fot. Jumbo-Visma

Więcej czerni zobaczymy w strojach zawodników i zawodniczek Jumbo-Visma podczas tegorocznego Tour de France. Holenderska ekipa jak co roku zmienia swoje barwy na Wielką Pętlę by nie gryźć się z koszulką lidera klasyfikacji generalnej.

W holenderskim Efteling, na terenie parku rozrywki odbyła się prezentacja koszulek Jumbo-Visma na zbliżającą się coraz bardziej kolejną edycję Tour de France. w nowych strojach do zdjęć pozowali m.in. Marianne Vos i Wout van Aert. Sama koszulka ma w sobie grafiki mające symbolizować „gwieździste niebo pełne marzeń”, które jest głównym motywem tego projektu.

931191

Zwycięstwo w Tour de France w zeszłym roku było dla nas spełnieniem wieloletniego marzenia. Zrealizowaliśmy je, odważając się marzyć o wielkich rzeczach. Mamy nadzieję, że dzięki tej koszulce zainspirujemy wszystkich na całym świecie do pogoni za marzeniami Zdecydowaliśmy się na prezentację w Efteling, ponieważ to oni potrafią przekształcić inspirujące sny i historie w chwytliwe i żywe projekty. Jesteśmy bardzo dumni, że razem z naszym partnerem odzieżowym AGU i że z Efteling stworzyliśmy piękną historię i projekt. Będziemy nosić tę koszulkę z wielką dumą podczas nadchodzącego Tour de France i oczywiście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasze marzenia ponownie się spełniły

— powiedział w komunikacie ekipy Richard Plugge, szef zespołu Jumbo-Visma.

Specjalne koszulki holenderskiej ekipy są oczywiście dostępne także dla kibiców – można je zakupić w oficjalnym sklepie drużyny.

Poprzedni artykułTour of the Alps 2023: Felix Gall – pokazać się własnej publiczności [wywiad]
Następny artykułTour of the Alps 2023: Tao Geoghegan Hart triumfuje po pracy całego zespołu
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments