Wyniki IX Wielkanocnego Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Kłomnice, Rzerzęczyce, 11.04.09

Kategoria Elita i Orlik

(*) Kategoria Orlik
dystans 145,6km       przeciętna zwycięzcy 45,283km/h

 1 134 POL19830127 JANIACZYK     Błażej     MRÓZ CONTINENTAL TEAM        3 12 55
 2 122 POL19870222*KRAJEWSKI     Piotr      LEGIA FELT                   3 12 55
 3  81 LTU19851226 GEDIMINAS     Bogdanas   LITHUANIAN OLYMPIC CENTER    3 12 55
 4 129 POL19830203 SMOLEŃ        Tomasz     CCC POLSAT POLKOWICE         3 12 55
 5  69 POL19840729 WALCZAK       Damian     DHL AUTHOR                   3 12 55
 6  32 POL19900224*OWSIAN        Łukasz     TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 3 12 55
 7 106 POL19900421*POLUS         Piotr      ALKS STAL GRUDZI¤DZ OCETIX   3 12 55
 8  47 POL19890331*SZTOBRYN      Piotr      KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    3 12 55
 9  13 POL19900719*BULIK         Mieszko    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 12 55
10 102 POL19900919*RAJKOWSKI     Bartosz    KLTC KONIN                   3 12 55
11  96 POL19860427 BATEK         Dariusz    MTB-SILESIA RYBNIK           3 12 55
12  83 LTU19861222 MICE          Tomas      LITHUANIAN OLYMPIC CENTER    3 12 55
13  11 POL19901018*PIECHNIK      Dawid      TC CHROBRY FELT GłOGÓW       3 12 55
14   3 POL19900917*GRADEK        Kamil      KELLYS GKS CARTUSIA          3 12 55
15  15 POL19890802*PIŃCZUK       Damian     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 12 55
16  92 POL19880413*KOGUT         Arkadiusz  MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIE  3 12 55
17  18 POL19880212*CZAJKOWSKI    Konrad     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 12 55
18  14 POL19891101*MIELA         Damian     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 12 55
19 123 POL19880708*PAŚKO         Dawid      LEGIA FELT                   3 12 55
20   2 POL19900311*KONWA         Marek      TEAM UTELNISILNORD           3 12 55
21 105 POL19880613*KRYSZTOFIK    Tomasz     ALKS STAL GRUDZI¤DZ OCETIX   3 12 55
22 130 POL19840503 ZIELIŃSKI     Piotr      CCC POLSAT POLKOWICE         3 12 55
23 121 POL19900621*WOŹNICKI      Mariusz    LEGIA FELT                   3 12 55
24  65 POL19890101*RATAJCZYK     Patryk     KTK KALISZ                   3 12 55
27  10 POL19801026 JANUSZ        Kazimierz  TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 12 55
28  50 POL19881117*SKROBICH      Kajetan    KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    3 12 55
29 101 POL19900629*CHATŁAS       Piotr      KLTC KONIN                   3 12 55
30  63 POL19800929 ROSŁANIEC     Marcin     KTK KALISZ                   3 12 55
31  64 POL19800208 SÓJKA         Kornel     KTK KALISZ                   3 12 55
32  61 POL19890330*FIJAŁKOWSKI   RafaŁ      LKK LUKS SŁAWNO              3 12 55
33 120 POL19860618 MODZELEWSKI   Łukasz     LEGIA FELT                   3 12 55
34  54 POL19880513*PODLASKI      MichaŁ     KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    3 12 55
37  19 POL19870127*BUCZEK        Michał     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 12 55
38  95 POL19860201 STRZEDUŁA     Łukasz     MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIE  3 12 55
39 144 POL19770918 KOHUT         Sławomir   WELTOUR                      3 12 55
40 107 POL19890210*FRAŃCZUK      Adrian     ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX   3 12 55
41  35 POL19900808*KRZYWANIA     Paweł      TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 3 12 55
42  62 POL19890209*KASPERKIEWICZ Piotr      KTK KALISZ                   3 12 55
43  82 LTU19850201 SIMAS         Kondrotas  LITHUANIAN OLYMPIC CENTER    3 12 55
44  60 POL19820518 GIERCZAK      Przemysław LKK LUKS SŁAWNO              3 12 55
45   9 POL19900325*HANDZLIK      Wojciech   TC CHROBRY FELT GłOGÓW       3 12 55
47  48 POL19890520*TYPEK         Piotr      KS POGOă MOSTOSTAL PUŁAWY    3 12 55
48  36 POL19900107*MIGDOŁ        Kamil      WLUKK BRZEG NYSA             3 12 55
49  12 POL19900226*MROŻEK        Marcin     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 12 55
50  70 POL19720622 BARANOWSKI    Dariusz    DHL AUTHOR                   3 12 55
51  38 POL19900420*ZDUNEK        Piotr      MKS LEWART AGS LUBARTŕW      3 12 55
52  77 POL19670116 ROMANIK       Radosław   DHL AUTHOR                   3 12 55
53 128 POL19770223 LISOWICZ      Tomasz     CCC POLSAT POLKOWICE         3 13 16   0  0 21
54  72 POL19830527 HALEJAK       Wojciech   DHL AUTHOR                   3 13 16   0  0 21
55  74 POL19750708 RADOSZ        Robert     DHL AUTHOR                   3 13 16   0  0 21
56 138 POL19810510 WITECKI       Mariusz    MRÓZ CONTINENTAL TEAM        3 13 16   0  0 21
57 137 POL19840619 TACIAK        Mateusz    MRÓZ CONTINENTAL TEAM        3 13 16   0  0 21
58  52 POL19880408*WAWRZYŃSKI    Alan       KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    3 13 16   0  0 21
59 119 POL19870322*KRUPIŃSKI     Tomasz     LEGIA FELT                   3 13 16   0  0 21
60 136 POL19861209 OSIŃSKI       Piotr      MRÓZ CONTINENTAL TEAM        3 13 16   0  0 21
61  57 POL19871220*WOJDAL        Marcin     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     3 13 16   0  0 21
62  34 POL19890708*ŚMIGROWSKI    Kamil      TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 3 13 20   0  0 25
63  78 POL19850718 KOMAR         Mateusz    DHL AUTHOR                   3 13 44   0  0 49
64  75 POL19810508 RUTKIEWICZ    Marek      DHL AUTHOR                   3 13 50   0  0 55
65 133 POL19800109 MRÓZ          Mateusz    MRÓZ CONTINENTAL TEAM        3 14 11   0  1 16
66  20 POL19900129*KOZŁOWSKI     Marcin     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 14 55   0  2  0
67  33 POL19900804*BAJFUS        Marek      TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 3 14 55   0  2  0
68  89 POL19880115*OSOWSKI       Mateusz    MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIE  3 14 55   0  2  0
70 132 POL19820603 DYBEL         Wojciech   MRÓZ CONTINENTAL TEAM        3 16  8   0  3 13
72 118 POL19881014*CHARUCKI      Paweł      LEGIA FELT                   3 17 15   0  4 20
73   4 POL19890508*WYLĘGAŁA      Dawid      KELLYS GKS CARTUSIA          3 17 15   0  4 20
74 131 POL19880303*ZIELIŃSKI     Kamil      CCC POLSAT POLKOWICE         3 17 15   0  4 20
76  24 POL19840227 OLEŚ          Rafał      NIESTOWARZYSZONY SKAR˝YSKO K 3 17 23   0  4 28
78  90 POL19891010*KWIATKOWSKI   Mateusz    MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIE  3 17 28   0  4 33
79  99 POL19891011*DYGACZ        Tomasz     MTB-SILESIA RYBNIK           3 18  3   0  5  8
80 143 POL19880625*GRUBKA        Bartosz    WELTOUR                      3 18  3   0  5  8
81  73 POL19860209 KRYSMAN       Piotr      DHL AUTHOR                   3 18  3   0  5  8
82 125 POL19861231 DANIELSKI     Jakub      KS LECHIA PIECHOWICE         3 23 30   0 10 35
83  97 POL19801114 CEBULA        Szymon     MTB-SILESIA RYBNIK           3 23 30   0 10 35
84  94 POL19870422*KASZUBA       Marcin     MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIE  3 23 30   0 10 35
85  98 POL19880711*BARTKOWIAK    PaweŁ      MTB-SILESIA RYBNIK           3 29 45   0 16 50
     5 POL19900620*WAWRZYŃSKI    Daniel     KELLYS GKS CARTUSIA            Dysk
   103 POL19830712 SUŁEK         Piotr      BO PLIGHT TEAM ŚWIDNICA        Dysk
   108 POL19890324*STĘPNIAK      Grzegorz   ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX     Dysk
   109 POL19890318*GŁOWACKI      Dawid      ALKS STAL GRUDZI¤DZ            Dysk

Kategoria Junior

dystans 91,0km       przeciętna zwycięzcy 43,826km/h

 1   2 POL19910524 WDOWIAK       Paweł      LKS BASZTA GOLCZEWO SMS ŚWID  2  4 35
 2  35 POL19910622 BARTKIEWICZ   Dorian     TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T  2  4 35
 3  48 POL19911007 FRANCZAK      Paweł      WLUKK BRZEG NYSA              2  4 35
 4 102 POL19920715 NOWAK         Mateusz    KTK KALISZ                    2  4 35
 5 101 POL19910809 MARCINIAK     Adrian     KTK KALISZ                    2  4 35
 6  33 POL19911207 WIŚNIEWSKI    Łukasz     TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T  2  4 35
 7  79 POL19910701 ZIELIŃSKI     Dawid      LKS OGNIWO BOXMET DZIER˝ONIŕ  2  4 35
 8 114 POL19910313 NOWACZEK      Mateusz    ALKS STAL GRUDZIĄDZ           2  4 35
 9  38 POL19920325 NOWATKOWSKI   Dawid      TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T  2  4 35
10  45 POL19910913 MAJDANIK      Mateusz    WLUKK BRZEG NYSA              2  4 35
11  58 POL19910327 MIGDOŃ        Wojciech   WLKS KRAKUS BBC CZAJA         2  4 35
12  26 POL19920229 ZATORSKI      Konrad     KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE      2  4 38   0  0  3
13  41 POL19920222 SACZUK        Marcin     TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T  2  4 45   0  0 10
14  23 POL19910326 FORNALSKI     Damian     UKS BUDOWLANKA LEGNICA        2  4 45   0  0 10
15  64 POL19920130 HABA          Grzegorz   KS POGOă MOSTOSTAL PUŁAWY     2  5 17   0  0 42
16  34 POL19910926 SOBIERAJ      Przemysław TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T  2  5 17   0  0 42
17   8 POL19920417 OBORSKI       Dominik    LKS BASZTA GOLCZEWO SMS ŚWID  2  5 17   0  0 42
18  62 POL19920918 KISTER        Paweł      KS POGOă MOSTOSTAL PUŁAWY     2  5 17   0  0 42
19 133 POL19911222 KOZIOŁ        Kacper     KS LECHIA PIECHOWICE          2  5 27   0  0 52
20  82 POL19921123 SKUPIŃSKI     Hubert     LKS STOMIL KALITA BEŁCHATŕW   2  5 27   0  0 52
21 122 POL19920719 NOWACKI       Łukasz     MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIE   2  5 27   0  0 52
22  25 POL19910620 DROZDOWSKI    Damian     KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE      2  5 27   0  0 52
23  81 POL19920228 KOTYLA        Damian     ULKS PAJĘCZNO                 2  5 27   0  0 52
24  19 POL19920312 FOLTYN        Jakub      LK UKS PSZCZYNA               2  5 44   0  1  9
25  84 POL19920604 MAKUCH        Tomasz     LSKK LITYăSKI FAZBUT BEŁCHAT  2  6 16   0  1 41
26  42 POL19920116 BIDERMAN      Mateusz    KKS GOSTYă                    2  6 16   0  1 41
27   1 POL19910315 JAMKA         Tomasz     TC CHROBRY FELT GŁOGŕW        2  6 16   0  1 41
27   7 POL19910807 JATCZAK       Patryk     TC CHROBRY FELT GŁOGŕW        2  6 16   0  1 41
27   9 POL19910620 ŻYŁKA         Tomasz     LKS BASZTA GOLCZEWO           2  6 16   0  1 41
27  12 POL19910525 TOMASZEWSKI   Konrad     DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC  2  6 16   0  1 41
27  13 POL19910213 ŚWIĄTEK       Radosław   DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC  2  6 16   0  1 41
27  29 POL19921108 DROBISZ       Seweryn    KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA         2  6 16   0  1 41
27  30 POL19910309 KRENCZYK      Grzegorz   KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA         2  6 16   0  1 41
27  31 POL19920730 DOMAGAŁA      Patryk     GRUPA KOLARSKA GLIWICE        2  6 16   0  1 41
27  37 POL19920811 MAZAN         Jakub      TKK PACIFIC SMS TORUă         2  6 16   0  1 41
27  39 POL19910121 GOŁAŚ         Marcin     TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T  2  6 16   0  1 41
27  40 POL19920312 POSKART       Damian     TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T  2  6 16   0  1 41
27  43 POL19910716 DUDZIAK       Adam       KKS GOSTYă                    2  6 16   0  1 41
27  53 POL19910203 KWAPICH       Adrian     WLUKK BRZEG NYSA              2  6 16   0  1 41
27  57 POL19911008 CZERNIAWSKI   Mateusz    UKS PODWILK                   2  6 16   0  1 41
27  61 POL19920411 ŚLIWA         Adrian     WLKS KRAKUS BBC CZAJA         2  6 16   0  1 41
27  70 POL19920215 GŁUSZAK       Dariusz    LKS AZALIA BRZŕZA KRŕLEWSKA   2  6 16   0  1 41
27  76 POL19910505 KACZAŁA       Adrian     GKS TARNOVIA TARNOWO PDG.     2  6 16   0  1 41
27  80 POL19910321 RANDAK        Adam       ULKS PAJ¨CZNO                 2  6 16   0  1 41
27  85 POL19920403 OKOŃ          Patryk     LSKK LITYăSKI FAZBUT BEŁCHAT  2  6 16   0  1 41
27  91 POL19920819 TOMKIEWICZ    Paweł     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      2  6 16   0  1 41
27  92 POL19910816 PRZETAKIEWICZ Michał     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      2  6 16   0  1 41
27  93 POL19920825 MICHALSKI     Karol      WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      2  6 16   0  1 41
27  94 POL19911025 JANICKI       Dawid      LKK START TOMASZŕW MAZ.       2  6 16   0  1 41
27  97 POL19911202 KACZMAREK     Krystian   KTK KALISZ                    2  6 16   0  1 41
27 106 POL19921129 TRACHTA       Tomasz     LKK START TOMASZŕW MAZ.       2  6 16   0  1 41
27 107 POL19911025 JANECKI       Dawid      LKK START TOMASZŕW MAZ.       2  6 16   0  1 41
27 119 POL19920315 JANIKOWSKI    Adam       WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI      2  6 16   0  1 41
