Wyniki 2 etapu Tour de San Luis z dnia 20.01.2010, Potrero de los Funes – Mirador del Potrero, dystans 157 km
1 | Rafael Valls (Spa) Footon-Servetto-Fuji | 3:56:51 | |
2 | Arnols Alcolea (Cub) Cuba | 0:00:07 | |
3 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni-Giocattoli | 0:00:10 | |
4 | Jose Serpa (Col) Androni-Giocattoli | ||
5 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo | ||
6 | Ignacio Pereyra (Arg) Argentina | 0:00:16 | |
7 | Luca Mazzanti (Ita) Katusha | 0:00:18 | |
8 | Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur | ||
9 | Michael Rasmussen (Den) Miche | 0:00:19 | |
10 | Raul Granjel (Cub) Cuba | 0:00:24 | |
11 | Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto-Fuji | 0:00:25 | |
12 | Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | ||
13 | Maxime Vantomme (Bel) Katusha | 0:00:27 | |
14 | José Angel Gomez Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur | ||
15 | Jose A. De Segovia (Spa) Xacobeo-Galicia | 0:00:29 | |
16 | Yosue Moyano (Arg) Argentina | ||
17 | Carlos Ochoa (Ven) Androni-Giocattoli | ||
18 | Moritz Milatz (Ger) Germany | 0:00:36 | |
19 | Gerardo Fernandez (Arg) Argentina | 0:00:38 | |
20 | Manuel Vazquez (Spa) Andalucia-Cajasur | ||
21 | Santiago Botero (Col) Colombia | ||
22 | Alfredo Lucero (Arg) Argentina | ||
23 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | ||
24 | Magno Nazaret (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | 0:00:42 | |
25 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | 0:00:44 | |
26 | Marco Arriagada (Chi) Chile | 0:00:46 | |
27 | Tayler Wren (USA) Jamis-Sutter Home | 0:01:05 | |
28 | Jesus Rosendo (Spa) Andalucia-Cajasur | 0:01:08 | |
29 | Carlos Ospina (Col) Colombia | ||
30 | Juan Est. Arango (Col) Colombia | 0:01:15 | |
31 | Alexander Kolobnev (Rus) Katusha | 0:01:27 | |
32 | Mariano De Fino (Uru) Uruguay | 0:01:32 | |
33 | Martin Garrido (Arg) Argentina | ||
34 | Emanuel Guevera (Arg) Argentina | 0:01:38 | |
35 | Yennier Lopez (Cub) Cuba | 0:01:44 | |
36 | Luis Mate (Spa) Androni-Giocattoli | 0:01:49 | |
37 | David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto-Fuji | ||
38 | Matias Medici (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | ||
39 | Pedro A. Nicasio (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | 0:01:59 | |
40 | Gonzalo Garrido (Chi) Chile | ||
41 | Mauricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | 0:02:05 | |
42 | Tiago Fiorilli (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | ||
43 | Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur | ||
44 | Alessandro Colo (Ita) ISD-Neri | ||
45 | Gustavo Rodriguez (Spa) Xacobeo-Galicia | ||
46 | Jose Rodrigues (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | 0:02:11 | |
47 | Weimar Roldan (Col) Colombia | ||
48 | Marcos Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia | 0:02:15 | |
49 | Luis Sepulveda (Chi) Chile | 0:02:18 | |
50 | Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia | 0:02:27 | |
51 | Gonzalo Miranda (Chi) Chile | 0:02:49 | |
52 | Pablo Pintos (Uru) Uruguay | ||
53 | Fabricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | 0:03:09 | |
54 | Edgardo Simon (Arg) Funvic-Pindamonhangaba | ||
55 | Anibal Borrajo (Arg) Jamis-Sutter Home | ||
56 | Flavio Cardoso (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | 0:03:23 | |
57 | Filippo Pozzato (Ita) Katusha | 0:03:32 | |
58 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | ||
59 | Gianpaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto-Fuji | ||
60 | Emanuel Vona (Ita) ISD-Neri | ||
61 | Pierpaolo De Negri (Ita) ISD-Neri | ||
62 | Philipp Mamos (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | ||
63 | Alberto Fernandez (Spa) Xacobeo-Galicia | ||
64 | Vicente Muga (Chi) Chile | ||
