Wyniki 3 etapu z dnia 25.04.2009 Kalisz – Kazimierz Biskupi, dystans 120,7 km
przeciętna prędkość zwycięzcy etapu44,09km/h
1 1 POL19750830 JEŻOWSKI Krzysztof CCC POLSAT POLKOWICE 2 44 16 10
2 26 POL19870202* KRAJEWSKI Piotr LEGIA FELT 2 44 16 5
3 72 POL19771223 WADECKI Adam TEAM UTENSILNORD 2 44 16 3
4 46 POL19810622 RUDNICKI Dariusz DHL AUTHOR 2 44 16
5 43 POL19750708 RADOSZ Robert DHL AUTHOR 2 44 16
6 6 POL19900629*#CHATŁAS Piotr KLTC KONIN 2 44 16
7 24 POL19870127* REPIŃSKI Tomasz LEGIA FELT 2 44 16
8 33 POL19900917* GRADEK Kamil KELLYS CARTUSIA KARTUZY 2 44 16
9 7 POL19881229*#GENSCH Sebastian KLTC KONIN 2 44 16
10 80 LTU19880408* JUODVALKIS Egidijus TEAM PIEMONTE LITWA 2 44 16
11 35 POL19890508* WYLĘGAŁA Dawid KELLYS CARTUSIA KARTUZY 2 44 16
12 19 POL19880124* JANISZEWSKI Sylwester LEGIA FELT 2 44 16
13 95 POL19900403* OSIECKI Łukasz RSV 1895 PASSAV 2 44 16
14 73 LTU19880130* NAVARDAUSKAS Ramunas TEAM PIEMONTE LITWA 2 44 16
15 96 GER19800305 FROMM Florian RSV 1895 PASSAV 2 44 16
16 32 POL19891022* CZAJKOWSKI Mateusz KELLYS CARTUSIA KARTUZY 2 44 16
17 38 POL19860503 KACZMARSKI Wojciech LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP. 2 44 16
18 63 POL19820510 BODNAR Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 44 16
19 97 POL19770918 KOHUT Sławomir WELTOUR KATOWICE 2 44 16
20 65 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 2 44 16
21 18 POL19790609 CICHOSZ Marek LEGIA FELT 2 44 16
22 60 POL19830527 HALEJAK Wojciech DHL AUTHOR 2 44 16
23 74 LTU19850201 SIMAS Kondratas TEAM PIEMONTE LITWA 2 44 16
24 20 POL19840608* URBANOWSKI Marcin LEGIA FELT 2 44 16
25 10 POL19900919*#RAJKOWSKI Bartosz KLTC KONIN 2 44 16
26 12 POL19900208*#SÓJKA Kornel KTK KALISZ 2 44 16
27 22 POL19881014* CHARUCKI Paweł LEGIA FELT 2 44 16
28 68 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 2 44 16
29 92 POL19820603 DYBEL Wojciech MRÓZ CONTINENTAL 2 44 16
30 85 POL19810510 WITECKI Mariusz MRÓZ CONTINENTAL 2 44 16
31 17 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA FELT 2 44 16
32 62 POL19850914 JASIŃSKI Marcin LUKS POTORSCY TSB BARCZEW 2 44 16
33 87 POL19810426 MORAJKO Jacek MRÓZ CONTINENTAL 2 44 16
34 44 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek DHL AUTHOR 2 44 16
35 66 POL19770223 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 44 16
36 11 POL19890209*#KASPERKIEWICZ Piotr KTK KALISZ 2 44 16
37 70 POL19880303* ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE 2 44 16
38 16 POL19841220 SZNITKO Adam LEGIA FELT 2 44 16
39 64 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 44 16
40 90 POL19840619 TACIAK Mateusz MRÓZ CONTINENTAL 2 44 16
41 36 POL19890827* MARZEC Tomasz KELLYS CARTUSIA KARTUZY 2 44 16
42 79 LTU19880907* KAUPAS Gediminas TEAM PIEMONTE LITWA 2 44 16
43 83 POL19890322* SZCZEPANIAK Paweł LKS POM STRZELCE KRAJEŃSK 2 44 16
44 71 POL19840503 ZIELIŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 2 44 16
45 69 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 44 16
46 93 POL19860412 CIEŚLIK Paweł MRÓZ CONTINENTAL 2 44 16
47 42 POL19830218 DETKO Artur DHL AUTHOR 2 44 16
48 41 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz DHL AUTHOR 2 44 16
49 59 POL19860209 KRYSMAN Piotr DHL AUTHOR 2 44 16
50 47 POL19840729 WALCZAK Damian DHL AUTHOR 2 44 16
51 31 POL19890226* SYROJĆ Radosław REPREZ. WOJSKA POLSKIEGO 2 44 16
52 39 POL19670116 ROMANIK Radosław DHL AUTHOR 2 44 16
53 40 POL19850718 KOMAR Mateusz DHL AUTHOR 2 44 16
54 86 POL19830127 JANIACZYK Błażej MRÓZ CONTINENTAL 2 44 16
55 14 POL19890110*#RATAJCZYK Patryk KTK KALISZ 2 44 16
56 3 POL19891128*#ANTKOWIAK Piotr KLTC KONIN 2 44 16
57 75 LTU19880313* MOCKUS Algidras TEAM PIEMONTE LITWA 2 44 16
58 28 POL19900621* WOŻNICKI Mariusz REPREZ. WOJSKA POLSKIEGO 2 44 16
59 30 POL19870322* KRUPIŃSKI Tomasz REPREZ. WOJSKA POLSKIEGO 2 44 16
60 34 POL19900620* WAWRZYŃSKI Daniel KELLYS CARTUSIA KARTUZY 2 45 54
61 15 POL19900929*#ROSŁANIEC Marcin KTK KALISZ 2 46 25
62 29 POL19880708* PAŚKO Dawid REPREZ. WOJSKA POLSKIEGO 2 48 0
63 94 POL19800109 MRÓZ Mateusz MRÓZ CONTINENTAL 2 49 9
l
Klasyfikacja generalna po III etapie:
1 63 POL19820510 BODNAR Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 7 3 56 2 68 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 7 4 10 0 0 14 3 60 POL19830527 HALEJAK Wojciech DHL AUTHOR 7 4 13 0 0 17 4 43 POL19750708 RADOSZ Robert DHL AUTHOR 7 4 20 0 0 24 1 5 11 POL19890209*#KASPERKIEWICZ Piotr KTK KALISZ 7 4 40 0 0 44 6 86 POL19830127 JANIACZYK Błażej MRÓZ CONTINENTAL 7 4 41 0 0 45 7 90 POL19840619 TACIAK Mateusz MRÓZ CONTINENTAL 7 4 42 0 0 46 8 44 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek DHL AUTHOR 7 4 44 0 0 48 9 26 POL19870202* KRAJEWSKI Piotr LEGIA FELT 7 4 54 0 0 58 5 10 64 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 7 4 59 0 1 3 11 33 POL19900917* GRADEK Kamil KELLYS CARTUSIA KARTUZY 7 5 11 0 1 15 12 65 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 7 5 15 0 1 19 13 7 POL19881229*#GENSCH Sebastian KLTC KONIN 7 5 26 0 1 30 14 69 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 7 5 41 0 1 45 15 18 POL19790609 CICHOSZ Marek LEGIA FELT 7 6 7 0 2 11 16 87 POL19810426 MORAJKO Jacek MRÓZ CONTINENTAL 7 6 8 0 2 12 17 24 POL19870127* REPIŃSKI Tomasz LEGIA FELT 7 6 14 0 2 18 18 22 POL19881014* CHARUCKI Paweł LEGIA FELT 7 6 15 0 2 19 19 41 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz DHL AUTHOR 7 6 23 0 2 27 20 31 POL19890226* SYROJĆ Radosław REPREZ. WOJSKA POLSKIEGO 7 6 32 0 2 36 21 73 LTU19880130* NAVARDAUSKAS Ramunas TEAM PIEMONTE LITWA 7 6 33 0 2 37 22 66 POL19770223 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 7 6 34 0 2 38 23 42 POL19830218 DETKO Artur DHL AUTHOR 7 6 34 0 2 38 24 47 POL19840729 WALCZAK Damian DHL AUTHOR 7 6 40 0 2 44 25 96 GER19800305 FROMM Florian RSV 1895 PASSAV 7 6 45 0 2 49 26 12 POL19900208*#SÓJKA Kornel KTK KALISZ 7 6 59 0 3 3 27 35 POL19890508* WYLĘGAŁA Dawid KELLYS CARTUSIA KARTUZY 7 7 12 0 3 16 28 70 POL19880303* ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE 7 7 13 0 3 17 29 79 LTU19880907* KAUPAS Gediminas TEAM PIEMONTE LITWA 7 7 14 0 3 18 30 20 POL19880608* URBANOWSKI Marcin LEGIA FELT 7 7 16 0 3 20 31 14 POL19890110*#RATAJCZYK Patryk KTK KALISZ 7 7 22 0 3 26 32 62 POL19850914 JASIŃSKI Marcin LUKS POTORSCY TSB BARCZEW 7 7 41 0 3 45 33 1 POL19750830 JEŻOWSKI Krzysztof CCC POLSAT POLKOWICE 7 7 46 0 3 50 10 34 85 POL19810510 WITECKI Mariusz MRÓZ CONTINENTAL 7 8 6 0 4 10 35 36 POL19890827* MARZEC Tomasz KELLYS CARTUSIA KARTUZY 7 8 10 0 4 14 36 16 POL19841220 SZNITKO Adam LEGIA FELT 7 8 15 0 4 19 37 74 LTU19850201 SIMAS Kondratas TEAM PIEMONTE LITWA 7 8 18 0 4 22 38 95 POL19900403* OSIECKI Łukasz RSV 1895 PASSAV 7 8 20 0 4 24 39 92 POL19820603 DYBEL Wojciech MRÓZ CONTINENTAL 7 8 22 0 4 26 40 71 POL19840503 ZIELIŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 7 8 22 0 4 26 41 46 POL19810622 RUDNICKI Dariusz DHL AUTHOR 7 8 33 0 4 37 42 97 POL19770918 KOHUT Sławomir WELTOUR KATOWICE 7 8 36 0 4 40 43 72 POL19771223 WADECKI Adam TEAM UTENSILNORD 7 8 37 0 4 41 6 44 32 POL19891022* CZAJKOWSKI Mateusz KELLYS CARTUSIA KARTUZY 7 8 57 0 5 1 45 39 POL19670116 ROMANIK Radosław DHL AUTHOR 7 9 1 0 5 5 46 30 POL19870322* KRUPIŃSKI Tomasz REPREZ. WOJSKA POLSKIEGO 7 9 3 0 5 7 47 17 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA FELT 7 9 3 0 5 7 48 93 POL19860412 CIEŚLIK Paweł MRÓZ CONTINENTAL 7 9 8 0 5 12 49 80 LTU19880408* JUODVALKIS Egidijus TEAM PIEMONTE LITWA 7 9 13 0 5 17 50 28 POL19900621* WOŻNICKI Mariusz REPREZ. WOJSKA POLSKIEGO 7 9 17 0 5 21 1 51 75 LTU19880313* MOCKUS Algidras TEAM PIEMONTE LITWA 7 9 22 0 5 26 52 40 POL19850718 KOMAR Mateusz DHL AUTHOR 7 9 30 0 5 34 53 19 POL19880124* JANISZEWSKI Sylwester LEGIA FELT 7 9 39 0 5 43 54 59 POL19860209 KRYSMAN Piotr DHL AUTHOR 7 10 18 0 6 22 2 55 15 POL19900929*#ROSŁANIEC Marcin KTK KALISZ 7 10 55 0 6 59 56 38 POL19860503 KACZMARSKI Wojciech LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP. 7 11 4 0 7 8 57 6 POL19900629*#CHATŁAS Piotr KLTC KONIN 7 11 10 0 7 14 58 3 POL19891128*#ANTKOWIAK Piotr KLTC KONIN 7 11 13 0 7 17 59 29 POL19880708* PAŚKO Dawid REPREZ. WOJSKA POLSKIEGO 7 11 25 0 7 29 3 60 10 POL19900919*#RAJKOWSKI Bartosz KLTC KONIN 7 11 44 0 7 48 61 83 POL19890322* SZCZEPANIAK Paweł LKS POM STRZELCE KRAJEŃSK 7 12 10 0 8 14 62 34 POL19900620* WAWRZYŃSKI Daniel KELLYS CARTUSIA KARTUZY 7 12 12 0 8 16 63 94 POL19800109 MRÓZ Mateusz MRÓZ CONTINENTAL 7 13 9 0 9 13 8