Wyniki 2 etapu Tour de San Luis z dnia 20.01.2010, Potrero de los Funes – Mirador del Potrero, dystans 157 km

1 Rafael Valls (Spa) Footon-Servetto-Fuji 3:56:51
2 Arnols Alcolea (Cub) Cuba 0:00:07
3 Jackson Rodriguez (Ven) Androni-Giocattoli 0:00:10
4 Jose Serpa (Col) Androni-Giocattoli
5 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo
6 Ignacio Pereyra (Arg) Argentina 0:00:16
7 Luca Mazzanti (Ita) Katusha 0:00:18
8 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur
9 Michael Rasmussen (Den) Miche 0:00:19
10 Raul Granjel (Cub) Cuba 0:00:24
11 Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto-Fuji 0:00:25
12 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
13 Maxime Vantomme (Bel) Katusha 0:00:27
14 José Angel Gomez Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur
15 Jose A. De Segovia (Spa) Xacobeo-Galicia 0:00:29
16 Yosue Moyano (Arg) Argentina
17 Carlos Ochoa (Ven) Androni-Giocattoli
18 Moritz Milatz (Ger) Germany 0:00:36
19 Gerardo Fernandez (Arg) Argentina 0:00:38
20 Manuel Vazquez (Spa) Andalucia-Cajasur
21 Santiago Botero (Col) Colombia
22 Alfredo Lucero (Arg) Argentina
23 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo
24 Magno Nazaret (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:00:42
25 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:00:44
26 Marco Arriagada (Chi) Chile 0:00:46
27 Tayler Wren (USA) Jamis-Sutter Home 0:01:05
28 Jesus Rosendo (Spa) Andalucia-Cajasur 0:01:08
29 Carlos Ospina (Col) Colombia
30 Juan Est. Arango (Col) Colombia 0:01:15
31 Alexander Kolobnev (Rus) Katusha 0:01:27
32 Mariano De Fino (Uru) Uruguay 0:01:32
33 Martin Garrido (Arg) Argentina
34 Emanuel Guevera (Arg) Argentina 0:01:38
35 Yennier Lopez (Cub) Cuba 0:01:44
36 Luis Mate (Spa) Androni-Giocattoli 0:01:49
37 David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto-Fuji
38 Matias Medici (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
39 Pedro A. Nicasio (Bra) Funvic-Pindamonhangaba 0:01:59
40 Gonzalo Garrido (Chi) Chile
41 Mauricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:02:05
42 Tiago Fiorilli (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
43 Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur
44 Alessandro Colo (Ita) ISD-Neri
45 Gustavo Rodriguez (Spa) Xacobeo-Galicia
46 Jose Rodrigues (Bra) Funvic-Pindamonhangaba 0:02:11
47 Weimar Roldan (Col) Colombia
48 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia 0:02:15
49 Luis Sepulveda (Chi) Chile 0:02:18
50 Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia 0:02:27
51 Gonzalo Miranda (Chi) Chile 0:02:49
52 Pablo Pintos (Uru) Uruguay
53 Fabricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:03:09
54 Edgardo Simon (Arg) Funvic-Pindamonhangaba
55 Anibal Borrajo (Arg) Jamis-Sutter Home
56 Flavio Cardoso (Bra) Funvic-Pindamonhangaba 0:03:23
57 Filippo Pozzato (Ita) Katusha 0:03:32
58 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo
59 Gianpaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto-Fuji
60 Emanuel Vona (Ita) ISD-Neri
61 Pierpaolo De Negri (Ita) ISD-Neri
62 Philipp Mamos (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
63 Alberto Fernandez (Spa) Xacobeo-Galicia
64 Vicente Muga (Chi) Chile
65 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD-Neri
66 Denys Kostyuk (Ukr) ISD-Neri
67 Daniel Diaz (Arg) Argentina 0:03:42
68 Juan P. Suarez (Col) Colombia
69 Arles Castro (Col) Colombia
70 Guido Palma (Arg) Jamis-Sutter Home
71 Andrew Guptill (USA) Jamis-Sutter Home
72 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay 0:03:52
73 Jairo Perez (Col) Colombia 0:03:56
74 Duarte Gregory (Uru) Uruguay 0:04:02
75 Jorge Martin Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur 0:04:05
76 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:04:12
77 Roberto Pinheiro (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
78 Edwin Avila (Col) Colombia 0:04:20
79 Marco Bandiera (Ita) Katusha 0:04:25
80 Roderick Asconegui (Uru) Uruguay 0:04:28
81 Pablo Seisdedos (Chi) Chile 0:04:54
82 Nicholas Frey (USA) Jamis-Sutter Home
83 Sergej Fuchs (Ger) Nutrixxion-Sparkasse 0:05:10
84 Dirk Muller (Ger) Nutrixxion-Sparkasse 0:05:30
85 Luca Solari (Ita) Androni-Giocattoli
86 Cesar S. Vaquera (Mex) Mexico
87 Ramiro Cabrera (Uru) Uruguay 0:05:36
88 Breno Sidoti (Bra) Funvic-Pindamonhangaba 0:05:46
