Primoż Roglić wygrywa 4. etap Paryż-Nicea. Słoweniec wygrał z dużą przewagą i zapewnił sobie prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
Po wtorkowej jeździe indywidualnej na czas, czwarty etap miał być kolejnym, na którym między faworytami do zwycięstwa w całym wyścigu porobią się różnice. Na 187-kilometrowym odcinku pomiędzy Chalon-sur-Saone, a Chiroubles znalazło się miejsce dla kilku wymagających pagórków, a do mety prowadził ponad 7-kilometrowy podjazd. Zapowiadało się naprawdę ciekawe ściganie, niezależnie od tego, czy zwycięstwo padłoby łupem faworytów (bardziej prawdopodobne), czy uciekinierów.
Na ten drugi scenariusz bardzo liczyła pięcioosobowa grupa, w której składzie znaleźli się Julien Bernard (Trek-Segafredo), Anthony Perez (Cofidis), Oliver Naesen (Ag2r-Citroen), Fabian Doubey (Total Direct Energie), Jose Joaquim Rojas (Movistar) czy Oscar Riesebeek (Alpecin-Fenix). Najaktywniej z nich jechał zespołowy kolega Szymona Sajnoka, który na górskich premiach zdobył 25 punktów i zapewnił sobie prowadzenie w klasyfikacji górskiej.
Niestety wraz z upływem czasu szanse Francuza i jego towarzyszy na zgarnięcie dziś pełnej puli stawały się coraz mniejsze. Wszystko przez naciskający coraz mocniej peleton. Jego tempo na pagórkach było na tyle wysokie, że momentami trudności z utrzymaniem się w głównej grupie miał lider i zwycięzca wczorajszej czasówki – Stefan Bissegger.
Na 40 kilometrów przed metą różnica między obiema grupkami wynosiła około 2 minut i 40 sekund i spadała coraz szybciej. Gdy kolarze rozpoczynali drugą wspinaczkę pod Mont Brouilly była na tyle niewielka, że próbę przeskoczenia do czołówki podjął Laurens De Plus. Ostatecznie Belgowi ta sztuka się nie udała, ale jego atak zaowocował przyspieszeniem w głównej grupie i ostateczną utratą kontaktu z nią przez Bisseggera.
W drugiej części trasy najlepiej spośród uciekinierów wyglądał Bernard i to on, zdając sobie sprawę z tego, co dzieje się z tyłu, zaatakował, zostawiając z tyłu rywali i samotnie docierając na szczyt Mont Brouilly. Na kolejnych kilometrach zwiększała się nie tylko jego przewaga nad niedawnymi kolegami z ucieczki, ale też nad resztą stawki. Z tyłu praca przestała się układać, na co pewien wpływ mógł mieć upadek Tao Geoghegana Harta – lidera wcześniej dość aktywnych kolarzy INEOS Grenadiers.
Tego marazmu nie zdołał przełamać nawet odważny atak Luisa Leona Sancheza i przede wszystkim drugiego w klasyfikacji generalnej Remiego Cavagni. Atak, rozpoczęty na około 15 kilometrów przed metą mógł początkowo wydawać się szalony, ale szybko okazało się, że miał sens. Dwójka powoli dojeżdżała do prowadzącego Bernarda i wydawało się, że wkrótce będziemy mieć na czele trzech kolarzy.
Tak się jednak nie stało. Cavagnę dotknął niewiarygodny pech. Jego rower miał defekt, więc Francuz musiał zejść na pobocze i poczekać na pomoc. Zanim ta przyszła, odjechał mu najpierw Sanchez, a później cała główna grupa. Kolarz Deceunincku mógł pocieszać się wyłącznie tym, że i Bernard, i Sanchez szybko zostali doścignięci przez peleton, w którym zaczynało dziać się coraz więcej.
Na trzy kilometry przed metą, jako pierwszy z grupy faworytów ruszył Roglić, za którym, co ciekawe nie utworzyła się żadna sensowna pogoń. Tempo grupy za Słoweńcem było na tyle niewielkie, że długo utrzymywał się w niej nawet… Michael Matthews. Na kilkaset metrów przed metą ataku próbował choćby Własow, ale była to już przysłowiowa musztarda po objedzie. Ostatecznie Słoweniec samotnie wjechał na metę i został nowym liderem wyścigu.
