gallery03
Źródło:www.outside.away.com

Siedmiokrotny zwycięzca Tour de France, Lance Armstrong około godziny 22 czasu lokalnego wylądował w Australii. W dniach 18-25.01.2009 po prawie czteroletniej przerwie weźmie udział w pierwszym z tegorocznych wyścigów Pro Tour – Tour Down Under.

Pomimo skrywanego w tajemnicy terminu przylotu mistrza, na lotnisku czekał na niego tłum dziennikarzy. Zapytany o swoją formę przed wyścigiem odpowiedział: „Myślę, że moja forma jest dobra, w porównaniu z formą ze stycznia kilka lat temu, jest zdecydowanie lepsza”.

Już nie mogę się doczekać powrotu do zawodowego peletonu, jestem bardzo szczęśliwy, że znów będę mógł poczuć atmosferę wyścigu oraz przyzwyczaić się  ponownie do mocnego tempa podczas etapów„. – dodał

Według informacji podanych przez managera grupy Seana Yatesa, Lance Armstrong na razie nie będzie trenował wraz z Astaną. Ma do niej dołączyć pod koniec tygodnia.

W piątek 16 stycznia Lance Armstrong będzie przemawiał podczas specjalnego obiadu w Miejskim Ratuszu. Wstęp na tę imprezę kosztuje 2500 $ za osobę.

W dniu 24 stycznia wieczorem, będzie można zobaczyć Lance Armstronga za nieco mniej (250$) podczas Legends’ Night Dinner.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments