Casper van Uden z Development Team DSM był najszybszy na trzecim etapie Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków. Najlepszy z Polaków, Alan Banaszek (HRE Mazowsze Serce Polski), zajął czwarte miejsce.
Kolejny etap Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków również przebiegał po płaskiej trasie. Kolarze wystartowali z Koluszek, a meta zlokalizowana była ponad 190-kilometrów dalej – na rynku w Sieradzu. Po drodze zawodników czekały 3 lotne premie.
Już od startu tempo w głównej grupie było bardzo wysokie. Od głównej grupy próbowali odskoczyć kolejni zawodnicy, jednak żadnemu z nich ta sztuka się nie udała. Około 25 kilometrów po starcie w Koluszkach, z peletonu zaatakował James Oram z Black Spoke Pro Cycling Academy. W pogoń za Nowozelandczykiem pognało kilku kolarzy. Najsilniejszym z nich był Vitalii Novakowskyi z Eurocar Grawe Ukraine, który po kilkunastu minutach dołączył do prowadzącego Orama.
Peleton nie uznał prowadzącej dwójki za specjalnie groźną i pozwolił jej odjechać na 11 minut. Na około 100 kilometrów do mety za pogoń wziął się między innymi Adrian Kurek (HRE Mazowsze Serce Polski), przez co przewaga harcowników zaczęła szybko maleć.
James Oram i Vitalii Novakowskyi zostali doścignięci bardzo szybko, na 50 kilometrów do mety. Na kolejnych kilkunastu kilometrach wielu zawodników próbowało ataków, ale żadna akcja nie zakończyła się powodzeniem. Na niespełna 30 kilometrów do kreski w Sieradzu, na czele znaleźli się Yauheni Karaliok (Minsk Cycling Club), Marton Solymosi (Epronex – Gesu Bikewear Cycling Team) i Jasper Schouten (ALLINQ – Krush – IJsselstreek Cycling Team).
Harcownicy przez pewien czas jechali nawet minutę przed peletonem, ale zostali złapani na kilka kilometrów do mety. W międzyczasie peleton porwał się na wiele grupek – w pierwszej z nich jechało około 40 kolarzy, w tym zawodnicy HRE Mazowsze Serce Polski, natomiast drugą grupę napędzał Voster ATS Team. Różnica między dwoma peletonikami na ostatnich kilometrach wynosiła kilkadziesiąt sekund i było pewne, że zwycięzca dzisiejszego etapu jedzie w pierwszej grupie.
W sprincie najszybszy był Casper van Uden z Development Team DSM. Dalsze miejsca zajęli kolarze VolkerWessels Cycling Team – Coen Vermeltfoort i Nick Brabander i – oraz Alan Banaszek z HRE Mazowsze Serce Polski.
Wyniki 3. etapu Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków 2021:
01 | Casper Van Uden | Development Team DSM | 04:35:41 |
02 | Coen Vermeltfoort | VolkerWessels Cycling Team | + 00 |
03 | Nick Brabander | VolkerWessels Cycling Team | + 00 |
04 | Alan Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
05 | Pavel Bittner | Development Team DSM | + 00 |
06 | Tomas Barta | Topforex – ATT Investments PCT | + 00 |
07 | Jason Van Dalen | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 00 |
08 | Dennis Van Der Horst | Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 00 |
09 | Antti-Jussi Juntunen | Ampler Development Team | + 00 |
10 | Yauheni Karaliok | Minsk CC | + 00 |
11 | Jakub Toupalik | Elkov – Kasper | + 00 |
12 | Aivaras Mikutis | Ampler Development Team | + 00 |
13 | Dominik Neuman | Elkov – Kasper | + 00 |
14 | Bartlomiej Proc | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 00 |
15 | Jan Barta | Elkov – Kasper | + 00 |
16 | Siarhei Shauchenka | Minsk CC | + 00 |
17 | Lars Hohmann | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 00 |
18 | Robin Lowik | Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 00 |