12 sekund za nim finiszowała pięcioosobowa grupa. W niej najszybsi okazali się Maximillian Schachmann oraz Guillaume Martin, którzy uzupełnili dzisiejsze podium.
Wyniki 4. etapu Paryż-Nicea:
1 | Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma | 4:49:36 |
2 | Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:00:12 |
3 | Guillaume Martin (Fra) Cofidis | |
4 | Tiesj Benoot (Bel) Team DSM | |
5 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech | |
6 | Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange | |
7 | David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ | 0:00:16 |
8 | Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM | |
9 | Pierre Latour (Fra) Total Direct Energie | |
10 | Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech | |
11 | Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team | |
12 | Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious | |
13 | Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic | |
14 | Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates | 0:00:21 |
15 | Sergio Henao Montoya (Col) Team Qhubeka Assos | |
16 | Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team | 0:00:24 |
17 | Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal | |
18 | Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious | |
19 | Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:00:26 |
20 | Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team | 0:00:28 |
21 | Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech | |
22 | Simon Geschke (Ger) Cofidis | 0:00:32 |
23 | Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation | 0:00:53 |
24 | Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma | |
25 | Jai Hindley (Aus) Team DSM | |
26 | Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos | 0:01:07 |
27 | Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo | |
28 | Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:01:20 |
29 | Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers | 0:01:22 |
30 | Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep | |
31 | Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious | 0:01:33 |
32 | Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo | 0:01:41 |
33 | Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo | 0:01:43 |
34 | Rui Costa (Por) UAE Team Emirates | |
35 | Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix | |
36 | Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team | 0:01:54 |
37 | Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange | 0:02:05 |
38 | David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates | 0:02:07 |
39 | George Bennett (NZl) Jumbo-Visma | 0:02:50 |
40 | Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo | 0:03:48 |
41 | Jorge Arcas (Spa) Movistar Team | |
42 | Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic | |
43 | Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team | 0:04:40 |
44 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech | 0:05:47 |
45 | Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech | |
46 | José Rojas (Spa) Movistar Team | |
47 | Laurens De Plus (Bel) Ineos Grenadiers | |
48 | Sam Oomen (Ned) Jumbo-Visma | 0:06:48 |
49 | Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos | 0:07:24 |
50 | Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates | 0:07:31 |
51 | Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep | |
52 | Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep | 0:07:40 |
53 | Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal | 0:07:41 |
54 | Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team | |
55 | Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange | |
56 | Anthony Perez (Fra) Cofidis | 0:07:45 |
57 | Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix | 0:07:46 |
58 | Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal | 0:07:56 |
59 | Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo | |
60 | Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix | |
61 | Odd Christian Eiking (Nor) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
62 | Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep | |
63 | Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep | |
64 | Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic | |
65 | Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious | |
66 | Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team | |
67 | Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ | |
68 | Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
69 | Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo | |
70 | Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo | 0:08:06 |
71 | Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis | 0:09:28 |
72 | Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious | |
73 | Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:10:01 |
74 | Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation | |
75 | Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo | 0:10:49 |
76 | Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo | |
77 | Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM | |
78 | Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
79 | Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers | 0:12:02 |
80 | Casper Pedersen (Den) Team DSM | |
81 | Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal | 0:12:42 |
82 | Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation | |
83 | Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates | 0:13:22 |
84 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Total Direct Energie | |
85 | Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic | |
86 | Fabien Doubey (Fra) Total Direct Energie | |
87 | Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers | |
88 | Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix | |
89 | Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo | |
90 | Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
91 | Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech | |
92 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ | |
93 | Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM | |
94 | Piet Allegaert (Bel) Cofidis | |
95 | Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers | |
96 | Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:14:53 |
97 | Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe | |
98 | Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie | 0:15:57 |
99 | Christophe Laporte (Fra) Cofidis | |
100 | Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates | 0:17:10 |
101 | Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:17:27 |
