Wyniki Astel Gold Race, 19.04.2009, dystans 256,7 km

1 Sergei Ivanov (Rus) Team Katusha                             6.38.31 (38.814 km/h)
2 Karsten Kroon (Ned) Team Saxo Bank                                              
3 Robert Gesink (Ned) Rabobank                                                0.08
4 Philippe Gilbert (Bel) Silence-Lotto                                            
5 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.                                            
6 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Saxo Bank                                          
7 Simon Gerrans (Aus) Cervelo Test Team                                           
8 Nick Nuyens (Bel) Rabobank                                                      
9 Christian Pfannberger (Aut) Team Katusha                                        
10 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank                                              
11 Christian Knees (Ger) Team Milram                                              
12 Benoît Vaugrenard (Fra) Française Des Jeux                                     
13 Jerôme Pineau (Fra) Quick Step                                                 
14 Samuel Sanchez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         
15 Michael Albasini (Swi) Team Columbia - Highroad                                
16 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo Bank                                            
17 Michele Scarponi (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli         
18 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas                                                 
19 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                                                 
20 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank                                            
21 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d'Epargne                                      
22 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team                          0.26
23 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale                                       
24 Sylvain Chavanel (Fra) Quick Step                                              
25 Maxime Monfort (Bel) Team Columbia - Highroad                              0.36
26 Peter Velits (Svk) Team Milram                                                 
27 Johan Van Summeren (Bel) Silence-Lotto                                     0.57
28 Jelle Vanendert (Bel) Silence-Lotto                                        1.06
29 Carlos Barredo (Spa) Quick Step                                                
30 Thomas Dekker (Ned) Silence-Lotto                                          1.29
31 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank                                        2.26
32 Paul Martens (Ger) Rabobank                                                    
33 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team                             
34 Chris-Anker Sörensen (Den) Team Saxo Bank                                      
35 Ryder Hesjedal (Can) Garmin - Slipstream                                   2.38
36 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha                                           2.45
37 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator                      2.52
38 Carlos Sastre (Spa) Cervelo Test Team                                      2.56
39 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - N.G.C.                                        
40 Enrico Gasparotto (Ita) Lampre - N.G.C.                                        
41 Jurgen Vandenbroeck (Bel) Silence-Lotto                                    3.09
42 Davide Rebellin (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli          
43 Joaquin Rodriguez (Spa) Caisse d'Epargne                                       
44 Ben Hermans (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator                           4.30
45 Dimitri Muravyev (Kaz) Astana                                                  
46 David De La Fuente (Ita) Fuji-Servetto                                         
47 Gerben Löwik (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team                                
48 Gorazd Stangelj (Slo) Liquigas                                                 
49 Geert Verheyen (Bel) Landbouwkrediet - Colnago                                 
50 Matthieu Sprick (Fra) BBox Bouygues Telecom                                    
51 Fredrik Kessiakoff (Swe) Fuji-Servetto                                         
52 Manuele Mori (Ita) Lampre - N.G.C.                                             
53 Linus Gerdemann (Ger) Team Milram                                              
54 Francesco Ginanni (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli        
55 Dario Cataldo (Ita) Quick Step                                                 
56 Ben Swift (GBr) Team Katusha                                                   
57 Waele Bert De (Bel) Landbouwkrediet - Colnago                                  
58 Amaël Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne                                
59 Inigo Landaluze (Spa) Euskaltel-Euskadi                                        
60 Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux                                           
61 Edward King (USA) Cervelo Test Team                                            
62 Craig Lewis (USA) Team Columbia - Highroad                                     
63 Bram Tankink (Ned) Rabobank                                                    
64 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team                           
65 Oscar Freire (Spa) Rabobank                                                4.48
66 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team                               
67 Cadel Evans (Aus) Silence-Lotto                                                
68 Fabian Wegmann (Ger) Team Milram                                               
69 Francesco Reda (Ita) Quick Step                                                
70 Assan Bazayev (Kaz) Astana                                                     
71 Michael Rogers (Aus) Team Columbia - Highroad                                  
72 Dries Devenyns (Bel) Quick Step                                                
73 Allan Davis (Aus) Quick Step                                               5.23
74 Staf Scheirlinckx (Bel) Silence-Lotto                                          
75 Marcus Burghardt (Ger) Team Columbia - Highroad                            6.02
76 Leonardo Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne                               
77 Joan Horrach (Spa) Team Katusha                                                
78 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad                                   
79 Alan Pérez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                             
80 Thierry Hupond (Fra) Skil-Shimano                                              
81 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne                              
82 Philip Deignan (Irl) Cervelo Test Team                                         
83 Inaki Isasi (Spa) Euskaltel-Euskadi                                            
84 Bert Scheirlinckx (Bel) Landbouwkrediet - Colnago                              
85 Ricardo Van Der Velde (Ned) Garmin - Slipstream                                
86 Kort Koen De (Ned) Skil-Shimano                                                
87 Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux                                     
88 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale                                          
89 Martijn Maaskant (Ned) Garmin - Slipstream                                     
90 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team                              
91 Sergey Klimov (Rus) Team Katusha                                               
92 Alexandr Dyachenko (Kaz) Astana                                                
93 Renaud Dion (Fra) AG2R La Mondiale                                             
94 Frederik Willems (Bel) Liquigas                                                
95 Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale                                       
96 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram                                          
97 Serge Pauwels (Bel) Cervelo Test Team                                          
98 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas                                                
99 Tony Martin (Ger) Team Columbia - Highroad                                     
100 Alexandre Botcharov (Rus) Team Katusha                                    9.10
101 Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux                                        
102 Sébastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet - Colnago                            
103 Floris Goesinnen (Ned) Skil-Shimano                                       9.34
104 Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne                                         
105 Pieter Weening (Ned) Rabobank                                                 
106 Bingen Fernandez (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne                            
107 Luca Solari (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli             
108 Brian Bach Vandborg (Den) Liquigas                                            
109 Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux                                   9.42
110 Reinier Honig (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team                          9.47
111 Olivier Bonnaire (Fra) BBox Bouygues Telecom                             10.38
112 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d'Epargne                                   13.52
113 Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto                                           
114 Kristof Vandewalle (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator                       
115 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team                                
116 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas                                                 
117 Dominique Rollin (Can) Cervelo Test Team                                      
118 Adi Engels (Bel) Quick Step                                                   
119 Mauro Santambrogio (Ita) Lampre - N.G.C.                                      
120 Daniele Righi (Ita) Lampre - N.G.C.                                           
121 Rui Costa (Por) Caisse d'Epargne                                              
122 Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom                                   
123 Anthony Roux (Fra) Française Des Jeux                                         
DNF Matteo Bono (Ita) Lampre - N.G.C.                                             
DNF Marco Bandiera (Ita) Lampre - N.G.C.                                          
DNF Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale                                          
DNF Alexandre Pliuschin (Mda) AG2R La Mondiale                                    
DNF Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                                      
DNF Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale                                          
DNF Jesús Hernández (Spa) Astana                                                  
DNF Berik Kupeshov (Kaz) Astana                                                   
DNF Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana                                                  
DNF Benjamin Noval (Spa) Astana                                                   
DNF Steve Chainel (Fra) BBox Bouygues Telecom                                     
DNF Julien Belgy (Fra) BBox Bouygues Telecom                                      
DNF Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom                                    
DNF Laurent Lefevre (Fra) BBox Bouygues Telecom                                   
DNF Evgeny Sokolov (Rus) BBox Bouygues Telecom                                    
DNF Vasil Kiryenka (Blr) Caisse d'Epargne                                         
DNF Oscar Pereiro (Spa) Caisse d'Epargne                                          
DNF Rigoberto Uran (Col) Caisse d'Epargne                                         
DNF Alexandre Usov (Blr) Cofidis, Le Credit En Ligne                              
DNF Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne                                
DNF Egoi Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         
DNF Juan José Oroz (Spa) Euskaltel-Euskadi                                        
DNF Ruben Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                           
DNF Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         
DNF Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux                                      
DNF Juanjo Cobo (Spa) Fuji-Servetto                                               
DNF Ermanno Capelli (Ita) Fuji-Servetto                                           
DNF Jesus Del Nero (Spa) Fuji-Servetto                                            
DNF Javier Megias (Spa) Fuji-Servetto                                             
DNF Jason Donald (USA) Garmin - Slipstream                                        
DNF Huub Duyn (Ned) Garmin - Slipstream                                           
DNF Daniel Martin (Irl) Garmin - Slipstream                                       
DNF Christian Meier (Can) Garmin - Slipstream                                     
DNF Thomas Peterson (USA) Garmin - Slipstream                                     
DNF Daniel Oss (Ita) Liquigas                                                     
DNF Stef Clement (Ned) Rabobank                                                   
DNF Joost Posthuma (Ned) Rabobank                                                 
DNF Mathew Lloyd (Aus) Silence-Lotto                                              
DNF Nikita Eskov (Rus) Team Katusha                                               
DNF Gerald Ciolek (Ger) Team Milram                                               
DNF Niki Terpstra (Ned) Team Milram                                               
DNF Peter Wrolich (Aut) Team Milram                                               
DNF Franck Schleck (Lux) Team Saxo Bank                                           
DNF Daniel Lloyd (GBr) Cervelo Test Team                                          
DNF Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team                                         
DNF Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet - Colnago                              
DNF Benjamin Gourgue (Bel) Landbouwkrediet - Colnago                              
DNF Martial Ricci Poggi (Fra) Landbouwkrediet - Colnago                           
DNF Koen Barbé (Bel) Landbouwkrediet - Colnago                                    
DNF Rubens Bertogliati (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli      
DNF Alessandro Bertolini (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli    
DNF Luis Angel Mate (Spa) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli         
DNF Jose Serpa (Col) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli              
DNF Roy Curvers (Ned) Skil-Shimano                                                
DNF Theo Eltink (Ned) Skil-Shimano                                                
DNF Steve Houanard (Fra) Skil-Shimano                                             
DNF Piet Rooijakkers (Ned) Skil-Shimano                                           
DNF Albert Timmer (Ned) Skil-Shimano                                              
DNF Jan Bakelants (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator                            
DNF Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator                             
DNF Gendt Thomas De (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator                          
DNF Geert Steurs (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator                             
DNF Sven Renders (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator