których 8 stanie na starcie Vuelty, a są to: Iñigo Cuesta, Xavier Florencio, Joaquin Novoa and José Angel Gomez Marchante, Philip Deignan, Simon Gerrans, Roger Hammond, Ignas Konovalovas, Gabriel Rasch, Dominique Rollin oraz Marcel Wyss.

Foto:www.corvospro.com

“Huzar” podsumowuje Giro d’Italia

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
kobrys
kobrys

Sorki chłopaki – bardzo fajna jest wasza strona ale czasem przy tłumaczeniu innych artykułów z zagranicznych serwisów weryfikujcie informacje.

Co prawda to jest drobnostka pewnie dla was ale mnie w oko kole… Pan Thomas Campana jest managerem zespołu ale taktyką i składami zajmuje się Jean-Paul Van Poppel. To takie małe sprostowanie 🙂