65 | Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD-Neri | ||
66 | Denys Kostyuk (Ukr) ISD-Neri | ||
67 | Daniel Diaz (Arg) Argentina | 0:03:42 | |
68 | Juan P. Suarez (Col) Colombia | ||
69 | Arles Castro (Col) Colombia | ||
70 | Guido Palma (Arg) Jamis-Sutter Home | ||
71 | Andrew Guptill (USA) Jamis-Sutter Home | ||
72 | Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay | 0:03:52 | |
73 | Jairo Perez (Col) Colombia | 0:03:56 | |
74 | Duarte Gregory (Uru) Uruguay | 0:04:02 | |
75 | Jorge Martin Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur | 0:04:05 | |
76 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | 0:04:12 | |
77 | Roberto Pinheiro (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | ||
78 | Edwin Avila (Col) Colombia | 0:04:20 | |
79 | Marco Bandiera (Ita) Katusha | 0:04:25 | |
80 | Roderick Asconegui (Uru) Uruguay | 0:04:28 | |
81 | Pablo Seisdedos (Chi) Chile | 0:04:54 | |
82 | Nicholas Frey (USA) Jamis-Sutter Home | ||
83 | Sergej Fuchs (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | 0:05:10 | |
84 | Dirk Muller (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | 0:05:30 | |
85 | Luca Solari (Ita) Androni-Giocattoli | ||
86 | Cesar S. Vaquera (Mex) Mexico | ||
87 | Ramiro Cabrera (Uru) Uruguay | 0:05:36 | |
88 | Breno Sidoti (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | 0:05:46 | |
89 | Pedro Palma (Chi) Chile | 0:06:05 | |
90 | Luis Carlos Amorin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | 0:07:07 | |
91 | Ivan Dominguez (USA) Jamis-Sutter Home | ||
92 | Luis Mansilla (Chi) Chile | ||
93 | Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo | ||
94 | Maximiliano Bade (Arg) Argentina | ||
95 | Ariel Lucero (Arg) Argentina | ||
96 | Vidal Celis (Spa) Footon-Servetto-Fuji | ||
97 | Crischa Janorschke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | ||
98 | Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo | ||
99 | Luciano A. Pagliarini (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | ||
100 | Ricardo Guedes (Uru) Uruguay | ||
101 | Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto-Fuji | ||
102 | Marcel Kalz (Ger) Germany | ||
103 | Alien Garcia (Cub) Cuba | ||
104 | Fernando Cardozo (Uru) Uruguay | ||
105 | Kim Lachmann (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | ||
106 | Demis Aleman (Arg) Jamis-Sutter Home | ||
107 | Yasmani Martinez (Cub) Cuba | ||
108 | Francisco Pacheco (Spa) Xacobeo-Galicia | ||
109 | Henning Bommel (Ger) Germany | ||
110 | Andrey Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | ||
111 | Danilo Napolitano (Ita) Katusha | ||
112 | Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche | ||
113 | Pascale Muto (Ita) Miche | ||
114 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | ||
115 | Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo | ||
116 | Carlos M. Hernandez (Mex) Mexico | ||
117 | Stefan Schafer (Ger) Germany | ||
118 | Carlos Alzate (Col) Colombia | ||
119 | Rafael Escarcega (Mex) Mexico | ||
120 | Alberto Loddo (Ita) Androni-Giocattoli | ||
121 | Victor H. Peña (Col) Colombia | ||
122 | Walter Perez (Arg) Argentina | ||
123 | Robert Bengsch (Ger) Germany | ||
124 | Alvaro Tardaguila (Uru) Uruguay | 0:07:15 | |
125 | Frank Travieso (Cub) Jamis-Sutter Home | 0:07:32 | |
126 | Antoni Aldape (Mex) Mexico | 0:09:05 | |
127 | Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD-Neri | ||
128 | Armando Camargo (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | 0:10:22 | |
129 | Francisco Ramon Chamorro (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | ||
130 | Sebastian Forke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | 0:11:11 | |
131 | Freddy Buergos (Cub) Cuba | 0:12:52 | |
132 | Sebastian Lazo (Chi) Chile | 0:14:04 | |
133 | Edgar H. Treviño (Mex) Mexico | 0:26:06 |
