Wyniki 1 etapu Tour de San Luis z dnia 19.01.2010, San Luis-Villa Mercedes, dystans 168 km

1 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo                        04:22:53
2 Edgardo Simon (Arg) Funvic-Pindamonhangaba
3 Danilo Napolitano (Ita) Katusha
4 Alberto Loddo (Ita) Androni-Giocattoli
5 Francisco Pacheco (Spa) Xacobeo-Galicia
6 Anibal Borrajo (Arg) Jamis-Sutter Home
7 Dirk Muller (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
8 Luciano A. Pagliarini (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
9 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto-Fuji
10 Henning Bommel (Ger) Germany
11 Martin Garrido (Arg) Argentina
12 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay
13 Carlos Alzate (Col) Colombia
14 Pablo Pintos (Uru) Uruguay
15 Simone Campagnaro (Ita) Miche
16 Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia
17 Luis Mate (Spa) Androni-Giocattoli
18 Gonzalo Miranda (Chi) Chile
19 Marcel Kalz (Ger) Germany
20 Crischa Janorschke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
21 Rafael Valls (Spa) Footon-Servetto-Fuji
22 Vidal Celis (Spa) Footon-Servetto-Fuji
23 Alien Garcia (Cub) Cuba
24 Pierpaolo De Negri (Ita) ISD-Neri
25 Jose Serpa (Col) Androni-Giocattoli
26 Francisco Ramon Chamorro (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
27 Jorge Martin Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur
28 Weimar Roldan (Col) Colombia
29 Pascale Muto (Ita) Miche
30 Gerardo Fernandez (Arg) Argentina
31 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia
32 Manuel Vazquez (Spa) Andalucia-Cajasur
33 Raul Granjel (Cub) Cuba
34 Ramiro Cabrera (Uru) Uruguay
35 Jackson Rodriguez (Ven) Androni-Giocattoli
36 Ignacio Pereyra (Arg) Argentina
37 Frank Travieso (Cub) Jamis-Sutter Home
38 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo
39 Alfredo Lucero (Arg) Argentina
40 Yosue Moyano (Arg) Argentina
41 Luca Mazzanti (Ita) Katusha
42 Roberto Pinheiro (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
43 Maximiliano Bade (Arg) Argentina
44 Tayler Wren (USA) Jamis-Sutter Home
45 Sebastian Forke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
46 Juan P. Suarez (Col) Colombia
47 Daniel Diaz (Arg) Argentina
48 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
49 Yasmani Martinez (Cub) Cuba
50 Marco Bandiera (Ita) Katusha
51 Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto-Fuji
52 Arnols Alcolea (Cub) Cuba
53 Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur
54 Jesus Rosendo (Spa) Andalucia-Cajasur
55 José Angel Gomez Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur
56 Moritz Milatz (Ger) Germany
57 Gustavo Rodriguez (Spa) Xacobeo-Galicia
58 Cesar S. Vaquera (Mex) Mexico
59 Victor H. Pe?a (Col) Colombia
60 Magno Nazaret (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
61 Freddy Buergos (Cub) Cuba
62 Carlos Ochoa (Ven) Androni-Giocattoli
63 Sergej Fuchs (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
64 Flavio Cardoso (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
65 Tiago Fiorilli (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
66 Stefan Schafer (Ger) Germany
67 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo
68 Denys Kostyuk (Ukr) ISD-Neri
69 Jose A. De Segovia (Spa) Xacobeo-Galicia
70 Philipp Mamos (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
71 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur
72 Marco Arriagada (Chi) Chile
73 Michael Rasmussen (Den) Miche
74 Fortunato Baliani (Ita) Miche
75 Luis Mansilla (Chi) Chile
76 Alexander Kolobnev (Rus) Katusha
77 Mauricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
78 Breno Sidoti (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
79 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo
80 Luca Solari (Ita) Androni-Giocattoli
81 Jairo Perez (Col) Colombia
82 Yennier Lopez (Cub) Cuba
83 Matias Medici (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
84 Pedro Palma (Chi) Chile
85 Maxime Vantomme (Bel) Katusha
86 Ricardo Guedes (Uru) Uruguay
87 Fernando Cardozo (Uru) Uruguay
88 Ariel Lucero (Arg) Argentina
89 Roderick Asconegui (Uru) Uruguay
90 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
91 Kim Lachmann (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
92 David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto-Fuji