19 | Rick Ottema | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 00 |
20 | Ukko Peltonen | Ampler Development Team | + 00 |
21 | Max Kroonen | VolkerWessels Cycling Team | + 00 |
22 | Adrian Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
23 | Tobiasz Pawlak | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
24 | Norbert Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
25 | Marton Solymosi | Epronex-Gesu | + 00 |
26 | Daniel Staniszewski | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
27 | Adrian Kurek | HRE Mazowsze Serce Polski | + 00 |
28 | Tim Naberman | Development Team DSM | + 00 |
29 | Kristers Ansons | Ampler Development Team | + 00 |
30 | Nick Van der Meer | VolkerWessels Cycling Team | + 00 |
31 | Tim Bierkens | Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 39 |
32 | Florent Gardella | Team Sprinter Nice Métropole | + 39 |
33 | Vincent Hoppezak | WP Groot Amsterdam | + 39 |
34 | Sjoerd Bax | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 39 |
35 | Kiaan Watts | Black Spoke Pro Cycling | + 39 |
36 | Artur Kiryevich | Minsk CC | + 39 |
37 | Mantas Bitinas | Ampler Development Team | + 39 |
38 | Jari Stravers | Global Cycling Team | + 39 |
39 | Antonie Van Noppen | Global Cycling Team | + 39 |
40 | Bas Van Belle | WP Groot Amsterdam | + 39 |
41 | Balazs Rozsa | Epronex-Gesu | + 39 |
42 | Daan Van Sintmaartensdijk | VolkerWessels Cycling Team | + 39 |
43 | Maksym Vasilyev | Eurocar Grawe Ukraine | + 39 |
44 | Kyrylo Tsarenko | Ukraine | + 39 |
45 | Erik Baska | Slovakia | + 39 |
46 | Aliaksandr Piasetski | Minsk CC | + 39 |
47 | Pawel Szostka | TC Chrobry Scott Glogow | + 39 |
48 | Piotr Mierzynski | TC Chrobry Scott Glogow | + 39 |
49 | Gergo Gonczi | Epronex-Gesu | + 39 |
50 | Jan Miazga | Luks Trojka Piaseczno | + 39 |
51 | Maciej Paterski | Voster ATS Team | + 39 |
52 | James Fouche | Black Spoke Pro Cycling | + 39 |
53 | Johannes Glameyer | Wibatech Bayern/RSV Passau | + 39 |
54 | Wessel Mouris | WP Groot Amsterdam | + 39 |
55 | Nazar Pokoyoviy | Ukraine | + 39 |
56 | Alois Kankovsky | Elkov – Kasper | + 39 |
57 | Vitaliy Novakovskyi | Eurocar Grawe Ukraine | + 39 |
58 | Patryk Stosz | Voster ATS Team | + 39 |
59 | Paul Rudys | KED Stevens Radteam Berlin | + 39 |
60 | Patryk Gieracki | TC Chrobry Scott Glogow | + 39 |
61 | Matej Zahalka | Elkov – Kasper | + 39 |
62 | Martin Salmon | Development Team DSM | + 39 |
63 | Thijs De Lange | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 39 |
64 | Filip Lohinskiy | Slovakia | + 39 |
65 | Marcin Zarebski | TC Chrobry Scott Glogow | + 39 |
66 | Yaroslav Kozakov | Ukraine | + 39 |
67 | Sylwester Janiszewski | Voster ATS Team | + 39 |
68 | Mateusz Kostanski | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 39 |
69 | Piotr Pekala | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 39 |
70 | Petr Fiala | Topforex – ATT Investments PCT | + 39 |
71 | Matus Stocek | Topforex – ATT Investments PCT | + 39 |
72 | Yauheni Sobal | Minsk CC | + 39 |
73 | Szymon Potasznik | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 39 |
74 | Mark Grinkevich | Minsk CC | + 39 |
75 | Leo Zierenner | KED Stevens Radteam Berlin | + 39 |
76 | Bram Leerkes | WP Groot Amsterdam | + 39 |
77 | Max Benz-Kuch | KED Stevens Radteam Berlin | + 39 |
78 | Petr Klabouch | Topforex – ATT Investments PCT | + 39 |
79 | Joonas Kurits | Ampler Development Team | + 39 |
80 | Michal Podlaski | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 39 |
81 | James Oram | Black Spoke Pro Cycling | + 39 |
82 | Stanislav Beres | Slovakia | + 39 |
83 | Michal Paluta | WMKS Olsztyn | + 39 |
84 | Damian Bieniek | TC Chrobry Scott Glogow | + 39 |
85 | Mitchell Mulhern | Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 39 |
86 | Michael Kukrle | Elkov – Kasper | + 39 |
87 | Artur Sowinski | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 39 |
88 | Richard Coma | Slovakia | + 39 |
89 | Richard Banusch | KED Stevens Radteam Berlin | + 39 |
90 | Pepijn Reinderink | Development Team DSM | + 39 |
91 | Jiri Petrus | Topforex – ATT Investments PCT | + 39 |
92 | Leo Hayter | Development Team DSM | + 39 |
93 | Szymon Rekita | Voster ATS Team | + 39 |
94 | Martin Van de Pol | Global Cycling Team | + 39 |
95 | Jasper Schouten | Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 39 |
96 | Pawel Franczak | Voster ATS Team | + 39 |
97 | Serhii Sydor | Eurocar Grawe Ukraine | + 02:09 |
98 | Lennart Lein | KED Stevens Radteam Berlin | + 02:09 |
99 | Oleksandr Smetaniuk | Ukraine | + 02:09 |
100 | Adam Nocen | WMKS Olsztyn | + 02:09 |
101 | Constantin Lohse | KED Stevens Radteam Berlin | + 02:09 |
102 | Milosz Osko | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 02:09 |
103 | Patryk Dabski | WMKS Olsztyn | + 02:09 |
104 | Daniil Nikulin | Ukraine | + 02:09 |
105 | Jakub Malachowski | TC Chrobry Scott Glogow | + 02:09 |
106 | Antony Rolant | Team Sprinter Nice Métropole | + 02:09 |
107 | Lars Quaedvlieg | Global Cycling Team | + 02:09 |
108 | Mateusz Manowski | Luks Trojka Piaseczno | + 02:09 |
109 | Martin Gavenda | Slovakia | + 02:09 |
110 | Yevhen Kryachko | Eurocar Grawe Ukraine | + 02:09 |
111 | Pablo Cruz | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 02:09 |
112 | Aleksander Skjelbred | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 02:09 |
113 | Matej Blasko | Slovakia | + 02:09 |
114 | Ethan Batt | Black Spoke Pro Cycling | + 02:09 |
115 | Zsombor Palumby | Epronex-Gesu | + 02:09 |
116 | Oleksandr Shevchenko | Eurocar Grawe Ukraine | + 02:09 |
117 | Melle Nikkels | Global Cycling Team | + 02:09 |
118 | Krzysztof Domin | KS Pogon Mostostal Pulawy | + 02:09 |
119 | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | + 02:09 |
120 | Gergely Kiss | Epronex-Gesu | + 02:09 |
121 | Joris Kroon | WP Groot Amsterdam | + 02:09 |
122 | Adam Kus | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 02:09 |
123 | Andriyi Movchan | Eurocar Grawe Ukraine | + 02:09 |
124 | Ramon Van Bokhoven | Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 02:09 |
125 | Jozef Mank | WMKS Olsztyn | + 03:51 |
126 | William Goodfellow | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 03:51 |
127 | Kacper Bartkowski | WMKS Olsztyn | + 03:51 |
128 | Adrian Krawczyk | Luks Trojka Piaseczno | + 03:51 |
129 | Nicolas Colluccini | Team Sprinter Nice Métropole | + 03:51 |
130 | Bartosz Troszok | Luks Trojka Piaseczno | + 03:51 |
131 | Lorenz Brandl | Wibatech Bayern/RSV Passau | + 03:51 |
132 | Jan Fijak | Luks Trojka Piaseczno | + 03:51 |
133 | Ludwig Stadler | Wibatech Bayern/RSV Passau | + 03:51 |
134 | Bendeguz Matyas Nagy | Epronex-Gesu | + 03:51 |
135 | Mykyta Yakovlev | Ukraine | + 03:51 |
136 | Tomas Jakoubek | Topforex – ATT Investments PCT | + 03:51 |
137 | Jan Lamaszewski | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 05:19 |
138 | Alex Sherwin | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 05:59 |
139 | Michael Peter | Wibatech Bayern/RSV Passau | + 06:41 |
DNS | Logan Currie | Black Spoke Pro Cycling | |
DNS | Luke Mudgway | Black Spoke Pro Cycling | |
DNS | Alexandre Latil | Yoeleo Test Team p/b 4Mind | |
DNF | Eelke Nikkels | Global Cycling Team | |
DNF | Karol Wawrzyniak | KS Pogon Mostostal Pulawy | |
DNF | Konrad Trzesowski | KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | |
DNF | Edouard Bonnefoix | Team Sprinter Nice Métropole | |
DNF | Adrian Karpiuk | WMKS Olsztyn | |
DNF | Jochem Kerckhaert | WP Groot Amsterdam |
Klasyfikacja generalna Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków 2021 po 3. etapie:
01 | [NED] Casper Van Uden | [GER] Development Team DSM | 08:12:58 |
02 | [NED] Nick Brabander | [NED] VolkerWessels Cycling Team | + 00 |
03 | [NED] Coen Vermeltfoort | [NED] VolkerWessels Cycling Team | + 02 |
04 | [POL] Alan Banaszek | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 03 |
05 | [CZE] Pavel Bittner | [GER] Development Team DSM | + 06 |
06 | [BLR] Yauheni Karaliok | [BLR] Minsk CC | + 07 |
07 | [NED] Jason Van Dalen | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 08 |
08 | [HUN] Marton Solymosi | [HUN] Epronex-Gesu | + 08 |
09 | [POL] Daniel Staniszewski | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 09 |
10 | [CZE] Jan Barta | [CZE] Elkov – Kasper | + 09 |
11 | [CZE] Tomas Barta | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 10 |
12 | [BLR] Siarhei Shauchenka | [BLR] Minsk CC | + 10 |
13 | [NED] Dennis Van Der Horst | [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 10 |
14 | [FIN] Antti-Jussi Juntunen | [EST] Ampler Development Team | + 10 |
15 | [CZE] Dominik Neuman | [CZE] Elkov – Kasper | + 10 |
16 | [CZE] Jakub Toupalik | [CZE] Elkov – Kasper | + 10 |
17 | [NED] Robin Lowik | [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 10 |
18 | [LTU] Aivaras Mikutis | [EST] Ampler Development Team | + 10 |
19 | [NED] Tim Naberman | [GER] Development Team DSM | + 10 |
20 | [NED] Lars Hohmann | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 10 |
21 | [LAT] Kristers Ansons | [EST] Ampler Development Team | + 10 |
22 | [POL] Tobiasz Pawlak | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 10 |
23 | [POL] Norbert Banaszek | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 10 |
24 | [NED] Max Kroonen | [NED] VolkerWessels Cycling Team | + 10 |
25 | [POL] Adrian Banaszek | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 10 |
26 | [POL] Adrian Kurek | [POL] HRE Mazowsze Serce Polski | + 10 |
27 | [NED] Nick Van der Meer | [NED] VolkerWessels Cycling Team | + 10 |
28 | [NED] Rick Ottema | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 10 |
29 | [FIN] Ukko Peltonen | [EST] Ampler Development Team | + 10 |
30 | [POL] Bartlomiej Proc | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 39 |
31 | [POL] Patryk Stosz | [POL] Voster ATS Team | + 43 |
32 | [NZL] James Oram | [NZL] Black Spoke Pro Cycling | + 44 |
33 | [UKR] Vitaliy Novakovskyi | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 45 |
34 | [NZL] James Fouche | [NZL] Black Spoke Pro Cycling | + 46 |
35 | [BLR] Yauheni Sobal | [BLR] Minsk CC | + 46 |
36 | [EST] Joonas Kurits | [EST] Ampler Development Team | + 47 |
37 | [CZE] Jiri Petrus | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 47 |
38 | [NED] Jasper Schouten | [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 48 |
39 | [SVK] Erik Baska | [SVK] Slovakia | + 49 |
40 | [FRA] Florent Gardella | [FRA] Team Sprinter Nice Métropole | + 49 |
41 | [NED] Jari Stravers | [NED] Global Cycling Team | + 49 |