27 120 POL19910623 GAJ           Patryk     WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI      2  6 16   0  1 41
27 121 POL19920420 PILIS         Bartosz    MGLKS BŁĘKITNI SOKPOL KOZIE   2  6 16   0  1 41
27 124 POL19920210 RYCHLIKOWSKI  Robert     LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR  2  6 16   0  1 41
27 126 POL19920327 PIKOS         Mateusz    LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR  2  6 16   0  1 41
27 127 POL19920222 GROCHULSKI    Damian     KLTC KONIN                    2  6 16   0  1 41
27 131 POL19920618 KUCZYŃSKI     Karol      CYKLO KLUB ZIEMIA RACIBORSKA  2  6 16   0  1 41
27 200 POL19910122 MIELNIK       Natali     LKS OGNIWO BOXMET DZIER˝ONIŕ  2  6 16   0  1 41
61 137 POL19911018 PALETA        Daniel     UKS SOKÓŁ KĘTY                2  6 16   0  1 41
62 112 POL19911229 KURCZAB       Piotr      BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA        2  6 16   0  1 41
63  60 POL19910803 ZIEMIANEK     Marcin     WLKS KRAKUS BBC CZAJA         2  6 16   0  1 41
64  67 POL19910713 MARTYNÓW      Kamil      LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B  2  6 16   0  1 41
65 105 POL19921124 SZULC         Damian     LKK START TOMASZŕW MAZ.       2  6 16   0  1 41
66  65 POL19910808 WRĘGA         Wojciech   KS POGOă MOSTOSTAL PUŁAWY     2  6 16   0  1 41
67  17 POL19920612 DEDERKO       Mateusz    TADPOL KOLEJARZ CZ¨STOCHOWA   2  6 16   0  1 41
68 108 POL19921122 RAJKOWSKI     Kacper     KLTC KONIN                    2  6 16   0  1 41
69 110 POL19910616 PODOLSKI      Mateusz    RMF-FM PEPSI MAX              2  6 16   0  1 41
70  18 POL19910823 BURAKOWSKI    Adrian     LK UKS PSZCZYNA               2  6 16   0  1 41
71  11 POL19920116 WARCHOŁ       Bartosz    SMS ŚWIDNICA                  2  6 16   0  1 41
72  99 POL19910911 TOMCZAK       Damian     KTK KALISZ                    2  6 16   0  1 41
73 117 POL19920116 SIENKIEWICZ   Karol      ALKS STAL GRUDZI¤DZ           2  6 16   0  1 41
74  63 POL19920413 MAREK         Przemysław KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY     2  6 16   0  1 41
75  36 POL19920505 JASIŃSKI      Łukasz     TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T  2  6 16   0  1 41
76  44 POL19910426 PSZCZOLARSKI  Wojciech   WLUKK BRZEG NYSA              2  6 16   0  1 41
77 128 POL19920403 KLEPACKI      Rafał      WLUKK BRZEG NYSA              2  6 16   0  1 41
78 100 POL19910521 LIS           Paweł      KTK KALISZ                    2  6 16   0  1 41
79  96 POL19920609 WOJCIECHOWSKI Piotr      KTK KALISZ                    2  6 16   0  1 41
80  24 POL19920131 DERCZYŃSKI    Mateusz    KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE      2  6 16   0  1 41
81  15 POL19921120 KURZAWSKI     Piotr      ZDUăSKOWOLSKIE TOW.CYKLISTŕW  2  6 16   0  1 41
82  88 POL19910506 BRZESZKIEWICZ Janusz     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      2  7  4   0  2 29
83   4 POL19920328 KISIŃSKI      Kamil      TC CHROBRY FELT GŁOGÓW        2  7  4   0  2 29
83  10 POL19910903 BŁASZCZYK     Amadeusz   LKS BASZTA GOLCZEWO           2  7  4   0  2 29
83  20 POL19920304 ZOK           Paweł      LK UKS PSZCZYNA               2  7  4   0  2 29
83  21 POL19920209 SOWA          Paweł.     KS AGROS ZAMOŚĆ               2  7  4   0  2 29
83  28 POL19921011 PRYMAKA       Adam       KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE      2  7  4   0  2 29
83  46 POL19920130 STAWIăSKI     Łukasz     WLUKK BRZEG NYSA              2  7  4   0  2 29
83  52 POL19910222 ZAGAJSKI      Damian     WLUKK BRZEG NYSA              2  7  4   0  2 29
83  54 POL19910511 GROCHOWSKI    Bartosz    LUKS ART-PRINT OLSZTYN        2  7  4   0  2 29
83  55 POL19910127 LEWANDOWSKI   Tomasz     LUKS ART-PRINT OLSZTYN        2  7  4   0  2 29
83  78 POL19920120 STANOWICZ     Maciej     LKS OGNIWO BOXMET DZIER˝ONIŕ  2  7  4   0  2 29
83  87 POL19920514 CHRZENSZCZYK  Patryk     LKS KLESZCZŕW                 2  7  4   0  2 29
83  95 POL19921006 PAWLACZYK     Andrzej    KTK KALISZ                    2  7  4   0  2 29
83  98 POL19920402 CZEKAŁA       Łukasz     KTK KALISZ                    2  7  4   0  2 29
83 111 POL19910322 PODRAZA       Krzysztof  BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA        2  7  4   0  2 29
83 118 POL19910201 WIERZBICKI    Patryk     ALKS STAL GRUDZI¤DZ           2  7  4   0  2 29
83 125 POL19920121 MAZUREK       RafaŁ      LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR  2  7  4   0  2 29
83 132 POL19920827 MICHNA        Krzysztof  CYKLO KLUB ZIEMIA RACIBORSKA  2  7  4   0  2 29
    14 POL19910113 GAŁCZYăSKI    Szymon     DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC    Aban
    16 POL19910721 MORYTKO       Marcin     GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M    Aban
    22 POL19920808 KRASOWSKI     Kamil      KS AGROS ZAMOŚĆ                 Aban
    27 POL19920107 BIELICKI      Mateusz    KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE        Aban
    56 POL19920403 RESZKA        Dawid      LUKS ART-PRINT OLSZTYN          Aban
    86 POL19921227 WŁOCH         Grzegorz   LKS KLESZCZŕW                   Aban
   103 POL19920727 BURCHACKI     Kacper     MLUKS VICTORIA JAROCIN          Aban
   104 POL19921212 SZYMAăSKI     Mateusz    LKK START TOMASZŕW MAZ.         Aban
.