93 Fabricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
94 Andrew Guptill (USA) Jamis-Sutter Home
95 Filippo Pozzato (Ita) Katusha
96 Alberto Fernandez (Spa) Xacobeo-Galicia
97 Armando Camargo (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
98 Mariano De Fino (Uru) Uruguay
99 Jose Rodrigues (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
100 Emanuel Guevera (Arg) Argentina
101 Santiago Botero (Col) Colombia
102 Rafael Escarcega (Mex) Mexico
103 Alessandro Colo (Ita) ISD-Neri
104 Ivan Dominguez (USA) Jamis-Sutter Home
105 Guido Palma (Arg) Jamis-Sutter Home
106 Demis Aleman (Arg) Jamis-Sutter Home
107 Gianpaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto-Fuji
108 Pedro A. Nicasio (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
109 Emanuel Vona (Ita) ISD-Neri
110 Edwin Avila (Col) Colombia
111 Juan Est. Arango (Col) Colombia
112 Antoni Aldape (Mex) Mexico
113 Luis Carlos Amorin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
114 Carlos M. Hernandez (Mex) Mexico
115 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD-Neri
116 Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo
117 Arles Castro (Col) Colombia
118 Gonzalo Garrido (Chi) Chile
119 Duarte Gregory (Uru) Uruguay
120 Ramades Trevi?o (Mex) Mexico
121 Sebastian Lazo (Chi) Chile
122 Andrey Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos C      0:21
123 Alvaro Tardaguila (Uru) Uruguay
124 Robert Bengsch (Ger) Germany
125 Vicente Muga (Chi) Chile                                          0:26
126 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche
127 Carlos Ospina (Col) Colombia                                      0:45
128 Edgar H. Trevi?o (Mex) Mexico
129 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo                               1:35
130 Nicholas Frey (USA) Jamis-Sutter Home
131 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD-Neri
132 Luis Sepulveda (Chi) Chile                                        2:44
133 Walter Perez (Arg) Argentina
134 Pablo Seisdedos (Chi) Chile                                      13:02

Klasyfikacja generalna po 1 etapie:

1 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo                         4:22:43
2 Edgardo Simon (Arg) Funvic-Pindamonhangaba                        0:04
3 Emanuel Guevera (Arg) Argentina                                   0:05
4 Danilo Napolitano (Ita) Katusha                                   0:06
5 Arnols Alcolea (Cub) Cuba                                         0:07
6 Luciano A. Pagliarini (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose      0:08
7 Maximiliano Bade (Arg) Argentina                                  0:09
8 Jesus Rosendo (Spa) Andalucia-Cajasur
9 Alberto Loddo (Ita) Androni-Giocattoli                            0:10
10 Francisco Pacheco (Spa) Xacobeo-Galicia
11 Anibal Borrajo (Arg) Jamis-Sutter Home
12 Dirk Muller (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
13 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto-Fuji
14 Henning Bommel (Ger) Germany
15 Martin Garrido (Arg) Argentina
16 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay
17 Carlos Alzate (Col) Colombia
18 Pablo Pintos (Uru) Uruguay
19 Simone Campagnaro (Ita) Miche
20 Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia
21 Luis Mate (Spa) Androni-Giocattoli
22 Gonzalo Miranda (Chi) Chile
23 Marcel Kalz (Ger) Germany
24 Crischa Janorschke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
25 Rafael Valls (Spa) Footon-Servetto-Fuji
26 Vidal Celis (Spa) Footon-Servetto-Fuji
27 Alien Garcia (Cub) Cuba
28 Pierpaolo De Negri (Ita) ISD-Neri
29 Jose Serpa (Col) Androni-Giocattoli
30 Francisco Ramon Chamorro (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
31 Jorge Martin Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur
32 Weimar Roldan (Col) Colombia
33 Pascale Muto (Ita) Miche
34 Gerardo Fernandez (Arg) Argentina
35 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo-Galicia
36 Manuel Vazquez (Spa) Andalucia-Cajasur
37 Raul Granjel (Cub) Cuba
38 Ramiro Cabrera (Uru) Uruguay
39 Jackson Rodriguez (Ven) Androni-Giocattoli
40 Ignacio Pereyra (Arg) Argentina
41 Frank Travieso (Cub) Jamis-Sutter Home
42 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo
43 Alfredo Lucero (Arg) Argentina
44 Yosue Moyano (Arg) Argentina
45 Luca Mazzanti (Ita) Katusha
