fot. Volta a Catalunya

Naszosie.pl rusza z nowym podcastem – „Tygodniówką”. Od dziś, w każdy wtorek będziecie mogli słuchać tego, co na temat ścigania w ostatni tydzień mają do powiedzenia nasi dziennikarze – Bartek Kozyra i Kacper Krawczyk. 

Primož Roglič jest królem tygodniówek, więc pierwsze zdania premierowej “Tygodniówki” musiały dotyczyć właśnie jego. Gdyby Słoweniec nas słuchał, raczej nie wszystko by mu się podobało. Padają tutaj bowiem słowa krytykujące jego kunktatorstwo, piętnujące jego zachowanie z 7. etapu Volta a Catalunya, a nawet kwestionujące jego człowieczeństwo.

Jednak omówienie hiszpańskiej etapówki było jedynie preludium do kolejnych tematów, takich jak: narodziny nowej wielkiej trójki, Jumbo-Visma zabijające (a może ożywiające?) klasyki czy trzecioplanowe role odegrane przez Polaków podczas wyścigów mijającego tygodnia.

Poprzedni artykułFinał pocieszenia – zapowiedź Dwars door Vlaanderen 2023
Następny artykułPhilippe Gilbert: „No motocyklu widzę więcej niż wtedy, gdy się ścigałem” [wywiad]
Przez dwa lata trenował kolarstwo w Krakusie Swoszowice, marząc o tym, by zostać polską odpowiedzią na Marcela Kittela. Niestety, bezskutecznie - był sprinterem, który nigdy nie dojechał do mety w peletonie. Na szczęście pisanie idzie mu trochę lepiej.
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz

Z jednej strony cieszę się, że eksplorujecie format podcastów z drugiej obawiam się, że będzie to kosztem liveów z naszosie.tv, które zdążyłem bardzo polubić.

Pat
Pat

trochę panowie przesadzają z tym cyborgowaniem zawodników Jumbo, oni poprostu są gentelmenami 🙂

Marek
Marek

Pięknie, że pojawiacie się na Spotify:)