Klasyfikacja generalna po 2 etapie:
1 | Rafael Valls (Spa) Footon-Servetto-Fuji | 8:19:34 | |
2 | Arnols Alcolea (Cub) Cuba | 0:00:08 | |
3 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni-Giocattoli | 0:00:16 | |
4 | Jose Serpa (Col) Androni-Giocattoli | 0:00:20 | |
5 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo | ||
6 | Ignacio Pereyra (Arg) Argentina | 0:00:26 | |
7 | Luca Mazzanti (Ita) Katusha | 0:00:28 | |
8 | Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur | ||
9 | Michael Rasmussen (Den) Miche | 0:00:29 | |
10 | Raul Granjel (Cub) Cuba | 0:00:34 | |
11 | Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | 0:00:35 | |
12 | Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto-Fuji | ||
13 | José Angel Gomez Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur | 0:00:37 | |
14 | Maxime Vantomme (Bel) Katusha | ||
15 | Yosue Moyano (Arg) Argentina | 0:00:39 | |
16 | Carlos Ochoa (Ven) Androni-Giocattoli | ||
17 | Jose A. De Segovia (Spa) Xacobeo-Galicia | ||
18 | Moritz Milatz (Ger) Germany | 0:00:46 | |
19 | Gerardo Fernandez (Arg) Argentina | 0:00:48 | |
20 | Manuel Vazquez (Spa) Andalucia-Cajasur | ||
21 | Alfredo Lucero (Arg) Argentina | ||
22 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | ||
23 | Santiago Botero (Col) Colombia | ||
24 | Magno Nazaret (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | 0:00:52 | |
25 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | 0:00:54 | |
26 | Marco Arriagada (Chi) Chile | 0:00:56 | |
27 | Tayler Wren (USA) Jamis-Sutter Home | 0:01:15 | |
28 | Jesus Rosendo (Spa) Andalucia-Cajasur | 0:01:17 | |
29 | Juan Est. Arango (Col) Colombia | 0:01:25 | |
30 | Alexander Kolobnev (Rus) Katusha | 0:01:37 | |
31 | Martin Garrido (Arg) Argentina | 0:01:42 | |
32 | Mariano De Fino (Uru) Uruguay | ||
33 | Emanuel Guevera (Arg) Argentina | 0:01:43 | |
34 | Yennier Lopez (Cub) Cuba | 0:01:54 | |
35 | Luis Mate (Spa) Androni-Giocattoli | 0:01:59 | |
36 | Matias Medici (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | ||
37 | David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto-Fuji | ||
38 | Carlos Ospina (Col) Colombia | 0:02:03 | |
39 | Pedro A. Nicasio (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | 0:02:09 | |
40 | Gonzalo Garrido (Chi) Chile | ||
41 | Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur | 0:02:15 | |
42 | Gustavo Rodriguez (Spa) Xacobeo-Galicia | ||
43 | Tiago Fiorilli (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | ||
44 | Mauricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | ||
45 | Alessandro Colo (Ita) ISD-Neri | ||
46 | Weimar Roldan (Col) Colombia | 0:02:21 | |
47 | Jose Rodrigues (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | ||
48 | Marcos Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia | 0:02:25 | |
49 | Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia | 0:02:37 | |
50 | Pablo Pintos (Uru) Uruguay | 0:02:59 | |
51 | Gonzalo Miranda (Chi) Chile | ||
52 | Edgardo Simon (Arg) Funvic-Pindamonhangaba | 0:03:13 | |
53 | Anibal Borrajo (Arg) Jamis-Sutter Home | 0:03:19 | |
54 | Fabricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | ||
55 | Flavio Cardoso (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | 0:03:33 | |
56 | Pierpaolo De Negri (Ita) ISD-Neri | 0:03:42 | |
57 | Philipp Mamos (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | ||
58 | Denys Kostyuk (Ukr) ISD-Neri | ||
59 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | ||
60 | Filippo Pozzato (Ita) Katusha | ||
61 | Alberto Fernandez (Spa) Xacobeo-Galicia | ||
62 | Gianpaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto-Fuji | ||
63 | Emanuel Vona (Ita) ISD-Neri | ||
64 | Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD-Neri | ||
65 | Daniel Diaz (Arg) Argentina | 0:03:52 | |