Kategoria Junior Młodszy

dystans 54,6km       przeciętna zwycięzcy 40,419km/h

 1 107 POL19930209 KRYMSKI       Igor        KTK KALISZ                   1 21  3
 2  70 POL19940310 MICKIEWICZ    Tomasz      LKS OGNIWO BOXMET DZIER˝ONIŕ 1 21  3
 3  26 POL19940131 MARCINKOWSKI  Łukasz      KKS GOSTYă                   1 21  3
 4   4 POL19930108 FRANCZAK      Wojciech    LKS BASZTA GOLCZEWO          1 21  3
 5  41 POL19930910 OWSIAN        Arkadiusz   TKK PACIFIC SMS TORUă        1 21  3
 6 104 POL19930116 JUSZCZAK      Damian      KTK KALISZ                   1 21  3
 7  81 POL19930423 BRUDZIŃSKI    Dawid       LKKS GŕRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1 21  3
 8  88 POL19931110 KAMIŃSKI      Mateusz     KLTC KONIN                   1 21  3
 9  75 POL19930221 LASOTA        Damian      LKKS GŕRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1 21  3
10  77 POL19930212 ZAJĄC         Bartosz     LKKS GŕRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1 21  3
11  74 POL19941203 PYTKA         Jakub       LKKS GŕRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1 21  3
12  51 POL19941107 KLEPCZAREK    Miłosz      KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     1 21  3
13  63 POL19940924 GRABIS        Mateusz     GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC        1 21  3
14   2 POL19930121 SZUMALA       Maciej      DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 1 21  3
15  92 POL19940503 WIŚNIEWSKI    Grzegorz    MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN 1 21  3
16  27 POL19930404 SAMOL         Paweł       GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1 21  3
17  37 POL19930729 MROZEK        Mateusz     WLUKK BRZEG NYSA             1 21  3
18   3 POL19930820 GRZYBOWSKI    Bartłomiej  LKS BASZTA GOLCZEWO          1 21  3
20  33 POL19930901 PACAN         Patryk      KS SLAVIA RUDA ŚL¤SKA        1 21  3
21  16 POL19940719 JANOSZ        Leszek      LK UKS PSZCZYNA              1 21  3
22  50 POL19930608 WYSOCKI       Marek       KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     1 21  3
23 120 POL19940113 J¨DRZEJCZYK   Maksymilian LKK LUKS SŁAWNO              1 21  3
25  58 POL19930703 BIAŁEK        Tomasz      LSKK LITYăSKI FAZBUT BEŁCHAT 1 21  3
26  23 POL19931118 KOTT          Konrad      TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA  1 21  3
27  59 POL19940103 KACZMAREK     Mateusz.    LSKK LITYăSKI FAZBUT BEŁCHAT 1 21  3
28  62 POL19930615 WILK          Bartosz     GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC        1 21  3
30  83 POL19930223 SKIBA         Damian      KLTC KONIN                   1 21  3
31  24 POL19930629 GRONKIEWICZ   Kacper      TADPOL KOLEJARZ CZ¨STOCHOWA  1 21  3
32  91 POL19930907 TOMASZEWSKI   Dominik     MLKS WIELUŃ                  1 21  3
34  94 POL19930817 KOSTECKI      Patryk      MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN 1 21  3
35  48 POL19941211 GRUDZIEŃ      Daniel      KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     1 21  3
36  25 POL19930212 SWOJAK        Łukasz      KKS GOSTYă                   1 21  3
38  28 POL19930802 CIELEPAK      Marcin      GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1 21  3
39  30 POL19930404 SZCZYPIÓR     Krzysztof   GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1 21  3
40  53 POL19930619 OPASEWICZ     Adrian      KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     1 21  3
41  39 POL19930331 GRABARZ       Łukasz      KS AGROS ZAMOŚĆ              1 21  3
42 105 POL19930927 KACZMAREK     Jakub       KTK KALISZ                   1 21  3
43  22 POL19930715 ZEGADŁO       Kacper      GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 1 21  3
44  68 POL19930224 MAJOREK       Adam        LKS OGNIWO BOXMET DZIER˝ONIŕ 1 21  3
45 117 POL19940522 KOSZUR        Andrzej     LKS KLESZCZŕW                1 21  3
46  35 POL19930715 MAZEPA        Mateusz     WLUKK BRZEG NYSA             1 21  3
47 110 POL19940905 BARON         Michael     LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR 1 21  3
48  11 POL19940811 SZCZEPANOWSKI Bartłomiej  LK UKS PSZCZYNA              1 21  3
49 109 POL19930822 LATOŃ         Eryk        KTK KALISZ                   1 21  9   0  0  6
50  34 POL19930220 ŻABIŃSKI      Arkadiusz   GOODMAN ZATOR                1 21  9   0  0  6
51 108 POL19930416 KUROWSKI      Sebastian   KTK KALISZ                   1 21  9   0  0  6
52 112 POL19930313 SZAFARCZYK    Sebastian   MOSIR UKS 18 MYSŁOWICE       1 21  9   0  0  6
53  96 POL19931014 BORKOWSKI     Arkadiusz   MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN 1 21  9   0  0  6
54  32 POL19930811 KRZYSTECZKO   Daniel      GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1 21  9   0  0  6
55 114 POL19930219 ZIĘBA         Adrian      LKS KLESZCZŕW                1 21 14   0  0 11
56 106 POL19940301 KASPERKIEWICZ Przemysław  KTK KALISZ                   1 21 14   0  0 11
58  21 POL19930804 KOK           Dominik     GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 1 21 21   0  0 18
59  40 POL19930826 SZEWCZYK      Dawid       KS AGROS ZAMOŚĆ              1 21 21   0  0 18
60  15 POL19930123 KRÓL          Rafał       LK UKS PSZCZYNA              1 21 21   0  0 18
61  44 POL19931201 JAŁOWSKI      Piotr       KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     1 21 21   0  0 18
62  36 POL19940128 ŁAZAREWICZ    Marek       WLUKK BRZEG NYSA             1 21 21   0  0 18
63 100 POL19940409 MAMOŃSKI      Patryk      KTK KALISZ                   1 21 21   0  0 18
64  60 POL19930928 MATUSZCZYK    Adam        LSKK LITYăSKI FAZBUT BEŁCHAT 1 21 21   0  0 18
65  38 POL19930423 MALEC         Wojciech    WLUKK BRZEG NYSA             1 21 21   0  0 18
66  93 POL19930805 PISZCZEK      Kamil       MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN 1 21 21   0  0 18
67 115 POL19930301 PANASIUK      Mariusz     LKS KLESZCZŕW                1 21 21   0  0 18
68  73 POL19940212 KUSIAK        Krzysztof   LKS OGNIWO BOXMET DZIER˝ONIŕ 1 21 41   0  0 38
69  69 POL19930211 BORKOWSKI     Andrzej     LKS OGNIWO BOXMET DZIER˝ONIŕ 1 21 41   0  0 38
70  10 POL19940201 MAREK         Piotr       LKS TRASA ZIELONA GŕRA       1 21 41   0  0 38
71  64 POL19940715 STOSZ         Patryk      UKS STOBRAWA KLUCZBORK       1 21 41   0  0 38
72  57 POL19930121 MARKIEWICZ    Mikołaj     LKS STOMIL KALITA BEŁCHATŕW  1 21 41   0  0 38
73  46 POL19940329 KOSIăSKI      Piotr       KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     1 21 41   0  0 38
74  17 POL19940224 MAKOWSKI      Tomasz      UKS BUDOWLANKA LEGNICA       1 21 41   0  0 38
76  45 POL19940111 KOMOSA        Michał      KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     1 21 41   0  0 38
77  14 POL19940209 MOLITOR       Adam        LK UKS PSZCZYNA              1 21 41   0  0 38
78  71 POL19940916 PAWŁOWSKI     Rafał       LKS OGNIWO BOXMET DZIER˝ONIŕ 1 21 41   0  0 38
80  67 POL19940908 GRZEGORCZYK   Hubert      KS POGOă MOSTOSTAL PUŁAWY    1 21 41   0  0 38
81 116 POL19930218 WOLSKI        Piotr       LKS KLESZCZŕW                1 21 41   0  0 38
82   1 POL19941114 MOKRZAŃSKI    Krzysztof   ULKS COR NOWY SKOSZYN        1 21 41   0  0 38
.

