Śledzenie kolarstwa dla polskich kibiców będzie jeszcze prostsze niż dotychczas. Jedna z największych baz danych dotycząca naszego ukochanego sportu wprowadziła bowiem język polski do puli obsługiwanych przez tenże portal, a swoje 3 grosze dołożyło do tego Naszosie.pl.

Od dłuższego czasu w naszym portalu pod każdą relacją z wyścigu zobaczyć możecie wyniki, które są załączane z serwisu FirstCycling.com. Użytkowanie tego będzie teraz dla wyłącznie polskojęzycznych osób jeszcze wygodniejsze niż kiedykolwiek – mogę się pochwalić, że skromnej osobie autora tego tekstu we współpracy z zarządzającymi tym serwisem udało się doprowadzić do powstania polskiej wersji językowej serwisu, w którym znajdziemy masę wyników z wielu kolarskich dyscyplin, a także dane kolarzy, drużyn i mnóstwo statystyk.

Język polski póki co jest w fazie testów, czyli swoistej becie, niestety nie wszystko da się także idealnie przełożyć jeden do jednego z angielskiego przez to, że nasza mowa pełna jest odmian i końcówek, na które nie są gotowe algorytmy strony. Żywię jednak nadzieję, że taka zmiana ułatwi niejednej osobie śledzenie naszego ukochanego sportu! Serdecznie dziękuję Tomasowi Skogheim Walsvikowi za współpracę przy wprowadzaniu tego niełatwego języka do bazy.

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł

Dzię-ku-je-my!👍

Krzysiek
Krzysiek

Super, doceniamy 👍