Wyniki 4 etapu z dnia 26.03.2009 Santa María Del Páramo-Galende,dystans 145,4 km

1 Juan José Cobo (Spa) Fuji-Servetto                          3.42.03  (39.288 km/h)
2 Denis Menchov (Rus) Rabobank                                                  0.08
3 Javier Moreno (Spa) Andalucía-Cajasur                                         0.09
4 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d'Epargne
5 Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam
6 Stef Clement (Ned) Rabobank
7 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia
8 Levi Leipheimer (USA) Astana
9 Alberto Contador (Spa) Astana
10 Bruno Pires (Por) Barbot-Siper
11 David Zabriskie (USA) Garmin-Slipstream
12 Xavier Tondo (Spa) Andalucía-Cajasur
13 Nuno Ribeiro (Por) Liberty Seguros                                           0.20
14 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel-Euskadi                                      1.03
15 Javier Mejías (Spa) Fuji-Servetto
16 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank                                               1.07
17 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          1.18
18 Beñat Intxausti (Spa) Fuji-Servetto                                          1.24
19 Eduard Vorganov (Rus) Xacobeo Galicia
20 David Garcia (Spa) Xacobeo Galicia
21 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d'Epargne
22 Mauricio Ardila Cano (Col) Rabobank                                          1.26
23 Volodimir Gustov (Ukr) Cervélo TestTeam
24 Francisco Mancebo (Spa) Rock Racing
25 Ignas Konovalovas (Ltu) Cervélo TestTeam
26 Oscar Sevilla (Spa) Rock Racing
27 Victor Hugo Peña (Col) Rock Racing
28 Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne
29 Francisco Pérez (Spa) Caisse d'Epargne
30 Julián Sánchez (Spa) Contentpolis-Ampo
31 Rubén Plaza (Spa) Liberty Seguros
32 Glen Chadwick (Aus) Rock Racing
33 David Bernabeu (Spa) Barbot-Siper                                            1.54
34 Iván Gutiérrez (Spa) Caisse d'Epargne                                        1.58
35 Manuel Calvente (Spa) Andalucía-Cajasur
36 Markel Irizar (Spa) Euskaltel-Euskadi
37 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi
38 Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam
39 Blake Caldwell (USA) Garmin-Slipstream
40 Javier Etxarri Marin (Spa) Contentpolis-Ampo
41 Rafael Valls Ferri (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                 2.16
42 José Enrique Gutierrez (Spa) Rock Racing                                     2.45
43 Byron Patricio Guama De La Cruz (Ecu) Burgos Monumental - Castilla y Leon    3.02
44 Bartosz Huzarski (Pol) ISD
45 Carlos Nozal Vega (Spa) Liberty Seguros
46 Isidro Nozal (Spa) Liberty Seguros
47 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam                                          3.13
48 Carlos Sastre (Spa) Cervélo TestTeam
49 Vitaly Kondrut (Ukr) ISD                                                     4.32
50 Hernani Broco (Por) Liberty Seguros
51 Tom Danielson (USA) Garmin-Slipstream
52 Juan Manuel Gárate (Spa) Rabobank                                            6.08
53 Adrián Palomares (Spa) Contentpolis-Ampo
54 Jesús Hernández (Spa) Astana                                                 6.31
55 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank                                               7.03
56 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Slipstream
57 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Orbea
58 Jorge Azanza (Spa) Euskaltel-Euskadi
59 José Alberto Benítez (Spa) Fuji-Servetto
60 Antonio Piedra (Spa) Andalucía-Cajasur
61 Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto                                          9.11
62 Haimar Zubeldia (Spa) Astana                                                 9.34
63 Rubén Pérez (Spa) Euskaltel-Euskadi
64 Lucas Euser (USA) Garmin-Slipstream
65 Igor Antón (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          11.33
66 José Luis Rubiera (Spa) Astana
67 Alejandro Paleo (Spa) Xacobeo Galicia                                       19.54
68 Alberto Fernández Sainz (Spa) Xacobeo Galicia
69 Dionisio Galparsoro (Spa) Contentpolis-Ampo
70 Oscar García-Casarrubios (Spa) Contentpolis-Ampo
71 Edgar Pinto (Por) Liberty Seguros
72 Joseba Larralde Alzugarai (Spa) Orbea
73 Denys Kostyuk (Ukr) ISD
74 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD
75 José Joaquín Rojas (Spa) Caisse d'Epargne
76 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom
77 José Vicente Garcia (Spa) Caisse d'Epargne
78 David Francisco Delgado (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
79 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
80 Carlos Manuel Pinho Oliveira (Por) Barbot-Siper
81 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom
82 José Antonio Redondo (Spa) Andalucía-Cajasur
83 José Antonio Carrasco (Spa) Andalucía-Cajasur
84 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank
85 Evgeny Sokolov (Rus) Bbox Bouygues Telecom
86 Arkaitz Durán (Spa) Fuji-Servetto
87 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD                                                25.08
88 Gianluca Mirenda (Ita) ISD
89 Francisco José Martínez (Spa) Andalucía-Cajasur
90 Marlon Pérez (Col) Caisse d'Epargne
91 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia
92 Benjamin Noval (Spa) Astana
93 Daniel Sesma Sorbet (Spa) Orbea
94 Juan Francisco Mourón Doldan (Spa) Xacobeo Galicia
95 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Liberty Seguros
96 Eritz Ruiz De Erentxun Antetara (Spa) Orbea
97 Vidal Celis Zabala (Spa) Barbot-Siper
98 Enrique Mata Cabello (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
99 Gustavo Dominguez (Spa) Xacobeo Galicia
100 Mikel Ilundain Tirapu (Spa) Orbea
101 Aitor Olano Orbegozo (Spa) Orbea
102 Helder Oliveira (Por) Barbot-Siper
103 Joaquin Novoa Menedez (Spa) Cervélo TestTeam
104 Bauke Mollema (Ned) Rabobank
105 Samuel Dias Coelho (Por) Barbot-Siper
106 Eneko Echeverz Carte (Spa) Orbea
107 Huub Duyn (Ned) Garmin-Slipstream
108 Mathieu Claude (Fra) Bbox Bouygues Telecom
109 Igor Abakoumov (Bel) ISD
110 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
111 Ivan Dominguez (Cub) Fuji-Servetto
112 Ricardo Van Der Velde (Ned) Garmin-Slipstream
113 Raul Santamarta Valbuena (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
114 Fred Rodriguez (USA) Rock Racing
115 Serge Pauwels (Bel) Cervélo TestTeam
116 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Contentpolis-Ampo
117 Hans Dekkers (Ned) Garmin-Slipstream
118 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi
119 Antonio Amorim (Por) Barbot-Siper
120 Bruno Miguel Castanheira Gomes (Por) Barbot-Siper
121 Joaquin Sobrino Martinez (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
122 Antonio Jesus (Por) Liberty Seguros
123 Miguel Minguez Ayala (Spa) Orbea
124 David Martín Velasco (Spa) Rock Racing
125 Javier Benitez (Spa) Contentpolis-Ampo
126 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom
127 José Antonio López (Spa) Andalucía-Cajasur
128 David Vitoria (Swi) Rock Racing
129 Giovanni Bernaudeau (Fra) Bbox Bouygues Telecom
130 Damien Gaudin (Fra) Bbox Bouygues Telecom
131 José Herrada (Spa) Contentpolis-Ampo                                       25.18
132 Sergiy Matveyev (Ukr) ISD                                                  32.42


Klasyfikacja generalna po 4 etapie
 
1 Levi Leipheimer (USA) Astana                                              12.15.38
2 Alberto Contador (Spa) Astana                                                 0.16
3 David Zabriskie (USA) Garmin-Slipstream                                       0.22
4 Stef Clement (Ned) Rabobank                                                   0.49
5 Denis Menchov (Rus) Rabobank                                                  0.54
6 Xavier Tondo (Spa) Andalucía-Cajasur                                          1.51
7 Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam                                         1.53
8 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia                                       2.01
9 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d'Epargne                                     2.07
10 Juan José Cobo (Spa) Fuji-Servetto                                           2.45
11 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank
12 Javier Moreno (Spa) Andalucía-Cajasur                                        2.49
13 Oscar Sevilla (Spa) Rock Racing                                              2.50
14 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d'Epargne                                       3.02
15 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel-Euskadi
16 Bruno Pires (Por) Barbot-Siper                                               3.03
17 Ignas Konovalovas (Ltu) Cervélo TestTeam                                     3.04
18 Markel Irizar (Spa) Euskaltel-Euskadi                                        3.05
19 Iván Gutiérrez (Spa) Caisse d'Epargne                                        3.06
20 Rubén Plaza (Spa) Liberty Seguros                                            3.09
21 Francisco Pérez (Spa) Caisse d'Epargne                                       3.27
22 Victor Hugo Peña (Col) Rock Racing                                           3.35
23 Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne                                        3.36
24 Mauricio Ardila Cano (Col) Rabobank                                          3.37
25 Volodimir Gustov (Ukr) Cervélo TestTeam                                      3.59
26 Nuno Ribeiro (Por) Liberty Seguros                                           4.09
27 David Bernabeu (Spa) Barbot-Siper
28 David Garcia (Spa) Xacobeo Galicia                                           4.11
29 Beñat Intxausti (Spa) Fuji-Servetto                                          4.16
30 Julián Sánchez (Spa) Contentpolis-Ampo                                       4.23
31 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          4.27
32 Eduard Vorganov (Rus) Xacobeo Galicia                                        4.35
33 Blake Caldwell (USA) Garmin-Slipstream                                       4.40
34 Javier Mejías (Spa) Fuji-Servetto                                            4.41
35 José Enrique Gutierrez (Spa) Rock Racing                                     4.51
36 Glen Chadwick (Aus) Rock Racing                                              4.57
37 Bartosz Huzarski (Pol) ISD                                                   5.11
38 Isidro Nozal (Spa) Liberty Seguros                                           5.19
39 Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam                                           5.30
40 Carlos Sastre (Spa) Cervélo TestTeam                                         5.36
41 Carlos Nozal Vega (Spa) Liberty Seguros                                      5.50
42 Rafael Valls Ferri (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                 5.56
43 Tom Danielson (USA) Garmin-Slipstream                                        5.59
44 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi                                       6.15
45 Vitaly Kondrut (Ukr) ISD                                                     6.35
46 Francisco Mancebo (Spa) Rock Racing                                          6.41
47 Manuel Calvente (Spa) Andalucía-Cajasur                                      7.09
48 Juan Manuel Gárate (Spa) Rabobank                                            7.55
49 Javier Etxarri Marin (Spa) Contentpolis-Ampo                                 8.19
50 Adrián Palomares (Spa) Contentpolis-Ampo                                     8.30
51 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Slipstream                                8.33
52 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank                                               8.40
53 Byron Patricio Guama De La Cruz (Ecu) Burgos Monumental - Castilla y Leon    9.20
54 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Orbea                                     9.28
55 Antonio Piedra (Spa) Andalucía-Cajasur                                       9.54
56 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam                                         11.24
57 Haimar Zubeldia (Spa) Astana                                                12.10
58 Jesús Hernández (Spa) Astana                                                12.19
59 Rubén Pérez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         12.51
60 Hernani Broco (Por) Liberty Seguros                                         15.01
61 Lucas Euser (USA) Garmin-Slipstream                                         16.32
62 José Alberto Benítez (Spa) Fuji-Servetto                                    17.53
63 Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto                                         18.07
64 Igor Antón (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          19.47
65 Jorge Azanza (Spa) Euskaltel-Euskadi                                        20.29
66 Denys Kostyuk (Ukr) ISD                                                     22.28
67 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD
68 Arkaitz Durán (Spa) Fuji-Servetto                                           22.45
69 José Joaquín Rojas (Spa) Caisse d'Epargne                                   22.56
70 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom                                 23.02
71 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank                                           23.12
72 José Luis Rubiera (Spa) Astana                                              23.14
73 Alejandro Paleo (Spa) Xacobeo Galicia                                       23.40
74 Dionisio Galparsoro (Spa) Contentpolis-Ampo                                 23.51
75 Edgar Pinto (Por) Liberty Seguros                                           23.58
76 Joseba Larralde Alzugarai (Spa) Orbea                                       24.22
77 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom                              24.32
78 José Vicente Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                                  24.49
79 Carlos Manuel Pinho Oliveira (Por) Barbot-Siper                             25.33
80 Marlon Pérez (Col) Caisse d'Epargne                                         27.34
81 José Antonio Redondo (Spa) Andalucía-Cajasur                                28.16
82 Bauke Mollema (Ned) Rabobank                                                28.24
83 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                28.29
84 David Vitoria (Swi) Rock Racing                                             28.32
85 José Herrada (Spa) Contentpolis-Ampo                                        28.54
86 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Contentpolis-Ampo                            29.06
87 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD                                                29.42
88 José Antonio Carrasco (Spa) Andalucía-Cajasur                               30.01
89 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi                                       30.08
90 Helder Oliveira (Por) Barbot-Siper                                          30.23
91 David Francisco Delgado (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon           30.48
92 Gianluca Mirenda (Ita) ISD                                                  30.52
93 Oscar García-Casarrubios (Spa) Contentpolis-Ampo                            31.10
94 Daniel Sesma Sorbet (Spa) Orbea                                             31.33
95 Evgeny Sokolov (Rus) Bbox Bouygues Telecom                                  31.35
96 Bruno Miguel Castanheira Gomes (Por) Barbot-Siper                           31.44
97 Gustavo Dominguez (Spa) Xacobeo Galicia                                     31.48
98 Alberto Fernández Sainz (Spa) Xacobeo Galicia                               32.14
99 Mathieu Claude (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                  32.29
100 Juan Francisco Mourón Doldan (Spa) Xacobeo Galicia                         32.42
101 Joaquin Sobrino Martinez (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon         33.01
102 Huub Duyn (Ned) Garmin-Slipstream                                          33.34
103 Fred Rodriguez (USA) Rock Racing                                           34.29
104 Enrique Mata Cabello (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon             35.01
105 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Liberty Seguros                          35.03
106 Javier Benitez (Spa) Contentpolis-Ampo
107 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                 35.22
108 Hans Dekkers (Ned) Garmin-Slipstream                                       35.41
109 Miguel Minguez Ayala (Spa) Orbea
110 Ricardo Van Der Velde (Ned) Garmin-Slipstream                              35.49
111 Eritz Ruiz De Erentxun Antetara (Spa) Orbea                                36.04
112 Giovanni Bernaudeau (Fra) Bbox Bouygues Telecom                            36.11
113 Serge Pauwels (Bel) Cervélo TestTeam                                       36.41
114 David Martín Velasco (Spa) Rock Racing                                     37.06
115 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
116 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia                                    37.16
117 José Antonio López (Spa) Andalucía-Cajasur                                 37.21
118 Benjamin Noval (Spa) Astana                                                37.46
119 Francisco José Martínez (Spa) Andalucía-Cajasur                            37.48
120 Igor Abakoumov (Bel) ISD                                                   38.34
121 Joaquin Novoa Menedez (Spa) Cervélo TestTeam                               39.10
122 Ivan Dominguez (Cub) Fuji-Servetto                                         39.29
123 Mikel Ilundain Tirapu (Spa) Orbea                                          40.28
124 Damien Gaudin (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                  41.00
125 Eneko Echeverz Carte (Spa) Orbea                                           41.11
126 Aitor Olano Orbegozo (Spa) Orbea                                           41.18
127 Raul Santamarta Valbuena (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon         41.48
128 Samuel Dias Coelho (Por) Barbot-Siper                                      42.05
129 Antonio Jesus (Por) Liberty Seguros                                        42.58
130 Vidal Celis Zabala (Spa) Barbot-Siper                                      44.37
131 Antonio Amorim (Por) Barbot-Siper                                          47.48