Kategoria Młodzik

dystans 36,4km       przeciętna zwycięzcy 39,186km/h

 1 17 POL19950311 KRZYWDA       Patryk     KTK KALISZ                   0 55 44
 2  5 POL19950215 KONWA         Piotr      LKS TRASA ZIELONA GŕRA       1  1 29   0  5 45
 3  9 POL19950422 KASPERKIEWICZ Maciej     KTK KALISZ                   1  1 29   0  5 45
 4 37 POL19950512 SWOJAK        Przemysław KKS GOSTYă                   1  1 29   0  5 45
 5 66 POL19950907 JAJCZAK       Radosław   MLKS WIELUă                  1  1 29   0  5 45
 6 23 POL19950126 TRUDZIăSKI    Adam       GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1  1 29   0  5 45
 7 73 POL19950314 LIS           Tobiasz    LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR 1  1 29   0  5 45
 8 76 POL19951031 GAJERSKI      Adam       MOSIR UKS 18 MYSŁOWICE       1  1 29   0  5 45
 9 24 POL19950104 WIELOGÓRSKI   Filip      LUKS BŁĘKITNI PACYNA         1  1 29   0  5 45
10 72 POL19960803 WIŚNIEWSKI    Dariusz    MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN 1  1 29   0  5 45
11 62 POL19950214 RUMIK         Konrad     LKS STOMIL KALITA BEŁCHATŕW  1  1 29   0  5 45
12 36 POL19950707 KONIECZNY     Bartosz    KKS GOSTYă                   1  1 29   0  5 45
13 19 POL19961007 ŚLASKI        Kamil      KTK KALISZ                   1  1 29   0  5 45
14  8 POL19960401 CHODYŁA       Bartosz    KTK KALISZ                   1  1 29   0  5 45
15 43 POL19950518 BAJEW         Mikołaj    KS POGOă MOSTOSTAL PUŁAWY    1  1 29   0  5 45
16 34 POL19950101 KOBYLAŃSKI    Robert     WLUKK BRZEG NYSA             1  1 29   0  5 45
17  6 POL19951212 NAWROCKI      Mariusz    LKS TRASA ZIELONA GŕRA       1  1 29   0  5 45
18 74 POL19961118 JANISZEWSKI   Sławomir   LKS TOMEX ZIEMIA OPOLSKA PAR 1  1 29   0  5 45
19 49 POL19950917 BUGLA         Miłosz     UKS FENIKS RYDUŁTOWY         1  1 29   0  5 45
20 10 POL19951027 ROWICKI       Wojciech   KTK KALISZ                   1  1 29   0  5 45
21 57 POL19950202 KOWALSKI      Mateusz    LKKS GŕRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1  1 29   0  5 45
22 55 POL19951001 PODGÓRSKI     MiŁosz     LKKS GŕRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1  1 29   0  5 45
23 60 POL19950514 GŁOS          Rafał      MKS LEWART AGS LUBARTŕW      1  1 29   0  5 45
24 45 POL19950102 KACZKOWSKI    Adam       KS POGOă MOSTOSTAL PUŁAWY    1  1 29   0  5 45
25 39 POL19960424 WOLNY         Karol      KKS GOSTYă                   1  1 29   0  5 45
26 54 POL19950103 BIJAK         Marcin     GK ZAGĘBIE SOSNOWIEC        1  1 29   0  5 45
27  1 POL19950106 RYCHLICKI     Dominik    DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 1  1 29   0  5 45
28 48 POL19950806 BRACHMAN      Arkadiusz  LUKS FENIKS CZERNICA         1  1 29   0  5 45
29 56 POL19960305 PRZEWIĘDA     Paweł      LKKS GŕRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1  1 29   0  5 45
30 52 POL19961015 KWIATKOWSKI   Jakub      KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     1  1 29   0  5 45
31 14 POL19960125 ZALEŻNY       Paweł      KTK KALISZ                   1  1 29   0  5 45
32 44 POL19951022 WOJDASZKA     Krzysztof  KS POGOă MOSTOSTAL PUŁAWY    1  1 29   0  5 45
33 47 POL19950102 OPOLSKI       Karol      KS POGOă MOSTOSTAL PUŁAWY    1  1 29   0  5 45
34 68 POL19950904 W¨CLEWSKI     Marcin     MLKS WIELUă                  1  1 29   0  5 45
35 18 POL19960713 KASPERKIEWICZ Dawid      KTK KALISZ                   1  1 29   0  5 45
36 38 POL19950611 KLIMKOWSKI    Marcin     KKS GOSTYă                   1  1 29   0  5 45
37 46 POL19951127 FIRLEJ        Wojciech   KS POGOă MOSTOSTAL PUŁAWY    1  1 34   0  5 50
38  4 POL19950222 SOŁOWIEJ      Szymon     LKS TRASA ZIELONA GŕRA       1  1 34   0  5 50
39 61 POL19950710 KAZUBEK       Marek      MKS LEWART AGS LUBARTŕW      1  1 34   0  5 50