42 | [CZE] Alois Kankovsky | [CZE] Elkov – Kasper | + 49 |
43 | [NED] Daan Van Sintmaartensdijk | [NED] VolkerWessels Cycling Team | + 49 |
44 | [POL] Maciej Paterski | [POL] Voster ATS Team | + 49 |
45 | [UKR] Maksym Vasilyev | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 49 |
46 | [POL] Sylwester Janiszewski | [POL] Voster ATS Team | + 49 |
47 | [POL] Pawel Szostka | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 49 |
48 | [HUN] Gergo Gonczi | [HUN] Epronex-Gesu | + 49 |
49 | [BLR] Aliaksandr Piasetski | [BLR] Minsk CC | + 49 |
50 | [NED] Antonie Van Noppen | [NED] Global Cycling Team | + 49 |
51 | [GER] Martin Salmon | [GER] Development Team DSM | + 49 |
52 | [GER] Paul Rudys | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 49 |
53 | [POL] Michal Paluta | [POL] WMKS Olsztyn | + 49 |
54 | [POL] Piotr Mierzynski | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 49 |
55 | [GER] Johannes Glameyer | [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau | + 49 |
56 | [SVK] Matus Stocek | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 49 |
57 | [UKR] Yaroslav Kozakov | [UKR] Ukraine | + 49 |
58 | [BLR] Mark Grinkevich | [BLR] Minsk CC | + 49 |
59 | [LTU] Mantas Bitinas | [EST] Ampler Development Team | + 49 |
60 | [HUN] Balazs Rozsa | [HUN] Epronex-Gesu | + 49 |
61 | [NED] Sjoerd Bax | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 49 |
62 | [UKR] Kyrylo Tsarenko | [UKR] Ukraine | + 49 |
63 | [POL] Mateusz Kostanski | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 49 |
64 | [POL] Michal Podlaski | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 49 |
65 | [NED] Bram Leerkes | [NED] WP Groot Amsterdam | + 49 |
66 | [NED] Bas Van Belle | [NED] WP Groot Amsterdam | + 49 |
67 | [CZE] Petr Fiala | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 49 |
68 | [POL] Marcin Zarebski | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 49 |
69 | [NED] Vincent Hoppezak | [NED] WP Groot Amsterdam | + 49 |
70 | [POL] Artur Sowinski | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 49 |
71 | [BLR] Artur Kiryevich | [BLR] Minsk CC | + 49 |
72 | [CZE] Petr Klabouch | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 49 |
73 | [POL] Piotr Pekala | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 49 |
74 | [UKR] Nazar Pokoyoviy | [UKR] Ukraine | + 49 |
75 | [GER] Leo Zierenner | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 49 |
76 | [NED] Pepijn Reinderink | [GER] Development Team DSM | + 49 |
77 | [SVK] Filip Lohinskiy | [SVK] Slovakia | + 49 |
78 | [CZE] Matej Zahalka | [CZE] Elkov – Kasper | + 49 |
79 | [GER] Richard Banusch | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 49 |
80 | [NED] Thijs De Lange | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 49 |
81 | [POL] Jan Miazga | [POL] Luks Trojka Piaseczno | + 49 |
82 | [POL] Patryk Gieracki | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 49 |
83 | [POL] Damian Bieniek | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 49 |
84 | [NED] Wessel Mouris | [NED] WP Groot Amsterdam | + 49 |
85 | [CZE] Michael Kukrle | [CZE] Elkov – Kasper | + 49 |
86 | [GER] Max Benz-Kuch | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 49 |
87 | [SVK] Stanislav Beres | [SVK] Slovakia | + 49 |
88 | [NED] Tim Bierkens | [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 49 |
89 | [SVK] Richard Coma | [SVK] Slovakia | + 49 |
90 | [NED] Martin Van de Pol | [NED] Global Cycling Team | + 49 |
91 | [POL] Pawel Franczak | [POL] Voster ATS Team | + 49 |
92 | [POL] Szymon Potasznik | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 49 |
93 | [POL] Szymon Rekita | [POL] Voster ATS Team | + 49 |
94 | [AUS] Mitchell Mulhern | [NED] Allinq-Krush-De IJsselstreek | + 49 |
95 | [NED] Ramon Van Bokhoven | [NED] Metec – Solarwatt p/b Mantel | + 02:19 |
96 | [NOR] Aleksander Skjelbred | [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 02:19 |
97 | [POL] Milosz Osko | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 02:19 |
98 | [FRA] Antony Rolant | [FRA] Team Sprinter Nice Métropole | + 02:19 |
99 | [NED] Lars Quaedvlieg | [NED] Global Cycling Team | + 02:19 |
100 | [POL] Adam Nocen | [POL] WMKS Olsztyn | + 02:19 |
101 | [UKR] Oleksandr Smetaniuk | [UKR] Ukraine | + 02:19 |
102 | [UKR] Yevhen Kryachko | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 02:19 |
103 | [POL] Jakub Malachowski | [POL] TC Chrobry Scott Glogow | + 02:19 |
104 | [UKR] Oleksandr Shevchenko | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 02:19 |
105 | [SVK] Matej Blasko | [SVK] Slovakia | + 02:19 |
106 | [POL] Patryk Dabski | [POL] WMKS Olsztyn | + 02:19 |
107 | [GER] Lennart Lein | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 02:19 |
108 | [SVK] Martin Gavenda | [SVK] Slovakia | + 02:19 |
109 | [UKR] Daniil Nikulin | [UKR] Ukraine | + 02:19 |
110 | [HON] Pablo Cruz | [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 02:19 |
111 | [POL] Krzysztof Domin | [POL] KS Pogon Mostostal Pulawy | + 02:19 |
112 | [NED] Joris Kroon | [NED] WP Groot Amsterdam | + 02:19 |
113 | [GER] Constantin Lohse | [GER] KED Stevens Radteam Berlin | + 02:19 |
114 | [HUN] Zsombor Palumby | [HUN] Epronex-Gesu | + 02:19 |
115 | [POL] Mateusz Manowski | [POL] Luks Trojka Piaseczno | + 02:19 |
116 | [POL] Adam Kus | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 02:19 |
117 | [UKR] Andriyi Movchan | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 02:19 |
118 | [NZL] Ethan Batt | [NZL] Black Spoke Pro Cycling | + 02:19 |
119 | [HUN] Gergely Kiss | [HUN] Epronex-Gesu | + 02:19 |
120 | [NED] Melle Nikkels | [NED] Global Cycling Team | + 02:19 |
121 | [POL] Krzysztof Parma | [POL] Voster ATS Team | + 02:19 |
122 | [GBR] Leo Hayter | [GER] Development Team DSM | + 03:08 |
123 | [UKR] Serhii Sydor | [UKR] Eurocar Grawe Ukraine | + 03:20 |
124 | [NZL] Kiaan Watts | [NZL] Black Spoke Pro Cycling | + 03:30 |
125 | [POL] Jozef Mank | [POL] WMKS Olsztyn | + 04:01 |
126 | [FRA] Nicolas Colluccini | [FRA] Team Sprinter Nice Métropole | + 04:01 |
127 | [CAN] William Goodfellow | [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 04:01 |
128 | [HUN] Bendeguz Matyas Nagy | [HUN] Epronex-Gesu | + 04:01 |
129 | [GER] Ludwig Stadler | [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau | + 04:01 |
130 | [POL] Kacper Bartkowski | [POL] WMKS Olsztyn | + 04:25 |
131 | [GER] Lorenz Brandl | [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau | + 04:46 |
132 | [CZE] Tomas Jakoubek | [CZE] Topforex – ATT Investments PCT | + 05:09 |
133 | [UKR] Mykyta Yakovlev | [UKR] Ukraine | + 05:47 |
134 | [POL] Jan Fijak | [POL] Luks Trojka Piaseczno | + 06:44 |
135 | [POL] Bartosz Troszok | [POL] Luks Trojka Piaseczno | + 06:44 |
136 | [GER] Michael Peter | [GER] Wibatech Bayern/RSV Passau | + 06:51 |
137 | [GBR] Alex Sherwin | [CAN] Yoeleo Test Team p/b 4Mind | + 07:09 |
138 | [POL] Jan Lamaszewski | [POL] KK Tarnovia Tarnowo Podgorne | + 08:12 |
139 | [POL] Adrian Krawczyk | [POL] Luks Trojka Piaseczno | + 10:45 |