66 | Juan P. Suarez (Col) Colombia | ||
67 | Andrew Guptill (USA) Jamis-Sutter Home | ||
68 | Guido Palma (Arg) Jamis-Sutter Home | ||
69 | Arles Castro (Col) Colombia | ||
70 | Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay | 0:04:02 | |
71 | Jairo Perez (Col) Colombia | 0:04:06 | |
72 | Vicente Muga (Chi) Chile | 0:04:08 | |
73 | Duarte Gregory (Uru) Uruguay | 0:04:12 | |
74 | Jorge Martin Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur | 0:04:15 | |
75 | Roberto Pinheiro (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | 0:04:22 | |
76 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | ||
77 | Edwin Avila (Col) Colombia | 0:04:30 | |
78 | Marco Bandiera (Ita) Katusha | 0:04:35 | |
79 | Roderick Asconegui (Uru) Uruguay | 0:04:38 | |
80 | Nicholas Frey (USA) Jamis-Sutter Home | 0:05:04 | |
81 | Luis Sepulveda (Chi) Chile | 0:05:12 | |
82 | Sergej Fuchs (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | 0:05:20 | |
83 | Dirk Muller (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | 0:05:40 | |
84 | Cesar S. Vaquera (Mex) Mexico | ||
85 | Luca Solari (Ita) Androni-Giocattoli | ||
86 | Ramiro Cabrera (Uru) Uruguay | 0:05:46 | |
87 | Breno Sidoti (Bra) Funvic-Pindamonhangaba | 0:05:56 | |
88 | Pedro Palma (Chi) Chile | 0:06:12 | |
89 | Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo | 0:07:07 | |
90 | Alien Garcia (Cub) Cuba | 0:07:12 | |
91 | Danilo Napolitano (Ita) Katusha | 0:07:13 | |
92 | Luciano A. Pagliarini (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | 0:07:15 | |
93 | Maximiliano Bade (Arg) Argentina | 0:07:16 | |
94 | Yasmani Martinez (Cub) Cuba | ||
95 | Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto-Fuji | 0:07:17 | |
96 | Francisco Pacheco (Spa) Xacobeo-Galicia | ||
97 | Crischa Janorschke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | ||
98 | Vidal Celis (Spa) Footon-Servetto-Fuji | ||
99 | Henning Bommel (Ger) Germany | ||
100 | Marcel Kalz (Ger) Germany | ||
101 | Alberto Loddo (Ita) Androni-Giocattoli | ||
102 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | ||
103 | Carlos Alzate (Col) Colombia | ||
104 | Pascale Muto (Ita) Miche | ||
105 | Luis Mansilla (Chi) Chile | ||
106 | Victor H. Peña (Col) Colombia | ||
107 | Ariel Lucero (Arg) Argentina | ||
108 | Stefan Schafer (Ger) Germany | ||
109 | Ricardo Guedes (Uru) Uruguay | ||
110 | Fernando Cardozo (Uru) Uruguay | ||
111 | Ivan Dominguez (USA) Jamis-Sutter Home | ||
112 | Kim Lachmann (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | ||
113 | Luis Carlos Amorin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | ||
114 | Demis Aleman (Arg) Jamis-Sutter Home | ||
115 | Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo | ||
116 | Rafael Escarcega (Mex) Mexico | ||
117 | Carlos M. Hernandez (Mex) Mexico | ||
118 | Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche | ||
119 | Walter Perez (Arg) Argentina | ||
120 | Robert Bengsch (Ger) Germany | 0:07:35 | |
121 | Andrey Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | 0:07:38 | |
122 | Frank Travieso (Cub) Jamis-Sutter Home | 0:07:42 | |
123 | Alvaro Tardaguila (Uru) Uruguay | 0:07:46 | |
124 | Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo | 0:08:52 | |
125 | Antoni Aldape (Mex) Mexico | 0:09:15 | |
126 | Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD-Neri | ||
127 | Francisco Ramon Chamorro (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | 0:10:32 | |
128 | Armando Camargo (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos | ||
129 | Sebastian Forke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse | 0:11:21 | |
130 | Freddy Buergos (Cub) Cuba | 0:13:02 | |
131 | Sebastian Lazo (Chi) Chile | 0:14:14 | |
132 | Pablo Seisdedos (Chi) Chile | 0:18:06 | |
133 | Edgar H. Treviño (Mex) Mexico | 0:27:01 |