mtc-mogilno1Wyniki II Memoriału im. Jana Wichłacza – Otwarcie sezonu Masters 2009

Organizator: MTC Mogilno, PTC Poznań

Trasa okrężna: Padniewko-Wieniec-Niestronno-Józefowo-Palędzie Kościelne-Padniewo-Padniewko

19 kwietnia 2009r

Kategoria – MASTERS 0

Długość trasy: 4 okrążenia – 68 km Średnia zwycięzcy: 42,1  km/h

M-ce Numer Kod UCI Imię Nazwisko Nazwa klubu

1 7 19800509 OLEJNIK Michał Bydgoszcz 1:37:12
2 12 19821007 ŁAMEK Jakub LKK Ziemia Lubawska
3 197 19881230 WUJCZAK Bartosz TGV Team Kościan
4 191 19890822 NOWAK Marcin Nowa Sól
5 14 19890310 OKOŃSKI Michał Głogów
6 8 19850510 SZWEDA Cyryl Złotów
7 6 19821215 BĄCZKOWSKI Michał Bydgoszcz
8 10 19851025 JAŚKIEWICZ Marcin Mogilno
9 11 19830514 KISZKA Robert PTC Poznań
10 192 19900421 ROMAŃSKI Tomasz Gniezno
11 4 19830216 WICHŁACZ Maciej MTC Mogilno
12 5 19850423 SKÓRA Maciej Bydgoszcz
13 1 19850503 MAJCHRZAK Michał TGV Team Kościan
14 200 19800909 MAROSZ Dawid Gniezno
15 9 19910422 SZYMAŃSKI Szymon Żnin
16 183 19931012 LEWANDOWSKI Mateusz EMEDEK Bydgoszcz
17 196 19800605 GARCZAREK Mikołaj Granowo
18 3 19880608 ŻMUDZIN Robert TGV Team Kościan
19 193 19911114 ZAGÓL Adrian Bydgoszcz
20 193 19831021 LEWICKI Łukasz Brodnica
21 198 19870912 JANIK Rafał TGV Team Kościan
wyc. 13 19821015 KOZAL Artur Zduny
wyc. 194 19831215 RAKOWSKI Michał Brodnica
wyc. 195 19810210 MICHALAK Krystian Kozłowo
Do wyścigu zgłoszono 24 zawodników
Wystartowało 24 zawodników
Wyścig ukończyło 21 zawodników
Komisja Sędziowska

p
Kategoria – MASTERS I

Długość trasy: 4 okrążenia – 68 km Średnia zwycięzcy: 42,1 km/h

M-ce Numer Kod UCI Imię Nazwisko Nazwa klubu

1 45 19791207 KUBACIK Rafał TGV Team Kościan 1:37:12
2 34 19710224 JACH Adrian Vitesse Bergamont BikeWord.pl Szczecin
3 21 19781104 MAJ Kamil Lublin niezrzeszony
4 190 19740330 ANDRZEJEWSKI Piotr Komorniki
5 189 19710821 STRZECKI Piotr KS Flota Gdynia
6 187 19770920 STUPAŁA Rafał CTC Częstochowa
7 23 19711105 ŚLEDZIONA Andrzej KS Scout Czestochowa
8 42 19750409 TYMIŃSKI Jacek Starogard Gdański
9 39 19770416 PAWŁOWSKI Roman Świecie n/Wisłą
10 33 19711229 HRYCYK Tomasz Vitesse Bergamont BikeWord.pl Szczecin
11 27 19720205 KNAP Arkadiusz Team Piła
12 24 19750623 PYTLAK Grzegorz Polkowice
13 17 19760325 JASKIEWICZ Sławomir Team Talvia Szklarska Poreba
14 38 19791127 NASKRĘT Filip TGV Team Kościan
15 185 19701118 JASKULSKI Radosław Gniezno
16 29 19750929 RUTKOWSKI Andrzej Łasin
17 30 19761027 CZUCHROWSKI Michał UKS Jedynka Limaro Kórnik
18 32 19780830 BOROWSKI Adam Inowrocław
19 186 19760710 POPŁAWSKI Arkadiusz Brodnica
20 41 19700409 MACIĄG Robert Krosno Odrzańskie
21 37 19751122 OKUPNIK Adam KTC Koło
22 44 19780615 KANIEWSKI Jacek Lubań
23 35 19711121 PULUT Krzysztof KS Elektro-BVD Bodo Szczecin
24 31 19790205 ŁABĘDŹ Tomasz Wałbrzych
25 188 19711023 BIAŁOBRZESKI Marcin KS Flota Gdynia
26 36 19760518 FAUSEK Marcin TTC Toruń
27 40 19710911 DROŻDŻEWSKI Paweł Bydgoszcz
28 28 19770602 PYTANOWSKI Piotr Team Piła
29 43 19790512 WOJDA Mirosław KTC Kooszalin
30 20 19720526 GOGOLIN Zbigniew Toruń
wyc. 18 19701110 GAŁEK Damian Jelenia Góra
wyc. 19 19770216 WIATRAK Rafał LZS Milicz
wyc. 26 19700420 OCHOCKI Olgierd Team Piła
Do wyścigu zgłoszono 33 zawodników
Wystartowało 33 zawodników
Wyścig ukończyło 30 zawodników
Komisja Sędziowska