89 Pedro Palma (Chi) Chile 0:06:05
90 Luis Carlos Amorin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:07:07
91 Ivan Dominguez (USA) Jamis-Sutter Home
92 Luis Mansilla (Chi) Chile
93 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo
94 Maximiliano Bade (Arg) Argentina
95 Ariel Lucero (Arg) Argentina
96 Vidal Celis (Spa) Footon-Servetto-Fuji
97 Crischa Janorschke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
98 Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo
99 Luciano A. Pagliarini (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
100 Ricardo Guedes (Uru) Uruguay
101 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto-Fuji
102 Marcel Kalz (Ger) Germany
103 Alien Garcia (Cub) Cuba
104 Fernando Cardozo (Uru) Uruguay
105 Kim Lachmann (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
106 Demis Aleman (Arg) Jamis-Sutter Home
107 Yasmani Martinez (Cub) Cuba
108 Francisco Pacheco (Spa) Xacobeo-Galicia
109 Henning Bommel (Ger) Germany
110 Andrey Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
111 Danilo Napolitano (Ita) Katusha
112 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche
113 Pascale Muto (Ita) Miche
114 Simone Campagnaro (Ita) Miche
115 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo
116 Carlos M. Hernandez (Mex) Mexico
117 Stefan Schafer (Ger) Germany
118 Carlos Alzate (Col) Colombia
119 Rafael Escarcega (Mex) Mexico
120 Alberto Loddo (Ita) Androni-Giocattoli
121 Victor H. Peña (Col) Colombia
122 Walter Perez (Arg) Argentina
123 Robert Bengsch (Ger) Germany
124 Alvaro Tardaguila (Uru) Uruguay 0:07:15
125 Frank Travieso (Cub) Jamis-Sutter Home 0:07:32
126 Antoni Aldape (Mex) Mexico 0:09:05
127 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD-Neri
128 Armando Camargo (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:10:22
129 Francisco Ramon Chamorro (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
130 Sebastian Forke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse 0:11:11
131 Freddy Buergos (Cub) Cuba 0:12:52
132 Sebastian Lazo (Chi) Chile 0:14:04
133 Edgar H. Treviño (Mex) Mexico 0:26:06

Klasyfikacja generalna po 2 etapie:

1 Rafael Valls (Spa) Footon-Servetto-Fuji 8:19:34
2 Arnols Alcolea (Cub) Cuba 0:00:08
3 Jackson Rodriguez (Ven) Androni-Giocattoli 0:00:16
4 Jose Serpa (Col) Androni-Giocattoli 0:00:20
5 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo
6 Ignacio Pereyra (Arg) Argentina 0:00:26
7 Luca Mazzanti (Ita) Katusha 0:00:28
8 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur
9 Michael Rasmussen (Den) Miche 0:00:29
10 Raul Granjel (Cub) Cuba 0:00:34
11 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:00:35
12 Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto-Fuji
13 José Angel Gomez Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur 0:00:37
14 Maxime Vantomme (Bel) Katusha
15 Yosue Moyano (Arg) Argentina 0:00:39
16 Carlos Ochoa (Ven) Androni-Giocattoli
17 Jose A. De Segovia (Spa) Xacobeo-Galicia
18 Moritz Milatz (Ger) Germany 0:00:46
19 Gerardo Fernandez (Arg) Argentina 0:00:48
20 Manuel Vazquez (Spa) Andalucia-Cajasur
21 Alfredo Lucero (Arg) Argentina
22 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo
23 Santiago Botero (Col) Colombia
24 Magno Nazaret (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:00:52
25 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:00:54
26 Marco Arriagada (Chi) Chile 0:00:56
27 Tayler Wren (USA) Jamis-Sutter Home 0:01:15
28 Jesus Rosendo (Spa) Andalucia-Cajasur 0:01:17
29 Juan Est. Arango (Col) Colombia 0:01:25
30 Alexander Kolobnev (Rus) Katusha 0:01:37
31 Martin Garrido (Arg) Argentina 0:01:42
32 Mariano De Fino (Uru) Uruguay
33 Emanuel Guevera (Arg) Argentina 0:01:43
34 Yennier Lopez (Cub) Cuba 0:01:54
35 Luis Mate (Spa) Androni-Giocattoli 0:01:59
36 Matias Medici (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
37 David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto-Fuji
38 Carlos Ospina (Col) Colombia 0:02:03
39 Pedro A. Nicasio (Bra) Funvic-Pindamonhangaba 0:02:09
40 Gonzalo Garrido (Chi) Chile
41 Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur 0:02:15
42 Gustavo Rodriguez (Spa) Xacobeo-Galicia
43 Tiago Fiorilli (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
44 Mauricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