40 51 POL19960406 HUT           Adrian     KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     1  2  0   0  6 16
41 26 POL19960503 TY˝LIK        Bartłomiej TADPOL KOLEJARZ CZ¨STOCHOWA  1  2  0   0  6 16
42 29 POL19960512 STANISZEWSKI  Krzysztof  TADPOL KOLEJARZ CZ¨STOCHOWA  1  2  0   0  6 16
43  2 POL19951016 SIUDEK        Maciej     DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 1  2  0   0  6 16
44 50 POL19960225 WALA          Artur      UKS FENIKS RYDUŁTOWY         1  2  0   0  6 16
45 22 POL19950405 SZYMANOWICZ   Szymon     KOLSKIE TOW. CYKLISTŕW KOŁO  1  2  0   0  6 16
46 59 POL19960411 ADAMCZYK      Dawid      MKS LEWART AGS LUBARTŕW      1  2  0   0  6 16
   20 POL19950416 MURAWIEC      Zachary    KOLSKIE TOW. CYKLISTŕW KOŁO    Aban
   32 POL19950928 MAZEPA        Paweł      WLUKK BRZEG NYSA               Aban
   35 POL19950516 JASENIUK      Patryk     WLUKK BRZEG NYSA               Aban
   40 POL19950327 ROMANOWICZ    Nmarcin    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M   Aban
   63 POL19950710 TERKIEWICZ    Piotr      LKS STOMIL KALITA BEŁCHATŕW    Aban
   65 POL19950421 BANASZCZYK    Bartosz    LSKK LITYăSKI FAZBUT BEŁCHAT   Aban
   70 POL19950112 RYBAK         Arkadiusz  LKK START TOMASZŕW MAZ.        Aban
-

Kategoria MASTERS 1

 1 42 POL19781104 MAJ          Kamil     LKK LUBLIN
 2 25 POL19790928 MATUSIAK     Sylwester FIZJOTECH
 3 26 POL19770216 WIATRAK      Rafał     MILICZ
 4 17 POL19730422 GARCZAREK    Arkadiusz KLUB NIEWIDOMYCH RAZEM POZNA
 5  3 POL19740403 MAKOWSKI     Marcin    KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
 6 21 POL19790417 JAMRO        Paweł     BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA
 6 22 POL19730526 ROLSKI       Remigiusz BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA
 6 27 POL19740327 WRÓBEL       Wojciech  DANIELO.PL
 6 36 POL19760619 LECHOSZEST   Damian    NIESTOWARZYSZONY
 6 44 POL19770920 STUPAŁA      Rafał     CTC CZĘSTOCHOWA
 6 52 POL19720303 PYZIK        Paweł     SCOUT CZ¨STOCHOWA
 6 62 FIN19760608 FORSBY VILLE Antero    FINLANDIA
 6 63 POL19740215 ŁABĘDŹ       Tomasz    NIESTOWARZYSZONY
 6 70 POL19771028 KAPUSTA      Mariusz   CTC CZ¨STOCHOWA
15 46 POL19720715 SZYMBORSKI   Artur     NIESTOWARZYSZONY
   51 POL19711105 ŚLEDZIONA    Andrzej   SCOUT CZĘSTOCHOWA
-

Kategoria MASTERS 2

 1  8 POL19691126 FLAK        Dariusz   CTC CZ¨STOCHOWA
 2 63 POL19660428 PAWŁOWSKI   Piotr     NIESTOWARZYSZONY
 3 18 POL19660331 FREJOWSKI   Sławomir  MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN
 4 60 POL19600929 DELEŻYŃSKI  Waldemar  ŻYRARDOWSKIE TOW.CYKLISTŕW
 5 37 POL19650817 ZOK         Bogdan    SK SAFRATA BOHUMIN CZECHY
 6 23 POL19631229 SZCZYGIEŁ   Jacek     BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA
 6 29 POL19660324 JABŁOŃSKI   Robert    CTC CZĘSTOCHOWA
 6 33 POL19600703 BARTOLEWSKI Wojciech  SCOUT CZĘSTOCHOWA
 6 34 POL19600820 MAKOWSKI    Damian.   NIESTOWARZYSZONY
 6 48 POL19611231 BUTRA       Roman     ZGORZELEC
 6 55 POL19610701 GROSZ       Zbigniew  TTC TUREK
12 11 POL19670907 SĘDEK       Tomasz    LUKS PELETON K¨TRZYN KOZŁOWO
13 47 POL19650911 BOROWSKI    Tomasz    BOLESŁAWIEC
14 30 POL19600304 BOREK       Kazimierz NIESTOWARZYSZONY SKARŻYSKO K
   10 POL19620716 GRABSKI     Piotr     KS WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ            Aban
   12 POL19681203 PODOLSKI    Krzysztof RMF-FM PEPSI MAX             Aban
   13 POL19680112 ŚLIWA       Piotr     KKCIM SMOK KRAKŕW            Aban
   35 POL19620326 PAWLAK      Krzysztof NIESTOWARZYSZONY             Aban
   40 POL19690621 DRZEWIECKI  Jacek     CTC CZ¨STOCHOWA              Aban
   57 POL19621110 MIKLAS      Tomasz    MGLKS BŁĘKITNI DOBRAWA KOZIE Aban
-

Kategoria MASTERS 3

 1 39 POL19540108 PYZIKOWSKI   Cezary    LKK LUBLIN
 2 66 POL19551122 JAKUĆ        Leszek    SCOUT CZĘSTOCHOWA
 3 16 POL19500117 KORCALA      Kazimierz KKCIM SMOK KRAKŕW
 4 61 POL19530624 KWIATKOWSKI  Jan       KS WŁÓKNIARZ ŁÓdŹ
 5 38 POL19560908 OPOKA        Zenon     RTC RYKI
 6  2 POL19590130 KRZEMIŃSKI   Stefan    PTC KOŁO
 6  4 POL19540511 NIELESZCZUK  Sławomir  KS POGOă MOSTOSTAL PUłAWY
 6 19 POL19590420 GUŁAJ        Edward    UKS STOBRAWA KLUCZBORK
 6 20 POL19570924 PSZENICA     Bogdan    UKS STOBRAWA KLUCZBORK
 6 31 POL19570527 RATAJCZYK    Piotr     AUTO SERWIS KALISZ
 6 59 POL19560531 ANDRZEJEWSKI Andrzej   NIESTOWARZYSZONY GLIWICE
 6 68 POL19540521 WRONA        Ryszard   KKS ŚLĘŻA SOBÓTKA FELT
13 56 POL19550401 SZEWCZYK     Zbigniew  CTC CZĘSTOCHOWA
14 14 POL19570214 DROBISZ      Zdzisław  KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
15 54 POL19540416 KOZŁOWSKI    Jan       NIESTOWARZYSZONY
   28 POL19571005 KALINOWSKI   Zdzisław  ZZKOL CHOSZCZNO          Aban
   41 POL19510930 GIERACZ      Marek     CTC CZ¨STOCHOWA          Aban
-

Kategoria MASTERS 4

 1 86 POL19491208 JANUSZEK     Henryk    KTC KIELCE
 2 82 POL19570920 TRAMŚ        Grzegorz  DHL AUTHOR PANORAMA WARSZAWA
 3 92 POL19480319 KRZESZOWIEC  Zbigniew  GLIWICE
 4 93 POL19440216 KWIECIEŃ     Stanisław NIESTOWARZYSZONY
 5 89 POL19451111 POTYLICKI    Zbigniew  SULEJŕWEK
 6 81 POL19480725 BANASZCZYK   Zbigniew  NIESTOWARZYSZONY
 7 84 POL19400106 MAGDA        Józef     KKCIM SMOK KRAKŕW
 8 88 POL19440622 KAZIMIERCZAK Jan       PTC POZNAă
 9 91 POL19440301 JURZYCA      Edward    NIESTOWARZYSZONY
10 97 POL19460128 NOCOŃ        Kazimierz TADPOL KOLEJARZ CZ¨STOCHOWA
   65 POL19460213 GRZEMPA      Grzegorz  START BIELSKO               Aban
-

Kategoria MASTERS 5

1 94 POL19340216 ARENDARCZYK Jan         GTC SKALNIK GRACZE
2 95 POL19350325 DERCZYăSKI  Marian      TADPOL KOLEJARZ CZ¨STOCHOWA
  85 POL19370613 ŁOŚ         Włodzimierz KS REMO GŁOWNO              Aban
  96 POL19370616 MIELNIK     Józef       TADPOL KOLEJARZ CZ¨STOCHOWA Aban
.

Kategoria Kobiety Elite

(*) Kategoria Kobiety Juniorki
 1 140 POL19920216*PIOTROWSKA   Małgorzata LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 1 23 17
 2 126 POL19890625 BUJAK        Eugenia    GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC        1 23 17
 3 196 POL19810910 BRZEŻNA      Paulina    RED SUN CYCLING TEAM         1 24 13   0  0 56
 4 135 POL19920201*ŻUKOWSKA     Dominika   WLUKK BRZEG NYSA             1 24 36   0  1 19
 5 122 POL19840123 KRAWCZYK     Monika     TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA  1 24 36   0  1 19
 6 114 POL19910103*GARCZYŃSKA   Karolina   KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ           1 24 36   0  1 19
 7 197 POL19910128*STANISŁAWIAK Barbara    LKK LUKS SŁAWNO              1 24 36   0  1 19
 8 195 POL19821208 KAPUSTA      Sylwia     CORRATEC TEAM POZNAŃ         1 24 36   0  1 19
 9 199 POL19910712*GUZ          Paulina    LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 1 24 36   0  1 19
10 198 POL19910423*REK          Agnieszka  LKK LUKS SŁAWNO              1 24 36   0  1 19
11 200 POL19910122*MIELNIK      Natalia    LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 1 24 36   0  1 19
12 132 POL19831001 BALANA       Magdalena  PKG VITESSE BERGAMONT BIKERO 1 24 36   0  1 19
13 127 POL19870606 PYRGIES      Magdalena  GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC        1 24 36   0  1 19
14 106 POL19890629 GREGOROWICZ  Dorota     GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1 24 36   0  1 19
15 192 POL19850301 GRZEBINOGA   Monika     LUKK POTRCSY-TSB BARCZEWO    1 24 36   0  1 19
16 123 POL19880701 KLEKOT       Martyna    TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA  1 24 36   0  1 19
17 113 POL19920723*KARASIEWICZ  Karolina   KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ           1 24 36   0  1 19
18 110 POL19710124 MATUSIAK     Bogumiła   KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ           1 24 36   0  1 19
19 120 POL19820428 SAWOWSKA     Anna       KTM WOMANS                   1 24 36   0  1 19
20 125 POL19910121*RUTKOWSKA    Natalia    LUKS ART-PRINT OLSZTYN       1 24 36   0  1 19
21 138 POL19901031 JANICKA      Katarzyna  KS 64-STO LESZNO             1 24 36   0  1 19
22 102 POL19870818 WÓJT         Kamila     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       1 24 36   0  1 19
23 136 POL19750710 WARCZYK      Dorota     LKK START TOMASZÓW MAZ.      1 24 36   0  1 19
24 130 POL19860623 GROMASZEK    Barbara    KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ           1 24 48   0  1 31
25 131 POL19800824 SZCZUREK     Katarzyna  KKCIM SMOK KRAKÓW            1 26 24   0  3  7
26 128 POL19880520 KASZUBA      Martyna    GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC        1 26 24   0  3  7
27 129 POL19921026*KRUPA        Magda      KS AGROS ZAMOŚĆ              1 26 24   0  3  7
28 108 POL19880321 SOLUS        Katarzyna  DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 1 26 24   0  3  7
29 111 POL19920326*MATUSIAK     Katarzyna  KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ           1 26 24   0  3  7
30 103 POL19921228*URBAŚ        Kinga      KS ELPIS LUBLIN              1 27 41   0  4 24
31 124 POL19910103*KUSIDŁO      Katarzyna  LUKS FENIKS CZERNICA         1 27 41   0  4 24
32 117 POL19920212*RESZPONDEK   Laura      KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ           1 27 41   0  4 24
33 115 POL19920414*POTRZEBOWSKA Natalia    KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ           1 27 41   0  4 24
34 107 POL19900513 NOWAK        Dominika   GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1 28 42   0  5 25
35 139 POL19910816*ZAMARIA      Patrycja   LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 1 28 42   0  5 25
36 104 POL19920926*NOWAK        Natalia    GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1 28 42   0  5 25
37 121 POL19910925*ŁĄGIEWKA     Agnieszka  TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA  1 28 42   0  5 25
38 191 POL19901128 KAMIONKA     Celina     PRIMUS                       1 28 42   0  5 25
   101 POL19920927*WÓJT         Karolina   TC CHROBRY FELT GŁOGÓW         Aban
   116 POL19921129*WIZA         Patrycja   KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ             Aban
   118 POL19910329*DWOJAK       Margerita  KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ             Aban
   137 POL19920605*KAŻMIERCZAK  Martyna    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B   Aban
   193 POL19900920 KUFERA       Emanuela   LKS LOTOS JABŁONNA             Aban
   194 POL19900802 CYWIŃSKA     Paulina    ALKS STAL GRUDZIĄDZ            Aban
,

Kategoria Kobiety Juniorki Młodsze

 1 169 POL19940826 ZIÓŁKOWSKA  Maria      LKK LUKS SŁAWNO              1  3  5
 2 170 POL19930525 FIJAŁKOWSKA Ewelina    LKK LUKS SŁAWNO              1  3  5
 3 180 POL19930322 TUROBOŚ     Marta      LKK LUKS SŁAWNO              1  3  5
 4 145 POL19930211 MACHOŚ      Adrianna   GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1  3  5
 5 161 POL19930809 EKSTEROWICZ Roksana    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1  3  8   0  0  3
 6 158 POL19940929 NIEWIADOMA  Katarzyna  WLKS KRAKUS BBC CZAJA        1  3  8   0  0  3
 7 156 POL19940726 PYRGIES     Alicja     UKS PODWILK                  1  3  8   0  0  3
 8 154 POL19931106 SĘDEK       Klaudia    LUKS PELETON KĘTRZYN KOZŁOWO 1  3  8   0  0  3
 9 165 POL19930502 KIEJDA      Katarzyna  LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 1  3  8   0  0  3
10 168 POL19940428 RYBIŃSKA    Paulina    LKK LUKS SŁAWNO              1  3  8   0  0  3
11 147 POL19941123 JAŁOWSKA    Monika     KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE     1  3  8   0  0  3
12 164 POL19940122 WIŚNIEWSKA  Aleksandra LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 1  3  8   0  0  3
13 166 POL19930628 KOHLBRENER  Sabina     UKS GIMNAZJUM IMIELIN        1  3  8   0  0  3
14 162 POL19941028 ŻUKOWSKA    Klaudia    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1  3  8   0  0  3
15 159 POL19940414 CZARNECKA   Urszula    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1  3  8   0  0  3
16 160 POL19930929 KWIECIŃSKA  Justyna    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1  3  8   0  0  3
17 167 POL19930330 WOJTASZCZYK Karolina   LKK START TOMASZÓW MAZ.      1  3  8   0  0  3
18 148 POL19930410 MORYTKO     Natalia    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 1  3  8   0  0  3
19 143 POL19940128 SKULSKA     Joanna     KS AGROS ZAMOŚĆ              1  3  8   0  0  3
20 144 POL19930820 MANDRYSZ    Hanna      GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1  3  8   0  0  3
21 163 POL19940121 PRZEWIĘDA   Marlena    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 1  3  8   0  0  3
22 151 POL19930423 PARZONKA    Kinga      TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA  1  3  8   0  0  3
23 152 POL19930722 KUPIS       Marta      TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA  1  3  8   0  0  3
24 142 POL19940223 KRUKOWSKA   Kamila     KS AGROS ZAMOŚĆ              1  3  8   0  0  3
25 141 POL19940829 PROĆ        Kamila     KS AGROS ZAMOŚĆ              1  3  8   0  0  3
26 155 POL19940326 JURCZAK     Karolina   KS 64-STO LESZNO             1  8 15   0  5 10
27 149 POL19940709 PLICH       Magdalena  TADPOL KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA  1  8 24   0  5 19
28 146 POL19940421 SZPILOWSKA  Paulina    GRUPA KOLARSKA GLIWICE       1  8 24   0  5 19
   157 POL19930824 STRZELECKA  Weronika   LUKS FENIKS CZERNICA           Aban

Kategoria Kobiety Kategoria Kobiety Młodziczki

                dystans 18,2km       przeciętna zwycięzcy 33,842km/h
1 172 POL19950916 KURCZAB  Iwona      MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK 0 32 16
2 177 POL19950927 KUSIAK   Agnieszka  LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 0 32 16
3 174 POL19961006 WOLSKA   Karolina   LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 0 32 21   0  0  5
4 171 POL19950708 KOZIK    Karolina   GRUPA KOLARSKA GLIWICE       0 32 25   0  0  9
5 173 POL19960314 LASOTA   Monika     LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST.B 0 32 46   0  0 30
6 176 POL19950121 DĘBORSKA Aleksandra LKK START TOMASZÓW MAZ.      0 32 46   0  0 30