Kategoria – MASTERS II

Długość trasy: 4 okrążenia – 68 km Średnia zwycięzcy: 41,8 km/h

M-ce Numer Kod UCI Imię Nazwisko Nazwa klubu

1 54 19691107 PAWŁOWSKI Mariusz Dzierżoniów LKS Ogniwo Bomex 1:37:48
2 56 19660428 PAWŁOWSKI Piotr Ślęza Sobótka
3 61 19680423 HORDECKI Robert LKS Baszta Goleczewo
4 48 19680923 KOSMATKA Krzysztof KS Kameleon Piła
5 63 19670302 BRUNKE Leszek DK Notus Gdynia
6 65 19610413 BLADOWSKI Roman KS LECHIA Gdańsk
7 62 19600402 SPŁAWSKI Artur Poznań
8 46 19681029 FOREMSKI Sławomir TTC Toruń
9 67 19600820 MAKOWSKI Damian Ruda Śląska
10 53 19661221 ZDRODOWSKI Kazimierz LZS Wąbrzeźno
11 49 19610701 GROSZ Zbigniew TTC Turek
12 66 19670821 ADAMSKI Robert Luboń
13 64 19680115 KOŁOMAŃSKI Jarosław DK Notus Gdynia
14 57 19670331 PAWŁOWSKI Arkadiusz ROCKWOOD team Zielona Góra
15 59 19600113 KURKIEWICZ Bogdan ROCKWOOD team Zielona Góra
16 50 19611231 BUTRA Roman Bike stacja Zgorzelec
17 69 19600304 BOREK Kazimierz STS Skarżysko
18 60 19660913 GIEREGOWSKI Piotr ROCKWOOD team Zielona Góra
19 47 19680804 RÓŻNOWSKI Dariusz Inowrocław
Do wyścigu zgłoszono 19 zawodników
Wystartowało 19 zawodników
Wyścig ukończyło 19 zawodników
Komisja Sędziowska

Kategoria – MASTERS III

Długość trasy: 4 okrążenia – 68 km Średnia zwycięzcy: 41,6 km/h

M-ce Numer Kod UCI Imię Nazwisko Nazwa klubu

1 96 19540108 PYZIKOWSKI Cezary Lubelski Klub Kolarski 1:38:06
2 122 19500923 SZAJ Romuald PTC Poznań
3 92 19520709 KOWALCZYK Edward MTC Mogilno
4 88 19551105 RAZOWSKI Stanisław Szklarska Poręba
5 110 19530624 KWIATKOWSKI Jan KS Włókniarz Łódź
6 114 19550421 LENKOWSKI Krzysztof Wrocław
7 95 19571005 KALINOWSKI Zdzisław ZZKOL Choszczno
8 86 19530620 JUNAK Zbigniew Choszczno
9 94 19560908 OPOKA Zenon Ryckie Tow. Cyklistów
10 108 19581230 NOWAK Eugeniusz Witaminka Zary
11 97 19570527 RATAJCZYK Piotr AUTO SERWIS Kalin
12 111 19561103 JAGIEŁA Jerzy Niezrzeszony Łódź
13 113 19551122 JAKUĆ Leszek KS SCOUT Częstochowa
14 93 19570304 COP Stanisław TTC Toruń
15 87 19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar Podgórzyn
16 105 19541227 RYCHTER Wiesław Elbląg
17 99 19540416 KOZŁOWSKI Jan Turek
18 103 19590916 MĄDRY Grzegorz MTC Mogilno
19 117 19530720 JAGIELSKI Henryk Prudnik
20 112 19510930 GIERACZ Marek CTC Częstochowa
21 98 19540302 ŚMIECHOWSKI Jan TTC Toruń
22 106 19530719 MOLFA Marek KS LECHIA Gdańsk
23 91 19511006 RUCIŃSKI Marek MTC Mogilno
24 89 19560418 SOBCZYŃSKI Franciszek Nowy Dwór Gdański
25 115 19580411 KOMISARUK Lesław Wrocław
26 104 19530302 CZYŻNIEWSKI Włodzimierz TTC Toruń
27 107 19550412 WARACH Sławomir Bełchatów
28 109 19521011 BORUSIEWICZ Ryszard KTC Koszalin
29 100 19530205 CZUK Marek TTC Toruń
Do wyścigu zgłoszono 29 zawodników
Wystartowało 29 zawodników
Wyścig ukończyło 29 zawodników
Komisja Sędziowska

Kategoria – MASTERS IV

Długość trasy: 3 okrążenia – 51 km Średnia zwycięzcy: 35,5 km/h

M-ce Numer KOD UCI NazwiskoImię Nazwa klubu Czas

1 145 19490121 SZCZĘSNY Zbigniew Sobótka 1:26:34
2 142 19460821 BIELSKI Zbigniew LECHIA Gdańsk
3 137 19430621 SZYMAŃSKI Wielisław Wrocław
4 144 19430119 GRABOWSKI Edmund KS Lechia Gdańsk
5 133 19470920 TRAMŚ Grzegorz AUTHOR Panorama W-wa
6 134 19451111 POTYLICKI Zbigniew Bogucki TEAM
7 151 19480712 CHUDYKOWSKI Ryszard TTC Toruń
8 131 19470617 LASCIOLI Edward Szklarska Poręba
9 138 19410204 CHUDOBSKI Tadeusz Wrocław
10 140 19480119 GŁOWACKI Wiesław MTC Mogilno
11 155 19450228 BAZYLIŃSKI Antoni KTC Koszalin
12 153 19420819 ZAGDAŃSKI Tadeusz LKS Stargard Szczeciński
13 146 19480724 PLUTO Eugeniusz KS Lechia Gdańsk
14 149 19451014 KUBIAK Tadeusz K.R. Łobez
15 136 19440622 KAZIMIERCZAK Jan PTC Poznań
16 141 19440629 JESIONOWSKI Stefan Auto Watin Jelonek
17 147 19440715 BARTKOWIAK Bogdan PTC Poznań
18 135 19480614 JANCZEWSKI Edward TC Chrobry Głogów
19 132 19410807 DITTRICH Lesław LZS Szubin
20 148 19460702 HOFFMAN Jakub TTC Toruń
21 143 19421111 IWANCZENKO Ryszard Legnica
22 152 19410408 WEŁNIAK Wit Pogoń Mogilno
wyc. 139 19410416 PATERKA Stanisław TC Chrobry-Felt Głogów
wyc. 154 WOJCIECHOWSKI Zbigniew Pakość
Do wyścigu zgłoszono 24 zawodników
Wystartowało 24 zawodników
Wyścig ukończyło 22 zawodników
Komisja Sędziowska

Kategoria – MASTERS V

Długość trasy: 2 okrążenia – 34 km Średnia zwycięzcy: 35 km/h

M-ce Numer KOD UCI NazwiskoImię Nazwa klubu Czas

1 177 19391101 BŁASZCZYK Eugeniusz K.T.C. Koszalin 58:22
2 180 19390523 SOWA Tadeusz LKS Stargard Szczeciński
3 178 19360213 KRZYŻANOWSKI Wojciech Gdańsk
4 179 19370613 ŁOŚ Włodzimierz KS Remo Author Głowno
5 174 19361013 LUDWICZAK Jan TC CHROBRY Głogów
6 173 19360101 JAŃCZEWSKI Jan Lublin
7 172 19390405 GRABOWSKI Stanisław Sokół Serock
8 175 19340828 FERKALUK Tadeusz Złotoryja
9 176 K MENDAK Kamila Poznań
Do wyścigu zgłoszono 9 zawodników
Wystartowało 9 zawodników
Wyścig ukończyło 9 zawodników
Komisja Sędziowska