45 Alessandro Colo (Ita) ISD-Neri
46 Weimar Roldan (Col) Colombia 0:02:21
47 Jose Rodrigues (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
48 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia 0:02:25
49 Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia 0:02:37
50 Pablo Pintos (Uru) Uruguay 0:02:59
51 Gonzalo Miranda (Chi) Chile
52 Edgardo Simon (Arg) Funvic-Pindamonhangaba 0:03:13
53 Anibal Borrajo (Arg) Jamis-Sutter Home 0:03:19
54 Fabricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
55 Flavio Cardoso (Bra) Funvic-Pindamonhangaba 0:03:33
56 Pierpaolo De Negri (Ita) ISD-Neri 0:03:42
57 Philipp Mamos (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
58 Denys Kostyuk (Ukr) ISD-Neri
59 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo
60 Filippo Pozzato (Ita) Katusha
61 Alberto Fernandez (Spa) Xacobeo-Galicia
62 Gianpaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto-Fuji
63 Emanuel Vona (Ita) ISD-Neri
64 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD-Neri
65 Daniel Diaz (Arg) Argentina 0:03:52
66 Juan P. Suarez (Col) Colombia
67 Andrew Guptill (USA) Jamis-Sutter Home
68 Guido Palma (Arg) Jamis-Sutter Home
69 Arles Castro (Col) Colombia
70 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay 0:04:02
71 Jairo Perez (Col) Colombia 0:04:06
72 Vicente Muga (Chi) Chile 0:04:08
73 Duarte Gregory (Uru) Uruguay 0:04:12
74 Jorge Martin Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur 0:04:15
75 Roberto Pinheiro (Bra) Funvic-Pindamonhangaba 0:04:22
76 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
77 Edwin Avila (Col) Colombia 0:04:30
78 Marco Bandiera (Ita) Katusha 0:04:35
79 Roderick Asconegui (Uru) Uruguay 0:04:38
80 Nicholas Frey (USA) Jamis-Sutter Home 0:05:04
81 Luis Sepulveda (Chi) Chile 0:05:12
82 Sergej Fuchs (Ger) Nutrixxion-Sparkasse 0:05:20
83 Dirk Muller (Ger) Nutrixxion-Sparkasse 0:05:40
84 Cesar S. Vaquera (Mex) Mexico
85 Luca Solari (Ita) Androni-Giocattoli
86 Ramiro Cabrera (Uru) Uruguay 0:05:46
87 Breno Sidoti (Bra) Funvic-Pindamonhangaba 0:05:56
88 Pedro Palma (Chi) Chile 0:06:12
89 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo 0:07:07
90 Alien Garcia (Cub) Cuba 0:07:12
91 Danilo Napolitano (Ita) Katusha 0:07:13
92 Luciano A. Pagliarini (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:07:15
93 Maximiliano Bade (Arg) Argentina 0:07:16
94 Yasmani Martinez (Cub) Cuba
95 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto-Fuji 0:07:17
96 Francisco Pacheco (Spa) Xacobeo-Galicia
97 Crischa Janorschke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
98 Vidal Celis (Spa) Footon-Servetto-Fuji
99 Henning Bommel (Ger) Germany
100 Marcel Kalz (Ger) Germany
101 Alberto Loddo (Ita) Androni-Giocattoli
102 Simone Campagnaro (Ita) Miche
103 Carlos Alzate (Col) Colombia
104 Pascale Muto (Ita) Miche
105 Luis Mansilla (Chi) Chile
106 Victor H. Peña (Col) Colombia
107 Ariel Lucero (Arg) Argentina
108 Stefan Schafer (Ger) Germany
109 Ricardo Guedes (Uru) Uruguay
110 Fernando Cardozo (Uru) Uruguay
111 Ivan Dominguez (USA) Jamis-Sutter Home
112 Kim Lachmann (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
113 Luis Carlos Amorin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
114 Demis Aleman (Arg) Jamis-Sutter Home
115 Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo
116 Rafael Escarcega (Mex) Mexico
117 Carlos M. Hernandez (Mex) Mexico
118 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche
119 Walter Perez (Arg) Argentina
120 Robert Bengsch (Ger) Germany 0:07:35
121 Andrey Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:07:38
122 Frank Travieso (Cub) Jamis-Sutter Home 0:07:42
123 Alvaro Tardaguila (Uru) Uruguay 0:07:46
124 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:08:52
125 Antoni Aldape (Mex) Mexico 0:09:15
126 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD-Neri
127 Francisco Ramon Chamorro (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos 0:10:32
128 Armando Camargo (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
129 Sebastian Forke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse 0:11:21
130 Freddy Buergos (Cub) Cuba 0:13:02
131 Sebastian Lazo (Chi) Chile 0:14:14
132 Pablo Seisdedos (Chi) Chile 0:18:06
133 Edgar H. Treviño (Mex) Mexico 0:27:01