46 Roberto Pinheiro (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
47 Tayler Wren (USA) Jamis-Sutter Home
48 Sebastian Forke (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
49 Juan P. Suarez (Col) Colombia
50 Daniel Diaz (Arg) Argentina
51 Jorge Giacinti (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
52 Yasmani Martinez (Cub) Cuba
53 Marco Bandiera (Ita) Katusha
54 Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto-Fuji
55 Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur
56 José Angel Gomez Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur
57 Moritz Milatz (Ger) Germany
58 Gustavo Rodriguez (Spa) Xacobeo-Galicia
59 Cesar S. Vaquera (Mex) Mexico
60 Victor H. Pe?a (Col) Colombia
61 Magno Nazaret (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
62 Freddy Buergos (Cub) Cuba
63 Carlos Ochoa (Ven) Androni-Giocattoli
64 Sergej Fuchs (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
65 Flavio Cardoso (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
66 Tiago Fiorilli (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
67 Stefan Schafer (Ger) Germany
68 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo
69 Denys Kostyuk (Ukr) ISD-Neri
70 Jose A. De Segovia (Spa) Xacobeo-Galicia
71 Philipp Mamos (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
72 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur
73 Marco Arriagada (Chi) Chile
74 Michael Rasmussen (Den) Miche
75 Fortunato Baliani (Ita) Miche
76 Luis Mansilla (Chi) Chile
77 Alexander Kolobnev (Rus) Katusha
78 Mauricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
79 Breno Sidoti (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
80 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo
81 Luca Solari (Ita) Androni-Giocattoli
82 Jairo Perez (Col) Colombia
83 Yennier Lopez (Cub) Cuba
84 Matias Medici (Arg) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
85 Pedro Palma (Chi) Chile
86 Maxime Vantomme (Bel) Katusha
87 Ricardo Guedes (Uru) Uruguay
88 Fernando Cardozo (Uru) Uruguay
89 Ariel Lucero (Arg) Argentina
90 Roderick Asconegui (Uru) Uruguay
91 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
92 Kim Lachmann (Ger) Nutrixxion-Sparkasse
93 David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto-Fuji
94 Fabricio Morandi (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
95 Andrew Guptill (USA) Jamis-Sutter Home
96 Filippo Pozzato (Ita) Katusha
97 Alberto Fernandez (Spa) Xacobeo-Galicia
98 Armando Camargo (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
99 Mariano De Fino (Uru) Uruguay
100 Jose Rodrigues (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
101 Santiago Botero (Col) Colombia
102 Rafael Escarcega (Mex) Mexico
103 Alessandro Colo (Ita) ISD-Neri
104 Ivan Dominguez (USA) Jamis-Sutter Home
105 Guido Palma (Arg) Jamis-Sutter Home
106 Demis Aleman (Arg) Jamis-Sutter Home
107 Gianpaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto-Fuji
108 Pedro A. Nicasio (Bra) Funvic-Pindamonhangaba
109 Emanuel Vona (Ita) ISD-Neri
110 Edwin Avila (Col) Colombia
111 Juan Est. Arango (Col) Colombia
112 Antoni Aldape (Mex) Mexico
113 Luis Carlos Amorin (Bra) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos
114 Carlos M. Hernandez (Mex) Mexico
115 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD-Neri
116 Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo
117 Arles Castro (Col) Colombia
118 Gonzalo Garrido (Chi) Chile
119 Duarte Gregory (Uru) Uruguay
120 Ramades Trevi?o (Mex) Mexico
121 Sebastian Lazo (Chi) Chile
122 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche
123 Nicholas Frey (USA) Jamis-Sutter Home
124 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD-Neri
125 Walter Perez (Arg) Argentina
126 Andrey Sartasov (Rus) Scott – Marcondes Cesar Sao Jose Dos C      0:31
127 Alvaro Tardaguila (Uru) Uruguay
128 Robert Bengsch (Ger) Germany
129 Vicente Muga (Chi) Chile                                          0:36
130 Carlos Ospina (Col) Colombia                                      0:55
131 Edgar H. Trevi?o (Mex) Mexico
132 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo                               1:45
133 Luis Sepulveda (Chi) Chile                                        2:54
134 Pablo Seisdedos (Chi) Chile                                      13:12