Adam Sznitko

Adam Sznitko (Legia-Felt) zwyciężył Międzynarodowe Kryterium Kolarskie w Dzierżoniowie. Drugi był Krzysztof Jeżowski (CCC Polsat), a trzeci Błażej Janiaczyk (Mróz).

Wyścig na dystansie 45 km, rozgrywany był na tzw. kreskę czyli pierwszy zawodnik, który minął linię mety zwyciężył. Punkty zdobyte na poszczególnych rundach zaliczane są do klasyfikacji aktywnego. Tę klasyfikację wygra najatywniejszy zawodnik w dwóch wyścigach: dzisiejszym Kryterium i jutrzejszym „Ślężańskim Mnichu”.

Adam Sznitko zwyciężył najważniejzą z kategorii – elita mężczyzn, drugi był Krzysztof Jeżowski, a trzeci Janiaczyk. Za nimi na czwartym miejscu kreskę minęli Tomasz Smoleń, a na piątym Kamil Zieliński (obaj CCC Polsat).

Jutro w Sobótce „odbędzie się Ślężański Mnich” Ogólnopolskie Rozpoczęcie Sezonu Kolarskiego 2009 XV Memoriał Romana Ręgorowicza.

Wyniki znajdziesz > tutaj

Poprzedni artykułOpublikowano Regulamin II Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Bobrowo
Następny artykułWyniki Międzynarodowego Kryterium Kolarskiego, Dzierżoniów 04.04.09