102 | Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos | |
103 | Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious | |
104 | Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team BikeExchange | |
105 | Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix | |
106 | Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma | |
107 | Jelle Wallays (Bel) Cofidis | |
108 | Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange | |
109 | John Degenkolb (Ger) Lotto Soudal | |
110 | Stan Dewulf (Bel) AG2R Citroën Team | |
111 | Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos | 0:17:31 |
112 | Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:18:46 |
113 | Sam Bennett (Irl) Deceuninck-QuickStep | 0:18:48 |
114 | Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious | |
115 | Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:19:57 |
116 | Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix | |
117 | Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep | 0:20:55 |
118 | Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo | |
119 | Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ | |
120 | Nils Eekhoff (Ned) Team DSM | |
121 | Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix | |
122 | Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ | |
123 | Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ | |
124 | Imanol Erviti (Spa) Movistar Team | |
125 | Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team | |
126 | Alex Edmondson (Aus) Team BikeExchange | |
127 | Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
128 | Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma | |
129 | Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates | |
130 | Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal | |
131 | Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
132 | Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team | |
133 | Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe | |
134 | Jérémy Lecroq (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:22:00 |
135 | Rudy Barbier (Fra) Israel Start-up Nation | |
136 | Jonas Rutsch (Ger) EF Education-Nippo | |
137 | Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe | |
138 | Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation | |
139 | Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos | |
140 | André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation | |
141 | Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma | |
142 | Johan Jacobs (Swi) Movistar Team | |
143 | Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM | |
144 | Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation | |
145 | Daniel Arroyave Cañas (Col) EF Education-Nippo | |
146 | Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie | |
147 | Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe | |
148 | Cees Bol (Ned) Team DSM | |
149 | Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic | |
150 | Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ | |
151 | Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:24:13 |
DNS | Søren Kragh Andersen (Den) Team DSM | |
DNF | Matteo Pelucchi (Ita) Team Qhubeka Assos | |
DNS | Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech | |
DNF | Christopher Lawless (GBr) Total Direct Energie | |
DNF | Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers |
Klasyfikacja generalna po 4. etapie Paryż-Nicea:
1 | Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma | 13:26:40 |
2 | Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:00:35 |
3 | Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates | 0:00:37 |
4 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech | 0:00:41 |
5 | Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech | 0:00:43 |
6 | Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team | 0:00:58 |
7 | Tiesj Benoot (Bel) Team DSM | 0:01:05 |
8 | Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange | 0:01:09 |
9 | Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech | 0:01:11 |
10 | Pierre Latour (Fra) Total Direct Energie | 0:01:12 |
11 | Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team | 0:01:13 |
12 | David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ | 0:01:15 |
13 | Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious | |
14 | Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma | 0:01:20 |
15 | Guillaume Martin (Fra) Cofidis | 0:01:31 |
16 | Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team | 0:01:36 |
17 | Simon Geschke (Ger) Cofidis | 0:01:37 |
18 | Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic | |
19 | Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers | 0:01:43 |
20 | Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious | 0:01:44 |
21 | Sergio Henao Montoya (Col) Team Qhubeka Assos | |
22 | Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation | 0:01:45 |
23 | Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal | 0:01:51 |
24 | Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep | |
25 | Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:01:55 |
26 | Jai Hindley (Aus) Team DSM | 0:02:02 |
27 | Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:02:03 |
28 | Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious | 0:02:04 |
29 | Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo | 0:02:20 |
30 | Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange | 0:02:21 |
31 | Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo | 0:02:24 |
32 | Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos | 0:02:27 |
33 | Rui Costa (Por) UAE Team Emirates | 0:02:33 |
34 | Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team | 0:02:39 |
35 | Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo | 0:02:52 |
36 | David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates | 0:03:12 |
37 | Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix | 0:03:15 |
38 | George Bennett (NZl) Jumbo-Visma | 0:03:51 |
39 | Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:04:13 |
40 | Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:05:20 |
41 | Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo | 0:05:30 |
42 | Jorge Arcas (Spa) Movistar Team | 0:05:31 |
43 | Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team | 0:05:56 |
44 | Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech | 0:06:26 |
45 | Laurens De Plus (Bel) Ineos Grenadiers | 0:06:29 |
46 | Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech | 0:06:33 |
47 | Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep | 0:07:38 |
48 | José Rojas (Spa) Movistar Team | 0:07:45 |
49 | Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep | 0:08:02 |
50 | Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo | 0:08:03 |
51 | Sam Oomen (Ned) Jumbo-Visma | 0:08:06 |
52 | Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates | 0:08:25 |
53 | Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team | 0:08:37 |
54 | Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo | 0:08:38 |
55 | Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal | 0:08:44 |
56 | Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team | 0:08:49 |
57 | Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal | 0:08:50 |
58 | Anthony Perez (Fra) Cofidis | 0:08:52 |
59 | Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic | 0:08:57 |
60 | Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep | 0:09:12 |
61 | Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos | 0:09:18 |
62 | Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
63 | Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo | 0:09:26 |
64 | Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ | 0:09:36 |
65 | Odd Christian Eiking (Nor) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:09:43 |
66 | Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep | 0:09:48 |
67 | Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange | 0:09:57 |
68 | Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix | 0:10:13 |
69 | Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix | 0:10:26 |
70 | Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis | 0:10:28 |
71 | Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:10:48 |
72 | Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious | 0:11:02 |
73 | Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious | 0:11:09 |
74 | Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation | 0:11:41 |
75 | Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo | 0:11:52 |
76 | Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo | 0:11:59 |
77 | Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:12:46 |
78 | Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:12:54 |
79 | Casper Pedersen (Den) Team DSM | 0:13:17 |
80 | Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal | 0:13:20 |
81 | Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech | 0:13:54 |
82 | Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates | 0:14:24 |
83 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Total Direct Energie | 0:14:35 |
84 | Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:14:39 |
85 | Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers | 0:15:00 |
86 | Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers | 0:15:10 |
87 | Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation | |
88 | Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix | 0:15:12 |
89 | Piet Allegaert (Bel) Cofidis | 0:15:20 |
90 | Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:15:27 |
91 | Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:15:42 |
92 | Christophe Laporte (Fra) Cofidis | 0:16:17 |
93 | Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:16:18 |
94 | Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo | 0:16:34 |
95 | Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers | 0:16:35 |
96 | Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie | 0:17:04 |
97 | Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma | 0:18:01 |
98 | Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos | 0:18:06 |
99 | Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates | 0:18:19 |
100 | John Degenkolb (Ger) Lotto Soudal | 0:18:32 |
101 | Stan Dewulf (Bel) AG2R Citroën Team | 0:18:46 |
102 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ | 0:19:07 |
103 | Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos | 0:19:10 |
104 | Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team BikeExchange | 0:19:18 |
105 | Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange | 0:19:24 |
106 | Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:19:37 |
107 | Jelle Wallays (Bel) Cofidis | 0:19:51 |
108 | Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix | 0:19:54 |
109 | Sam Bennett (Irl) Deceuninck-QuickStep | 0:20:09 |
110 | Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:20:30 |
111 | Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious | 0:20:41 |
112 | Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious | 0:20:48 |
113 | Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo | 0:21:14 |
114 | Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal | 0:21:31 |
115 | Alex Edmondson (Aus) Team BikeExchange | 0:21:40 |
116 | Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix | 0:21:46 |
117 | Fabien Doubey (Fra) Total Direct Energie | 0:21:49 |
118 | Nils Eekhoff (Ned) Team DSM | 0:21:51 |
119 | Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team | 0:22:12 |
120 | Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:22:19 |
121 | Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ | |
122 | Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma | 0:22:20 |
123 | Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep | 0:22:21 |
124 | Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ | 0:22:29 |
125 | Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix | 0:22:32 |
126 | Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma | |
127 | Imanol Erviti (Spa) Movistar Team | |
128 | Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos | 0:22:36 |
129 | Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation | 0:22:37 |
130 | Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates | 0:22:45 |
131 | Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team | 0:22:50 |
132 | Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:22:59 |
133 | Cees Bol (Ned) Team DSM | |
134 | Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ | 0:23:05 |
135 | André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation | 0:23:09 |
136 | Johan Jacobs (Swi) Movistar Team | 0:23:23 |
137 | Rudy Barbier (Fra) Israel Start-up Nation | 0:23:34 |
138 | Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:23:41 |
139 | Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic | 0:23:44 |
140 | Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe | 0:23:52 |
141 | Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation | 0:23:54 |
142 | Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:23:58 |
143 | Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM | 0:24:02 |
144 | Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie | 0:24:04 |
145 | Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ | 0:24:26 |